Суспільство
Оголосили конкурс стартапів на запровадження «чистих» технологій
Стартував прийом заявок на участь у 5-й хвилі програми Акселерації Проєкту GCIP Ukraine.
Про це пише Гурт.
За інформацією, конкурс проводиться у межах Проєкту UNIDO/GEF «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні».
Читайте також: Від роботи у колгоспі до власного бізнесу. Історія рома, який вже 30 років створює натуральну продукцію
Фіналісти проєкту мають можливість отримати до $15 000 (Національний переможець – $15 000, переможці в окремих номінаціях до $10 000) для:
- розвитку стартап-проєкту,
- навчання в Бізнес академії,
- менторингу від провідних міжнародних та національних експертів,
- підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.
Дедлайн – 30 вересня 2021 року.
Умови участі
До участі у конкурсі стартап-проектів запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.
Подані стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій.
Це можуть бути будь-які процеси, продукти або послуги, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок підвищення енергоефективності виробництва.
Читайте також: Харків’яни захаращений кар’єр перетворили на оазу посеред кам’яних джунглів (ВІДЕО)
Також – за рахунок сталого використання ресурсів, зокрема поводження з відходами.
Результатом стартапу має бути скорочення викидів парникових газів та інших забруднювальних речовин у навколишнє середовище.
Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект.
Стартап-проекти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.
Потенційні півфіналісти мають бути готові пройти три модулі навчання в Бізнес Академії GCIP Ukraine, працювати над реалізацією проекту та презентувати проект потенційним інвесторам та партнерам.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проекту у розділі Аплікаційна анкета.
Дедлайн – 30 вересня 2021 року (включно).
Нагадаємо, в Україні вперше сертифікували авто, що заправляється воднем.
Як ми повідомляли раніше, оголосили гранти для вирішення проблеми забруднення повітря України.
Головне фото: eco-paper.kpi.ua.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі