Суспільство
Понад 1 млрд людей подивилися відео українських авторів в YouTube за три місяці
YouTube проаналізував, як змінювався український контент під час пандемії, а також підрахував статистику популярності окремих тематик і каналів.
Про це пише Liga.net.
За даними компанії, 2 млрд користувачів у світі заходять у свої акаунти щомісяця. Кількість українських каналів зі 100 тисяч передплатників за останній рік зросла на 35%, а каналів з 1 млн передплатників – на 45%. У середньому український користувач щодня проводить в YouTube більш як 55 хвилин.
Що стосується самого контенту, то за час пандемії більшої популярності в світі отримав контент, який допомагав людям вчитися, розвиватися і відпочивати, не виходячи з дому. Так, щоденні перегляди відео домашніх тренувань виросли на 340%, відео з медитаціями виросли в переглядах на 35%, а перегляд кулінарних каналів збільшився на 45%.
Український YouTube
В українському сегменті YouTube за останній рік виникли досить унікальні тренди. У грудні 2020 року освітній контент (фізика, математика і хімія) в Україні дивилися на 50% активніше, ніж за рік до цього. Значно зріс інтерес глядачів до локального туристичного контенту – відео про походи і рафтинг виросли в переглядах більш ніж на 80%.
Читайте також: Мрія стати блогером: Айфон 12 та інші інструменти для початківців у сфері блогінгу
Одним із найцікавіших трендів в українському YouTube під час пандемії став контент присвячений рибальству – час перегляду відповідних відео зросла на 50% в грудні 2020 року порівняно з груднем 2019 року.
Експорт контенту на іншомовні ринки продовжує бути актуальним і активно розвивається в українському YouTube. За останні 3 місяці понад 1 млрд користувачів у всьому світу дивилися канали українських авторів, а серед найпопулярніших мов (крім української та російської), на яких ведуть свої канали українці: англійська, іспанська, хінді та арабська.
Читайте також: Український Clubhouse: що слухати та на кого підписатись у популярній соцмережі
Нагадаємо, у Польщі 14-річна українка потрапила у топ блогерок LinkedIn.
Як ми повідомляли раніше, оголосили конкурс стипендій для україномовних відеоблогерів.
Усі фото: tech.liga.net.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі