Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Робота в 2020: які професії актуальні у новому десятиріччі

Опубліковано

28.01.2020

Актуальні професії нової декади цікавлять багатьох громадян. На сучасному ринку простежується тенденція заміни фізичної праці людини технікою. Комп’ютерні технології, штучний інтелект, розвиток віртуальної реальності та генної інженерії стали причиною попиту нових професій. Пропонуємо більш детально ознайомитись з десяткою спеціальностей, які будуть актуальними у 2020 році.

Аналітик

Серед популярних вакансій слід виділити посаду аналітика. На підставі проведених ним розрахунків розробляються прогнози та дієві рекомендації стосовно майбутнього розвитку галузі. Прогнозується попит на системних аналітиків у ІТ-сфері та у промисловості. Системні аналітики досліджують і моделюють бізнес-процеси та пропонують варіанти щодо оптимізації.

Читайте також: В Україні проведуть реформу зайнятості: основні нововведення

Для здобуття професії необхідно закінчити вищий навчальний заклад з ІТ або математичним нахилом. Сучасні підприємства беруть до свого штату успішних випускників, які володіють навичками користування ПК та розбираються у побудові інформаційних систем. 

Середня зарплата системного аналітика – $1040

ІТ – спеціаліст (Front-end, Back-end)

Ні для кого не секрет, що сучасним підприємствам необхідні працівники у сфері ІТ-технологій. У 2020 році в числі найбільш актуальних професій буде спостерігатись попит на фахівців:

 • програмісти;
 • системні архітектори;
 • працівники напрямку кібербезпека;
 • веб-інженери;
 • системні інженери та адміністратори.

Діяльність ІТ-спеціаліста доволі монотонна. Це слід враховувати під час вибору професії, адже фахівцю слід бути не тільки посидючим, але й мати здатність швидко концентруватися, робити аналіз наявного стану організації та знаходити рішення для усунення проблем. Окрім цього, обов’язковими критеріями є знання технічної англійської мови. 

Середню зарплату визначити складно – вона залежить від конкретного спрямування, але айтішніки можуть розраховувати на $650 – $5000

Менеджер з продажу (товарів або послуг)

Ці спеціалісти займаються реалізацією продукції та працюють над впровадженням нових методів продажу для збільшення кількості потенційних клієнтів. Представлена професія знаходиться на лідируючих позиціях стосовно попиту. Менеджери з продажу мають широкий спектр обов’язків, серед яких слід виділити:

 • спілкування з клієнтами, ведення як особистих розмов, так і у телефонному режимі, представлення покупцям та замовникам інформації щодо нюансів та особливостей представленої продукції, розв’язання спірних питань;
 • виконувати роботу над збільшенням обсягу продажу товарів у своєму секторі;
 • аналіз наявної ситуації на ринку, адаптування під сучасні тенденції;
 • оформлення договорів, накладних та іншої документації. 

Спеціальність менеджера з продажів користується попитом протягом останніх кількох років та у 2020 році не втратить своїх позицій. Під час вибору даної спеціальності слід враховувати, що більша частина робочого часу проводиться за переговорами з клієнтами. Фахівці у цій сфері мають бути комунікабельними та соціально активними. Серед вимог для претендентів роботодавці виділяють вищу освіту економічного спрямування, навички користування комп’ютером та оргтехнікою, досвід з продажу товарів. 

Середня зарплата менеджера з продажів – $830

Менеджер вищої ланки

Головним завданням топ-менеджера є управління персоналом організації та прийняття стратегічно важливих рішень, що сприяють швидкому розвитку компанії. Серед посад у даній сфері слід відзначити генеральних директорів, управлінців банків, ректорати університетів. Топ – менеджери становлять найменшу за показником чисельності групу управлінців. На менеджерів вищої ланки покладаються такі завдання:

 • управління підприємствами та підтримання репутації організації на достойному та високому рівні;
 • планування заходів та напрямів діяльності для збільшення прибутку;
 • контроль за виконанням запланованих заходів та укладених договорів;
 • вирішення спірних питань глобального масштабу;
 • укладення договорів та обговорення питань із клієнтами;
 • залучення експертів та фахівців для розв’язання актуальних для компанії питань.

Середня зарплата топ-менеджера – $1700

Дизайнер

Дану професію не можна замінити сучасними машинами та автоматизацією виробничих процесів. Люди, які мають творчий погляд на життя та креативний підхід для рішення проблем, в усі часи високо цінувалися в організаціях. Серед основних завдань, покладених на креативного дизайнера, виділяють генерацію нових та унікальних ідей, котрі реалізуються у поліграфії, рекламній діяльності, дизайні, розробці логотипів брендів. Представлена спеціальність ідеально підійде для людей із нестандартним мисленням, розвиненою фантазією та для фахівців, котрі можуть виконувати свої обов’язки у режимі багатозадачності. 

Читайте також: ІТ-освіта для людей з інвалідністю: як працює проєкт BeQA

Аналітики прогнозують у 2020 попит на креативних дизайнерів на підприємствах із виготовлення смартфонів та предметів техніки для розробки сучасного обладнання та нових гаджетів. На ринку представлено безліч подібних товарів, тому можна впевнено говорити, що покупці віддадуть перевагу унікальним речам, котрі мають яскравий зовнішній вигляд. Не останню роль відіграє реклама, яка запам’ятовується з перших секунд перегляду та привертає увагу перехожих. Серед обов’язків спеціалістів даного напряму слід виділити:

 • розробку креативних ідей з метою популяризації товарів у населення;
 • графічний дизайн макетів та колажів;
 • розробку та створення брендингу та шаблонів для рекламної кампанії.

Спеціалістам зовсім не обов’язково знаходитись в офісі, часто вони працюють віддалено, мають гнучкий графік, роботу можуть виконувати вдома. Час талановитого та грамотного фахівця добре оплачується. Для того щоб отримати бажану посаду, слід взяти до уваги велику конкуренцію. Тому важливо підготувати портфоліо.

Середня зарплата креативного дизайнера – $650

Менеджер з персоналу (HR)

На спеціаліста з персоналу покладаються такі обов’язки:

 • організація робочого процесу;
 • пошук спеціалістів та проведення співбесід;
 • організація курсів для підвищення кваліфікації працівників.

Фахівець має мати лідерські якості, аналітичні здібності, бути професіоналом у своїй сфері, відмінно орієнтуватися на сучасному ринку, знати основи діловодства та володіти іноземними мовами, щоб мати змогу співпрацювати з компаніями із-за кордону.

Середня зарплата hr-менеджера – $630

Коуч

Сьогодні досить розповсюдженою серед нових професій вважається коучинг, що становить різновид консалтингових послуг та тренінгу, тому аналітики прогнозують ріст популярності спеціальності у 2020. Такі вчителі надають допомогу людям в досягненні поставленої мети та направляють їх на реалізацію своїх вмінь та навичок. Справжні професіонали мають попит на ринку праці. Розрізняють бізнес-коучинг та лайф-коучинг. 

Середня зарплата коуча – $710

Маркетолог

На ринку спостерігається ситуація економічної нестабільності та перенасичення. Значно падає споживацький попит. Керівництво великих компаній зацікавлене у фахівцях, котрі мають змогу не тільки зробити товар, котрий реалізується, більш популярним для покупців, але й довести продукцію до кінцевих споживачів. Спеціалістам необхідно мати економічну освіту та комунікативні навички.

Читайте також: Працюєте на свята? Ось вам 7 способів розслабитись

Багато організацій бажають, щоб їх спеціалісти вільно володіли іноземними мовами та мали водійські права. На заробітну плату впливає вміння реалізовувати товари та послуги. Найбільший відсоток щомісячного доходу напряму залежить від продажу. Компанії застосовують системи заохочень для співробітників, надаючи їм за відмінну роботу бонуси та премії.

Середня зарплата маркетолога – $650

Перекладач

Все більше ведеться торгівля з іноземними партнерами. З цієї причини багатьом підприємствам необхідні спеціалісти, які володіють декількома мовами. Користуються попитом перекладачі східних мов. Молоді спеціалісти, які вміють вільно спілкуватись східними мовами, можуть розраховувати на заробітну плату від 600 доларів. 

При цьому середня зарплата перекладача східних мов – $790

Юрист або адвокат

Незважаючи на те, що на ринку з надання юридичних послуг спостерігається значна конкуренція, професіоналів все ж таки не вистачає. Спеціалісту необхідно мати вищу профільну освіту та комунікативні навички. Важливо аналізувати іноді безвихідні ситуації та відповідати за майбутнє людей чи компаній. Молоді спеціалісти отримують заробітну плату від 400 доларів. У переліку професій актуальними залишаються адвокати та судді.

Середня зарплата юриста-адвоката – $630 

Вдалого працевлаштування у 2020 році!

Суспільство

Як на Черкащині батько змайстрував для сина мотоцикл із бензопили (ФОТО)

Опубліковано

У селі Литвинці Черкаської області Віталій Незамай власноруч сконструював дитячий мотоцикл для свого сина Славка.

Про це пише Про все.

Як прийшла ідея?

За словами Віталія, одного разу діти в мережі інтернет побачили схожий мотоцикл і почали просити купити його.

“Але для того, щоб придбати цей дитячий транспорт, мені б довелося продати свій автомобіль, оскільки ціна була захмарною. Тож, ми вирішили сконструювати його самостійно”, – розповідає чоловік.

В інтернеті інформації про побудову такого мотоцикла замало, проте це не стало на заваді у роботі Віталія.

Що використав?

Уже за півроку діти були у захваті від татового творіння. Чоловік розповідає:

 • для виготовлення рами він взяв профільну трубу,
 • мотор – від бензопили «Дружба 4»,
 • ще деякі запчастини від бензопили «Урал»,
 • передня вилка – це амортизатор від автомобіля «Ланос»,
 • руль – від велосипеда,
 • колеса – від звичайної тарантайки.

Читайте такожШоТам пропонує пігулку від паніки: будуймо разом антикризову стратегію

Підйомність мотоцикла – до 110 кілограмів і набирає швидкість до 50 км\год.

Не зважаючи на те, що 90% всіх запчастин він придбав на брухті, коштував такий мотоцикл чоловікові 3 500 гривень.

“Із нового ми докупили колеса, тормозні диски, ручки та дзеркала”, – додає Віталій.

Нині чоловік веде свій Ютуб-канал та мріє ще сконструювати міні-трактор.

Читайте також: Український пенсіонер самотужки змайстрував “Роллс-ройс” (ВІДЕО)

Нагадаємо, в Україні розробляють бюджетний електромобіль: який він буде і скільки коштуватиме.

Також читайте, як українець зробив свій будинок енергоощадним.

Як ми повідомляли раніше, школяр із Дніпра винайшов пристрій, що заряджає телефон від ходьби.

Окрім того, українські волонтери створили пристрій для дистанційного керування гранатометами.

Читати далі

Суспільство

Карантин – час жити екологічно. 8 побутових екотоварів на кожен день

Опубліковано

Через введення карантину наша планета почала легше дихати. Зупинились виробництва і транспортні сполучення, заводи не працюють, люди більше залишаються вдома. Карантин – саме час навчитись жити екологічно в побутовому плані. Тому радимо вам перебрати речі, почати сортувати домашні відходи, замінити засоби прибирання на більш екологічні або послухати корисні лекції про zero waste.

А ще ми підготували для вас варіанти екологічних альтернатив побутовим речам.

Зубна щітка та вушні палички

Звичайно, зубні щітки не є одноразові у використанні, а потребують заміни хоча б раз на кілька місяців. Аби зменшити кількість пластику, варто замінити звичайні щітки на натуральні. Наприклад, бамбукові зубні щітки, які можна спокійно викидати після використання, оскільки деревина швидко розкладається природнім шляхом і не шкодить довкіллю. Крім того, щітки мають і екологічне пакування, тому немає ніяких відходів.

Вушні палички є також необхідними у побутовому використанні. Але їх рідко здають на переробку, тому вони потрапляють на звалища та забруднюють водойми. Пластикові вушні палички можна замінити на бамбукові. Вони є на 100% біорозкладними, тому що виготовлені з бамбука та м’якої бавовни.

Де можна придбати екологічну зубну щітку і вушні палички? Український бренд Karman пропонує щітку за 175 гривень, а також тут можна придбати набори зі щітки, вушних паличок та губки з конжаку за 430 гривень. А ще загляніть в магазин OZERO, який продає товари в стилі “нуль відходів”.

Екологічний дезодорант

Ми вже не уявляємо свого життя без дезодорантів, але більшість навіть не задумується, що у їх складі є багато хімікатів, які зовсім не йдуть на користь нашому здоров’ю. А штучні ароматизатори лише маскують неприємний запах тіла на короткий проміжок часу. Важливо зрозуміти, що те, що ми наносимо на нашу шкіру настільки важливо як і те, що ми їмо.

Використовуйте органічний дезодорант, який уповільнює розмноження бактерій і запобігає утворенню неприємного запаху, дозволяючи шкірі дихати.

У магазині Zero Waste Store є в асортименті мінеральний дезодорант. Він повністю органічний і немає упакування. Коштує такий дезодорант-кристал всього 65 гривень. А у бренду Vins можна придбати натуральний бальзам-дезодорант у паперовому упакуванні.

Соломинки для смузі

Ми щодня п’ємо каву, соки чи смузі. І без соломинок просто не обійтись. Якщо просто відмовитись від одноразових пластикових соломинок для напоїв ми не можемо, то варто обрати екологічні варіанти. На щастя, сьогодні українські бренди вигадують різноманітні варіанти екологічних альтернатив. Наприклад, у Yes Straws виготовляють соломинки з очерету та жита. Вони на 100% складаються з натуральної сировини та розкладаються у природному середовищі. А коштують – 175 гривень. Бренд Green Elvis також виготовляє посуд з очерету. Тут є соломинки на 100% рослинного походження. 50 штук коштує 150 гривень.

У магазині Ozero є також чудовий аналог – металева трубочка за 50 гривень. А щоб легко її вимити після смачного напою, то у комплекті можна придбати спеціальний йоржик.

Після карантину, коли підете в улюблену кав’ярню, не забудьте сказати: “Мені без соломинки”. Так врятуєте чиєсь життя і зробите довкілля трохи чистішим.

Люфа для душу та губки для посуду

Ви колись задумувались над тим, чим миєте посуд та тіло? Більшість використовує поролонові мочалки, які є токсичними і не переробляються. На заміну мочалкам і губкам можна придбати люфу. Люфа – вид ліан. У якості губок використовують висушені плоди цієї рослини. Вирощування та утилізація люфи не наносить шкоди навколишньому середовищу, а час їх служби більший, ніж у звичайних губок.

Люфа – на 100% натуральна, ефективно видаляє ороговілі ділянки, підходить для чутливої шкіри. А ще вона посилює кровообіг і має легкий ефект пілінгу, зменшує пори та дає шкірі дихати.

У магазині Ozero можна придбати люфу за 75 гривень.

Замість пакетів – мішечки для продуктів

Найпершим кроком до правильного екологічного споживання є відмова від одноразових поліетиленових пакетів. Продукти можна носити і в екосумках. Деякі супермаркети навіть продають такі.

Чудовою альтернативою пакетам є авоська. Її виробляють зі стовідсоткової бавовни, вона багаторазова та легко переться. Коштує, в середньому, 400 гривень. Український бренд Raw Flaw виготовляє сумки, косметички, торбинки для зберігання продуктів та аксесуари. При виробництві використовують екологічний матеріал, який не містить тваринного походження і є безпечним для природи та людей. Такий матеріал ще називають vegan cloth. Коштують такі сумки 1800 гривень.

Якщо екоторби знайти легко, то з пакуванням окремих продуктів трохи складніше. Для овочів чи круп можна використовувати багаторазові мішечки з тканини. В українського бренду Goodies є бавовняні та сітчасті мішечки різних кольорів та розмірів. Набір з 6-ти торбинок коштує 285 гривень.

Гребінці для волосся

Пластикові гребінці для волосся також мають екологічні альтернативи. Наприклад, дерев’яні, які нічим не поступаються пластиковим, причому пахнуть свіжим деревом і дружні до навколишнього середовища.

У бренду “Dotyk” можна придбати такий. Майстер в Карпатах спеціально виготовляє гребінці з міцного дуба, відшліфовує зубці, щоб розчісування волосся було легким і приємним. А ще від таких гребінців менше електризується волосся.

Придбати такий можна на сторінці в Інстаграм за 65 гривень.

Металевий станок для гоління

Одноразові станки для гоління – це ще один пластиковий предмет особистої гігієни, який поповнює сміттєві баки і шкодить нашому довкіллю.

Чудовою альтернативою може стати металевий станок, який служитиме багато років, а змінні леза можна здати у пункт прийому вторинної сировини.

В інтернет-магазині “Dotyk” такий металевий станок коштує 140 гривень.

Чашки замість одноразових стаканчиків

У звичайний робочий день ми можемо випити дві-три порції кави. А потім у великих містах багато сміття саме через паперові одноразові стаканчики, які не підлягають переробці.

Тому, варто завести собі багаторазову чашку чи невеличкий термос. І не соромтесь просити у кав’ярнях каву у свою тару. У магазині Ozero можна придбати чашки з бамбукового волокна. На відміну від пластикових склянок, бамбукова чашка Ecoffee повністю натуральна, тобто не буде отруювати напій або псувати смак. А ще вона повністю розкладається. Коштує від 300 гривень.

А у крамниці екотоварів ЕСОСО можна придбати чашку для напоїв з собою, яка компактно складається і поміщається навіть у кишеню. Вартість: 370 гривень.

Читати далі

Суспільство

Як у Києві ремонтують сквер із 300-літнім дубом (ФОТО)

Опубліковано

У Києві завершується капітальний ремонт скверу на вулиці Авіаконструктора Антонова у Солом’янському районі.

Про це повідомили у пресслужбі Київзеленбуду.

За даними Київзеленбуду, сквер на вул. Авіаконструктора Антонова біля будинків № 2/32 у Солом’янському районі займає усього 0,5992 га.

Читайте такожШоТам пропонує пігулку від паніки: будуймо разом антикризову стратегію

Він розташований поміж величних дубів, серед яких пам’ятка природи 25-метровий Дуб Фролкіна віком понад 300 років.

Також тут росте 30-метрова тополя, висаджена понад 100 років тому.

За інформацією, капітальний ремонт скверу вже на фінальному етапі. Майже завершені роботи з укладання близько 1000 кв. м. доріжок із ФЕМ, будуть встановлені нові лави й урни.

На місці старого дитячого майданчика встановлюються сучасні ігрові конструкції. На дитячому майданчику малеча зможе гратися, як на окремих елементах: гойдалках, каруселі, у пісочницях, будиночку-альтанці, так і на ігровому комплексі.

Про дуб Фролкіна

Дубу понад 400 років, його обхват – 4,30 м, висота 25 м.

Належить до одного з двох уцілілих дубів священного язичницького Шулявського (Кадетського) гаю. Лікування дерева зробили на кошти киянина А.Н.Фролкіна, на честь якого і названий дуб.

Взято під охорону рішенням Київради від 23 грудня 2010 року

Читайте також: Як киянин перетворює деталі літаків на ексклюзивні меблі (ВІДЕО)

Нагадаємо, ремонтують сквер «Верстатобудівний» у Шевченківському районі Києва.

Також на Дніпропетровщині створять ще 15 сучасних зон відпочинку.

Окрім того, на місці звалища у Хмельницькому з’явиться новий парк.

Як ми повідомляли раніше, у Запорізькій області відкриють сквер із літаком АН-26.

Читати далі

Суспільство

В Ізмаїлі побудують найбільшу баржу в історії незалежної України

Опубліковано

Ізмаїльські підприємства “Дунайсудносервіс” і “Дунайсудоремонт” почали будівництво 128-метрової баржі, що має стати найбільшою баржою в історії компаній: її вантажопідйомність становитиме 6000 тонн, подібних барж в Україні раніше не будували.

Про це пише Центр Транспортних Стратегій.

Зазначається, що баржа проекту D-6000 належить до типу річка-море і призначена для перевезення зернових вантажів. Її оснастять люками і відповідними механізмами. Наявність двох трюмів сумарним об’ємом 8000 кубометрів дозволить за потреби перевозити одночасно дві різні партії вантажу.

Повідомляється, що замовлення виконують для Світловодського річкового терміналу.

Читайте такожШоТам пропонує пігулку від паніки: будуймо разом антикризову стратегію

Габарити баржі

Відомо, що максимальна довжина несамохідного судна типу “ріка-море” складе 127,6 м, ширина – 16,3 м, осадка – 3,8 м.

Надводний габарит порожнього судна – 6,7 м, водотоннажність в прісній воді 6000 т, в морській воді на осадку 3,8 м – 7418 т.

Зазначається, що до цього завод будував баржі меншою вантажопідйомності – місткістю 1000 тонн довжиною 73 м з осадкою 1,80 м. Нове і складніше замовлення стане для менеджменту та колективу важливим і якісним етапом розвитку підприємства.

Розробником проекту є українське проектне бюро, а на будівництво судна піде 1230 т сталі, виробленої в Україні.

Довідка

Світловодський річковий термінал почав створювати власний флот в 2018 році. За підсумками 2019 року зі терміналу в Світловодську було перевезено понад 115 тис. тонн вантажів до портів Херсона і Миколаєва.

Читайте також: Як киянин перетворює деталі літаків на ексклюзивні меблі (ВІДЕО)

Нагадаємо, Миколаївська компанія створила 20 успішних проєктів суден за рік.

Також читайте, як у Маріуполі ремонтують теплоход Alyosha Popovich.

Як ми повідомляли раніше, українські броньовані катери вперше відстрілялись некерованими ракетами.

Читати далі

Суспільство

На Вінниччині створили дверну рамку для автоматичної дезінфекції людей

Опубліковано

У Вінницькій області працівники Барського машинобудівного заводу виготовили та встановили в місцевій районній лікарні рамку для санітарної обробки людей, які заходять до приміщення.

Про це повідомляє Depo.Вінниця

Працівниками ПрАТ «Барського машинобудівного заводу» безкоштовно успішно встановлена дезінфікуюча рамка власного виробництва в Барській ЦРЛ.Рамка дезінфікуюча призначена для проведення дезінфекції людей антисептичним розчином.Принцип роботи приладу: коли людина наближається до рамки спрацьовує детектор руху і тим самим відкривається клапан подачі рідини, яка під тиском 3-4 атмосфери розприскується через 5 форсунок, розташованих на рамці. Тиск у системі створює компресор, який подає повітря у ємкість де знаходиться дезінфікуюча рідина.Склад приладу:1.Компресор2.Нержавіюча ємкість для розчину3.Металева прямокутна рамка4.Система автоматичного вмикання з регулюванням від 1 до 10 секунд.Приймаємо замовлення на виготовлення даного приладу. Термін виготовлення 5 днів. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном +380674310116.

Geplaatst door ПрАТ "Барський машинобудівний завод" op Vrijdag 3 april 2020

Читайте такожМаска vs коронавірус. Чи потрібно носити і як обрати

Зазначається, що принцип роботи приладу такий:

 • коли людина наближається до рамки, спрацьовує детектор руху,
 • далі відкривається клапан подачі рідини, яка під тиском у 3-4 атмосфери протягом кількох секунд розприскується через 5 форсунок, розташованих на рамці.

Тиск у системі створює компресор, який подає повітря у резервуар зі знезаражувальною речовиною.

Читайте такожШоТам пропонує пігулку від паніки: будуймо разом антикризову стратегію

Нагадаємо, мобільні оператори забезпечать медиків безкоштовним зв’язом.

Також у Харкові айтішники на 3,3 млн грн купили медобладнання у лікарні.

Як ми повідомляли раніше, десантники легендарної 79-ої ОДШБр здали кров для онкохворих дітей.

Читати далі

Суспільство

Як тренуються Повітряні Сили в умовах карантину (ФОТО)

Опубліковано

У бригадах тактичної авіації Збройних сил України відбуваються інтенсивні тренувальні польоти.

Про це пише Український мілітарний портал.

Офіцер служби зв’язків із громадськістю Повітряного командування “Захід” капітан Олександра Качмар розповідає, що навіть в умовах карантину проводять по 2-4 льотні зміни на тиждень із дотриманням карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ.

Читайте такожШоТам пропонує пігулку від паніки: будуймо разом антикризову стратегію

Зазначається, що бойова підготовка йде в інтенсивному режимі.

«Льотний склад проходить медичний огляд перед кожною льотною зміною, тому підготовка відбувається з дотриманням усіх рекомендацій щодо протидії коронавірусу», – каже генерал-майор Олексій Марченко.

Відомо також, що завдання екіпажі виконують як вдень, так і вночі, в простих і складних метеоумовах.

Читайте також: Українським військовим передали три модернізовані гелікоптери Мі-8 МТВ-1

Повідомляється, що цього разу акцент зроблено на:

 • відновленні втрачених навичок,
 • підготовці льотного складу на класність,
 • виконання щорічних перевірок з видів льотної підготовки.

Нагадаємо, український винищувач почав випробування з керованими ракетами.

Окрім того, Повітряним Силам передали модернізований винищувач.

Також відомо, що НАТО залучило українські літаки для боротьби з коронавірусом.

Як ми повідомляли раніше, літак Ан-225 “Мрія” розпочав випробування після модернізації.

Читати далі
Реклама
Суспільство10 години тому

Як на Черкащині батько змайстрував для сина мотоцикл із бензопили (ФОТО)

Суспільство11 години тому

Карантин – час жити екологічно. 8 побутових екотоварів на кожен день

Суспільство12 години тому

Як у Києві ремонтують сквер із 300-літнім дубом (ФОТО)

Суспільство14 години тому

В Ізмаїлі побудують найбільшу баржу в історії незалежної України

Суспільство18 години тому

На Вінниччині створили дверну рамку для автоматичної дезінфекції людей

Суспільство19 години тому

Як тренуються Повітряні Сили в умовах карантину (ФОТО)

Суспільство20 години тому

У Кривому Розі будують дорогу, що з’єднає два великі мікрорайони (ФОТО)

Суспільство21 годину тому

Українським військовим передали три модернізовані гелікоптери Мі-8 МТВ-1

Суспільство22 години тому

Як український бізнес об’єднується в епоху коронавірусу (ВІДЕО)

Суспільство23 години тому

Як киянин перетворює деталі літаків на ексклюзивні меблі (ВІДЕО)

Суспільство1 день тому

Як кияни запустили флешмоб “Підвези медика на роботу” (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Будівельні майданчики Києва перевіряє незалежний “ревізор” (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

“Будьте здорові”: артисти вінницького оркестру записали відеокліп про самоізоляцію (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Бджоляр-атовець на Донбасі розвиває пасіку і мріє відкрити пекарню

Суспільство2 дні тому

На Одещині виготовляють агропелети з моркви і петрушки (ВІДЕО)

Суспільство22 години тому

Як український бізнес об’єднується в епоху коронавірусу (ВІДЕО)

Суспільство23 години тому

Як киянин перетворює деталі літаків на ексклюзивні меблі (ВІДЕО)

Суспільство1 день тому

Як кияни запустили флешмоб “Підвези медика на роботу” (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

На Одещині виготовляють агропелети з моркви і петрушки (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

На Чернігівщині двоє майстрів безкоштовно перетворюють село на музей (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Український пенсіонер самотужки змайстрував “Роллс-ройс” (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Як будують дороги по всій країні (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Дамаська сталь для нескорених: на Прикарпатті приготували подарунок звільненим з полону морякам (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

В Україні відкрили 5 новеньких медамбулаторій: як вони виглядають (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Українські священники роблять антисептики і роздають людям (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як студенти у Харкові облаштували лабораторію у гаражі (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

ШоТам та Zagoriy Foundation випустили відео про самоізоляцію

Суспільство1 тиждень тому

Як хлопець поборов рак і хоче стати дитячим лікарем (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як Кременчук потрапив у рекламну кампанію Marc Jacobs (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Майстер зі Слов’янська створює унікальні тандири (ВІДЕО)

Реклама

Тренди

ДОПОМОГА
ШоТам

Підтримай наш проєкт, щоб ми могли надихати ще більше українців змінювати країну.