Суспільство
Краудфандинг vs Криза: розшукуються проєкти, що потребують дофінансування
До 15 квітня проєкти у сфері культури, медіа та соціального підприємництва, що потребують фінансування, і готові реалізувати краудфандингову кампанію протягом 6 місяців, можуть задіяти можливість подвійного дофінансування.
В межах ініціативи «Культура. Спільнота» Міжнародний фонд «Відродження» подвоїть суму, яку проект збере з допомогою доброчинців на платформі Велика Ідея за допомогою Спільнокошту – сервісу колективного фінансування, або іншої краудфандингової платформи. Наприклад, якщо в межах краудфандингу проєкт залучить 100 000 гривень, то отримає ще 100 000 гривень дофінансування. Таким чином загальна сума становитиме 200 000 гривень на розвиток проєкту.
Читайте також: Театри влаштовують покази вистав онлайн
Максимальна сума дофінансування становить 150 000 гривень.
Дофінансування проєктів передбачене за 3 напрямками:
- культурні проекти,
- інституційна підтримка та формування спільноти навколо медіа,
- соціальне підприємництво: нові стартапи та діючі проекти, популяризація соціального підприємництва, створення нових можливостей розвитку.
У фокусі ідеї, медіа та стартапи, що розвивають локальні громади та спільноти, мають виразну соціальну значимість, особливо за напрямками: права людини, інклюзія, гендерна рівність, екологічна сталість, європейська інтеграція, доступ до якісної освіти, громадянська освіта, протидія корпуції.
Також один із критеріїв відбору – спроможність команди реалізувати краудфандингову кампанію.
Щиро запрошуємо і хочемо підтримати проекти, що потрапили у ситуацію невизначеності з фінансуванням, зареєструватись та залучити фінансування, в межах програми.
Щоб отримати дофінансування, треба подати заявку до 15 квітня. Після цього проекти проходять попередній відбір і можуть розпочинати краудфандингову кампанію чи підготовку до неї. В цілому на реалізацію кампанії команди матимуть до 6 місяців. Результати попереднього відбору стануть доступними 15 травня.
Спільнокошт – це онлайн-інструмент колективного фінансування проектів. У попередньому циклі реалізації програми 977 доброчинців профондували проекти з врахуванням дофінансування на суму понад 1 300 000 гривень.
На сьогодні загальна сума, яку доброчинці фондували у проекти за допомогою інструменту Спільнокошту, становить 26 000 000 гривень.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі