Суспільство
На Закарпатті 2 пункти перетину кордону облаштували модульними будівлями завдяки USAID
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» та компанії «Артметал Україна» передали 21 модульну будівлю двом пунктам перетину кордону з Угорщиною та Словаччиною на Закарпатті.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
Зазначається, що модульні будівлі оснащені функціональним обладнанням, яке покращить процеси прикордонного контролю та прискорить митні процедури, скоротить час очікування на кордоні.
Один з модулів має пандус, що забезпечить доступ для людей з інвалідністю. Кожен санітарний модуль оснащений необхідним набором санітарно-гігієнічного обладнання, включаючи умивальники, туалети.
Читайте також: Психологічна допомога: чому це важливо та як організувати в громаді
«Модернізація пунктів перетину кордону сприяє створенню більш доступного та комфортного середовища для всіх категорій населення, яке перетинає кордон», — йдеться у повідомленні.
Про проєкт модернізації КПП
Агентство відновлення спільно з USAID працює над модернізацією пунктів перетину кордону для підвищення операційної ефективності, покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі, експорту зернових та транспортних потоків в цілому.
У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України, Укрзалізниці та Державної митної служби України.
Про USAID в Україні
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) співпрацює з Україною з 1992 року. Нині 42 проєкти USAID сприяють вирішенню нагальних потреб і довгостроковому розвитку України як незалежного, суверенного, демократичного та заможного суспільства. Від 24 лютого 2022 року USAID надав 16,75 млрд доларів прямої бюджетної підтримки, 1,4 млрд доларів гуманітарної допомоги та понад 1 млрд доларів допомоги на розвиток.
Нагадаємо, USAID доставив шість модульних будівель для модернізації пункту перетину кордону на Волині.
Також USAID встановив потужний генератор на залізничному КПП на Волині.
Фото: Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України/фейсбук.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі