Суспільство
На Прикарпатті виростили лавандове поле (ВІДЕО)
Прикарпатське подружжя створило український Прованс у Коршівській ОТГ. Іван Коцаба з дружиною виростили лавандове поле, повідомляє gk-press.if.ua.
Тепер вони доглядають за сімома тисячами кущів лаванди. У період цвітіння лаванди до Коршева приїжджають охочі помилуватися краєвидами та подихати ароматним лавандовим повітрям, зробити яскраві фото, пише НТК.
Щоб додати меду запаху
Прованс на Прикарпатті почали облаштовувати Іван Коцаба з дружиною. Токар за фахом та пасічник за покликанням вирішив посадити лаванду, аби надати меду особливого запаху.
Розпочали з невеликої грядки. Три роки тому посадили усього 10 кущів. Вже тепер лавандове поле налічує понад сім тисяч саджанців.
Читайте також: Як на лавандове поле заманити Джамалу. Кейс від Юлії Блях
“Лаванда невибаглива рослинка. Не любить надто вологу, росте на сонці. Вирощуючи її у Коршеві, застосовують механічну обробку та жодної хімії”, – каже Анна Коцаба.
Що роблять з лаванди?
Цінують господарі свою лаванду не лише за джерело унікального меду, але й вигляд та запах, який заполонив усю територію довкола, а ще з лаванди уже розпочали виготовляти ефірну олію.
Своє лавандове поле подружжя мріє розширити до гектара, а поки радіють гостям, які приїжджають подивитися на їхню фіолетову лаванду та із задоволенням розповідають усім охочим про унікальні властивості рослинки та дарують на згадку кілька гілочок ароматного цвіту.
Фото: odessa-life.od.ua
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі