Суспільство
Кияни просять відновити унікальний водний стадіон
Кияни просять відновити спортивно-навчальні веслувальні секції у Матвіївській затоці та привести у належний стан унікальний водний стадіон столиці для проведення міжнародних змагань.
Про це йдеться у петиції на сайті Київради.
Зазначається, що у Києві є унікальний спортивний об’єкт, якому немає аналогів у світі – водний стадіон у Матвіївській затоці, який зберігся завдяки активності веслувальників упродовж останніх 30 років.
“У світі більше немає жодного стародавнього міста, у центрі якого можливо створення повноцінної сучасної міжнародної дистанції для змагань веслувальників. Та і не тільки стародавнього, будь якого! Саме тому цей спортивний об’єкт має виключне значення для всього людства”, – йдеться у петиції.
Читайте також: Що турбує українців? Вісім найцікавіших петицій до Президента
Вказується, що в акваторії Матвіївської затоки вже 70 років відбувається підготовка українських веслувальників, від новачків до чемпіонів Миру та Олімпійських Ігор. Тому Матвіївська затока має ще і виключне значення для історії спорту України.
Активісти закликають поновити діяльність всіх спортивних секцій веслування та провести повну реконструкцію водного стадіону відповідно до сучасних вимог для проведення міжнародних змагань.
Нагадаємо, петиція про заборону тестування косметики на тваринах зібрала 25 000 підписів.
Головне фото: wikimapia.org.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі