Суспільство
Причина №1: чому варто підтримати #ШоТам
Коронакриза підкосила бізнес по всьому світу. У тому числі боляче вдарила по роботі медіа. І ШоТам не виняток. Тому просимо читачів підтримати нас фінансово, щоб ми й далі могли щоденно тішити вас позитивом.
Що ви можете зробити для нас? Підписатись на щомісячний платіж на підтримку нашого видання. Можна обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів: 29.99 гривень, 49.99 гривень, 99.99 гривень.
Що ми зробимо для вас? Продовжимо працювати і надихати. У нашій серії публікацій вкотре розказуємо, чому варті вашої підтримки.
Причина №1. За час існування нашого сайту ми БЕЗКОШТОВНО розповіли про понад 500 успішних кейсів українських підприємців. І продовжуємо це робити.
Причина № 2. Доводимо, що село – це не занедбані руїни та покинуті хати. Ми стежимо за прикладами розвитку сільської місцевості і показуємо вам, що таке можливо!
Причина №3. Показуємо кейси, коли маленькі українці об’єднуються і самотужки творять у своїй країні громадянське суспільство.
Причина №4. Безперервно розповідаємо вам про екосвідомих українців. Ці люди змінюють не тільки своє поводження з відходами, а стають прикладами для інших.
Причина №5. Ми за гендерну рівність. “Я тобі не жіночка!” – у цьому переконують героїні наших публікацій. Ми знаємо, що жінки на рівних можуть бути військовими, пожежниками, ковалями чи самостійно вести успішний бізнес.
Дуже важливо побороти дискримінацію жінок у головах політиків, роботодавців і загалом усього суспільства. Допомагаємо це зробити, розповідаючи вам про сильних духом українок, які можуть усе. Переконайтесь у цьому, знайомтесь із ними на нашому сайті. Це лише невелика частина історій про жінок, які змінюють Україну.
1. Наталія Герасимчук не просто займається ковальством, а вже 15 років тримає бізнес у містечку Шепетівка (Хмельницька область) – і керуючи кузнею, і займаючись художньою ковкою на рівних з чоловіками.
2. Людмила Речкіна – повелителька биків. Родина переселенців на Донеччині заснувала ферму та мережу магазинів “М’ясна лавка”. Бізнес розвивають за 20 кілометрів від міста Вугледар, у селі Новомайорське.
3. Тетяна Кулеша, у сина якої рідкісне невиліковне захворювання, вже понад 10 років б’ється у всі двері та бореться за те, аби держава давала фінансування на лікування орфанних хворих.
4. Наталія Верещагіна – жінка, яка ще нещодавно тягала вугілля і мріяла реалізувати себе в іншій професії. Тепер навчає танцю на пілоні інших жінок та дітей.
5. 71-річна моторна гуцулка у маленькому селі відкрила справжній бізнес. Пані Василина створила з своєї хати музей вишивки з власних робіт, куди приїжджають туристи, аби лишень подивитись на красу та переночувати у бабці на перині за 300 гривень!
Щоб дізнаватись більше про людей, які змінюють свою громаду і цілу країну – підписуйтеся на ШоТам!
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі