Економіка і бізнес
Оголосили конкурс грантів від Українського Жіночого Фонду
В Україні оголосили конкурс грантів «Будь в ресурсі», що базується на міжнародному досвіді й феміністичних підходах до грантових програм, пише Гурт.
Конкурс покликаний підтримати жіночі і феміністичні організацій з різними форматами роботи, досвідом, підходами, цільовими аудиторіями, які керуються феміністичними принципами та активно впливають на покращення життя жінок на місцях або роблять вклад у формування гендерного порядку денного на різних рівнях – місцевому, регіональному, національному.
Для участі у конкурсі грантів запрошуються організації, які відповідають таким критеріям:
- є жіночими/феміністичними за цінностями, діяльністю і за статутом;
- співпрацюють з іншими жіночими/феміністичними організаціями;
- системно займаються захистом прав жінок і просуванням феміністичного порядку денного.
Професійні асоціації жінок не вважаються жіночими організаціями, якщо вони не доведуть, що дотримуються феміністичних принципів та, окрім надання послуг жінкам, розширюють їхні права.
Розмір та кількість грантів
Бюджет конкурсу – 4 200 000 грн. До участі запрошуються жіночі/феміністичні організації, які підпадають під визначені вище критерії. Розмір гранту залежить від ознак організації, що подається на конкурс:
- Організації менше 3 років. Працює на локальному рівні. Команда складається з 1-2 осіб, які працюють здебільшого на волонтерських засадах. Розмір гранту: до 200 000 грн. Запланована кількість грантів: 4-5.
- Організації від 3 до 10 років. Працює на локальному та/або регіональному рівні. Команда складається не менше, ніж із 3 осіб, які працюють на постійній основі. Розмір гранту: до 350 000 грн. Запланована кількість грантів: 4. Розмір гранту: до 350 000 грн
- Організації більше 10 років. Працює на локальному, регіональному рівні та/або національному рівнях. Команда складається зі щонайменше 5 осіб, які працюють на постійній основі. Розмір гранту: до 500 000 грн. Запланована кількість грантів: 4.
Грантове фінансування надається для покриття поточних витрат організації, які допоможуть протистояти загрозам, сприяти посиленню стійкості до зовнішніх і внутрішніх викликів, залучити нове фінансування. Також фінансування може бути використане, але не обмежуватися, для зміцнення партнерських зв’язків між жіночими/феміністичними організаціями, мережування та діалог між поколіннями феміністок.
Читайте також: «Мене обурюють стереотипи». Історія соціального підприємства, де навчають ромських жінок шити та заробляти
Кінцевий термін подання заявок: 10 січня 2022 р. Оголошення результатів конкурсу: 10 лютого 2022 грудня. Тривалість грантової підтримки: до 12 місяців
Процедура подачі заявок
Для участі у конкурсі зацікавленим організаціям необхідно до 24:00 10 січня 2022 року:
- Зареєструватися в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням: https://uwf.org.ua/grantees/.
- Якщо Ви вже реєструвались у базі раніше – використайте для подачі аплікаційної форми ідентифікатор організації, який надійшов після реєстрації на вказану Вами електронну адресу.
- Якщо Ви з якихось причин не можете зареєструватись, або при спробі реєстрації система видає повідомлення про те, що організація з таким ЄДРПОУ уже існує – зверніться до грантової менеджерки УЖФ за адресою grants@uwf.org.ua
- Заповнити онлайн-аплікаційну форму з додатком (бюджет – у розділі «Дивитись додаткові файли») нижче на цій же сторінці, під текстом оголошення конкурсу.
Читайте також: Як відкрити бізнес у 18 років? Історія студентки з Івано-Франківська, яка в розпал пандемії почала готувати корисні смаколики
Критерії відбору організацій:
- Бачення соціальних змін, яких прагне досягти організація – 20 балів
- Бачення щодо посилення потенціалу організації за допомогою гранту – 20 балів
- Бачення ролі організації у жіночому/феміністичному русі – 20 балів
- Організація керується феміністичними принципами – 20 балів
- Організація працює над змінами патріархальних систем і норм та впливає на утвердження феміністичного порядку денного – 20 балів
- УЖФ підтвердить реєстрацію заявки електронним листом. Заявки, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.
Нагадаємо, оголосили гранти для громадянського суспільства «Долучайся!».
Фото: pixabay.com.
Економіка і бізнес
Що чекає на відвідувачів
- супермаркет «Сільпо» із власною пекарнею, фудкортом та зоною доставки;
- магазин косметики та побутових товарів EVA;
- ювелірні крамниці «Срібна країна» та «Золотий вік»;
- зоомагазин E-ZOO;
- аптека «Біла ромашка»;
- сервіс Doctor Mobi з ремонту та аксесуарів для гаджетів;
- квіткова крамниця;
- перший в Ірпені магазин міжнародної мережі JYSK.
Історія
Коментарі
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі