Технології
DroneUA запускає дронпорти в Україні
DroneUA починає тестову експлуатацію нових інноваційних рішень для сфери комерційної безпеки – дронпортів.
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Дронпорти – це автономні системи, які дають змогу розмістити дрони на віддаленому об’єкті та керувати ними дистанційно, або виконувати місії автономно.
Навіщо потрібні дронпорти?
Дронпорти здатні в автоматичному режимі створювати скрипти обльоту території й запускати той чи інший сценарій реагування у відповідь на порушення периметру, спрацювання сигналізації або прийнявши будь-який інше повідомлення. При цьому, безпілотник може виконувати свої місії як в повному автоматичному режимі, так і в режимі контролю оператором в реальному часі.
Завдяки дронпортам клієнт отримує можливість покращити якість роботи своєї команди у сфері безпеки та отримати додаткові можливості з реагування на позапланові ситуації.
Читайте також: Як прикордонники навчаються застосовувати квадрокоптери (ВІДЕО)
Дане рішення дає змогу скоротити час знаходження персоналу на потенційно небезпечному об’єкті й значно підвищує швидкість реагування, що суттєво знижує ризики для підприємств та територій, що потребують охорони. Разом із дронпортами безпілотник на місці визначає проблему, оцінює ризики й допомагає координувати наземну команду, навіть поки вона ще перебуває в дорозі.
Дронпорти підходять для роботи з найпопулярнішими дронами, представленими на ринку України. Це всі безпілотники серії Mavic, Phantom, а також комерційні платформи Matrice 300 від DroneUA, що поєднуються з різними корисними навантаженнями для збільшення діапазону робіт.
Тестування дронпортів
DroneUA розпочинає тестування технології дронпортів в різноманітних промислових сценаріях в сферах публічної безпеки, енергетики та в сценаріях реагування на надзвичайні ситуації. Одним з завдань компанії є коректна взаємодія з державними органами влади для коректного виконання робіт згідно з правилами експлуатації повітряного простору України
У 2022 році очікується відкриття 200 дронпортів на території України на ключових об’єктах, які потребують додаткового інструменту з охорони периметру чи нагляду. На основі технологій дронпортів будуть впроваджені рішення для кожної галузі, де необхідна допомога, у тому числі це сільське господарство й боротьба з рейдерством.
Про компанію
DroneUA — міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи й Кавказу.
Читайте також: Як «Укрсадпром» запилював фундук за допомогою дронів (ВІДЕО)
Компанія веде свою діяльність у сферах енергетики, нафтогазової промисловості, геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.
Група компаній DroneUA входить у ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES і в ТОП 20 найінноваційніших підприємств України.
Читайте також: «Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні
Нагадаємо, українська компанія створила концепт робота-кур’єра.
Як ми повідомляли раніше, рятувальники Донеччини отримали сучасний квадрокоптер, що не боїться ні вітру, ні дощу.
Усі фото: drone.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі