Суспільство
Стартувало змагання з безпеки руху #SafetyChallenge: школярі можуть виграти 50 тис. грн
Громадська організація Traffic Challenge оголосила про запуск Хештег-Марафону #SafetyChallenge #Love30 — всеукраїнського змагання серед шкільних команд з безпеки дорожнього руху, яке відбуватиметься у IІІ етапи протягом місяця.
Три команди-переможці отримають фінансування для своїх проєктів з поліпшення безпеки дорожнього руху: 50 тис., 20 тис. і 10 тис. грн.
Також за перемогу у спеціальних номінаціях учасники отримають цінні призи, а 100 шкіл — комплекти світловідбивних жилетів.
Як зареєструватися?
Реєстрацію команд для участі у марафоні вже відкрито — дізнатися деталі, умови участі та зареєструвати свою команду можна до 26 квітня за посиланням.
Старт змагання заплановано на 29 квітня.
Команди-учасники марафону мають складатися з 8 людей. Вони проводитимуть громадські акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вчителів та батьків. Фото- та відеозвіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегами #SafetyChallenge та #Love30.
Мета змагання
Ціллю Хештег-Марафону #SafetyChallenge #Love30 є зниження смертності та травматизму дітей на дорогах України.
Читайте також: Хліб не на смітник, а тваринам у притулки: як платформа No bread waste рятує харчові відходи
Завдання Хештег-Марафону — підняти рівень безпекової грамотності населення, поширюючі світові практики з безпеки на дорозі серед українських шкіл й заохочувати дітей та підлітків втручатися у питання власної безпеки, а також підтримувати використання в українських школах світловідбивних жилетів.
#SafetyChallenge #Love30 реалізується в рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge та ІІ декади Дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН у світі.
У такий спосіб, Україна продемонструє свою активну підтримку світових трендів у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема приєднання до Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч проходитиме під гаслом #Love30.
Хто може взяти участь у #SafetyChallenge?
У Хештег-Марафоні можуть брати участь команди з навчальних закладів, що знаходяться в Україні та виконуватимуть завдання на території України. Будь-який середньоосвітній навчальний заклад може зареєструвати команду.
Докладніше про умови та вимоги до учасників можна дізнатися на сайті.
Приєднатися до групи Хештег-Марафону у Facebook можна тут, а підписатися на сторінку у Instagram тут.
Нагадаємо, в Україні стартував Всеукраїнський екоконкурс «Мішечок».
Як ми повідомляли раніше, в Україні запустили кампанію про якість освіти в школах.
Суспільство
Асоціацію створили 22 січня 2025 року у посольстві України в Австрії. Загалом до складу об’єднання ввійшли 12 громадських організацій.
Про це повідомили в посольстві.
До асоціації долучилися українські громадські організації та спілки з Відня, Лінца, Граца, Зальцбурга та Інсбрука.
«Створення асоціації — це новий рівень співпраці та представлення інтересів українців в Австрії. Це зміцнює наш голос, підтримує ідею соборності та відкриває нові можливості для розвитку»‚ — написали в посольстві.
Читайте також: Уперше в історії українське судно проводить для США дослідження в Антарктиці (ФОТО)
Нагадаємо, що третя група добровольців Українського легіону у Польщі скоро підпише контракти із ЗСУ.
Фото: фейсбук-сторінка посольства України в Австрії
Суспільство
У довіднику кияни зможуть знайти інформацію про послуги з підтримки ментального здоров’я. Цей проєкт втілили у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
Про це повідомили в Департаменті соціальної й ветеранської політики КМДА.
Творці посібника зібрали інформацію про послуги в таких розділах:
- охорона здоров’я;
- соціальний захист;
- освіта;
- ветеранська політика;
- культура, мистецтво, релігія;
- молодь та спорт;
- неурядові організації;
- цифрові інструменти;
- інші послуги з ментального здоров’я.
Читайте також: У лютому на київському вокзалі відкриють «Книгарню Є»: як вона виглядатиме (ФОТО)
«Довідник постійно оновлюється та включає інформацію про комунальні, громадські та приватні організації, які надають соціально-психологічну підтримку»‚ — написали в департаменті.
Переглянути довідник можна за посиланням.
Нагадаємо, що на Південному вокзалі відкрили виставку про протидію гендерному насильству.
Фото обкладинки: Unsplash
Суспільство
24 січня в Миколаєві запрацює новий простір для молоді — Українсько-данський молодіжний дім. Його офіційне відкриття відзначать подією Åbne Døre — Днем відчинених дверей. Усі охочі зможуть завітати, дослідити простір та познайомитися з командою.
Про це повідомляють організатори.
Дім для молоді
Українсько-данський молодіжний дім стане місцем для ідей, навчання, творчості й співпраці. Тут можна організовувати події, брати участь у тренінгах, працювати над власними проєктами й просто знаходити однодумців. Команда Дому працює для молоді міста й тих, хто хоче творити позитивні зміни у своїй громаді.
Протягом року в Миколаєві реалізували низку програм і ініціатив, зокрема навчання з методів діалогу, грантового менеджменту та локальних проєктів. Серед них — дві хвилі Ambassador Program, учасники яких уже стали частиною активної молодіжної спільноти.
Читати також: В Одесі запрацює єдиний хаб для громадськості
Програма події
Захід відбудеться за адресою: вул. Шевченка, 59.
Активності:
- 15:30–16:30 — квест «Досліджуй Молодіжний дім»;
- 16:30–17:00 — міні майстер-класи;
- 17:00–17:30 — неформальне спілкування та нетворкінг.
Молодь, яка хоче долучитися до ініціатив або просто познайомитися з оновленим простором, може прийти в Дім безкоштовно. Попередня реєстрація за посиланням.
Нагадаємо, що у Львові відкрили три сучасні навчально-виробничі хаби.
Фото: Freepik.