Суспільство
У Хмельницькому за майже 280 млн грн будуватимуть Льодовий палац
У Хмельницькому на вулиці Прибузькій будуватимуть Льодовий палац. Попередньо триватиме п’ять років, передає місцеве видання “Є”.
Виготовлення проєктно-кошторисної документації для його спорудження міська влада замовила влітку 2018 року. А наприкінці минулого тижня Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради підписало угоду з переможцем тендеру на спорудження Льодового палацу.
Як виглядатиме Льодовий палац?
Згідно з опублікованою тендерною документацією, Льодовий палац буде двоповерховою будівлею. Його арена насамперед призначена для зайняття хокеєм та фігурним катанням на ковзанах. Трибуни для глядачів розраховані на 450 місць.
На першому поверсі також будуть розміщені приміщення для суддів, тренерів, медичні кабінети, туалети та каси. А на другому поверсі передбачені буфет, зали для проведення конференцій та спеціальної фізичної підготовки.
Хто будуватиме Льодовий палац?
Заплановано, що будівництво триватиме до кінця 2024 року й коштуватиме 279 мільйонів 750 тисяч гривень. Саме таку вартість запропонував переможець тендеру хмельницьке товариство з обмеженою відповідальністю «БК ВТМ».
Натомість його єдиний конкурент ТОВ «Укрстандарт», що теж зареєстроване в обласному центрі, запропонував за свої послуги на 163 тисячі гривень більше. А польську компанію «Mirbud S.A.» до участі в тендері не допустили через низку невідповідностей вимогам замовника.
Згідно з підписаним 26 травня договором з ТОВ «БК ВТМ», цього року початок будівництва Льодового палацу має проходити за кошти міського бюджету. Для цього з хмельницької скарбниці поки заплановано виділити підряднику 188 тисяч 586 гривень.
Фото ілюстративне: ildana.tv
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі