

Економіка і бізнес
На Рівненщині крафтова сироварня стала частиною «Дороги гурманів»
Крафтова сироварня «Юнікасоль» на Рівненщині, яка є учасником проєкту «Сімейні молочні ферми», потрапила до рейтингу першого українського гастрогіда «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України».
Про це ШоТам повідомили у пресслужбі проєкту «Сімейні молочні ферми».
За інформацією, сироварня «Юнікасоль» створена на базі однойменної сімейної молочної ферми.
Путівник «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» з гастрономічною картою найяскравіших представників крафтових виробництв із різних куточків країни має на меті познайомити людей з унікальною продукцією місцевих виробників.
Крафтова сироварня «Юнікасоль» – це перша крафтова сироварня на Рівненщині, яка була створена в рамках проєкту «Сімейні молочні ферми».
Читайте також: Як виникла унікальна ініціатива фермерів «Смак Українських Карпат» (ВІДЕО)
Ферму відкрили в березні 2021 року, вона стала ще одним кроком до формування молочного кластеру на базі Здолбунівської, Здовбицької та Мізоцької територіальних громад.
Власники сімейної молочної ферми «Юнікасоль» приєдналися до проєкту «Сімейні молочні ферми» лише в березні 2020 року і вже за рік відкрили власну крафтову сироварню.
Зараз вони утримують 29 голів худоби і планують збільшувати поголів’я, щоб власного молока вистачало на виробництво сирів. Адже попит на крафтову продукцію стрімко зростає.
Розміщена сімейна молочна ферма «Юнікасоль» за адресою: Рівненська область, Здолбунівський район, с. Буща вул. Плесо, 13.
Про проєкт
З 2017 року на Рівненщині розпочато великий проект з розвитку молочного тваринництва на селі «Сімейні молочні ферми».
Проект спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі.
Читайте також: Від роботи у колгоспі до власного бізнесу. Історія рома, який вже 30 років створює натуральну продукцію
Нагадаємо, колишній науковець із Херсонщини готує кавунове варення і чавить з його насіння олію.
Як ми повідомляли раніше, дослідниця української кухні відновила рецепт десертів із фіалок
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay