Суспільство
У Будапешті офіційно відкрили «Українську книжкову поличку»
У Будапешті в Центральній бібліотеці Сабо Ервіна відбулося офіційне відкриття «Української книжкової полички».
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства культури та інформаційної політики України.
Зазначається, що до «Української книжкової полички» у Будапешті увійшло понад 350 книг для дітей та дорослих – здебільшого українських авторів, а також іноземних авторів у перекладі українською мовою. Це казки та книги художнього жанру, наукова література.
На поличці можна знайти як твори відомих українських класиків, так і провідних сучасних авторів. Частину книг отримано в межах благодійної акції «Українським дітям – українську книгу!», започаткованої 15 березня 2022 року.
Читайте також: Топ-15 нових українських подкастів. Про війну, бізнес та новини, від яких не хочеться здохнути
Відтепер вимушено переміщені громадяни України, що проживають в Угорщині, мають можливість, оформивши абонемент, обрати для себе українську книгу. На знак підтримки України абонемент для громадян України буде безоплатним.
Про проєкт
Проект «Українська книжкова поличка» націлений на поширення української літератури в оригіналі та перекладах у провідних бібліотеках світу.
Нагадаємо, у Швейцарії відкрили українську книжкову поличку.
Також нещодавно «Українська книжкова поличка» відкрилась у столиці Португалії – у Лісабоні.
Фото: facebook.com/ukran.nagykovetseg.magyarorszag.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі