Суспільство
Чому варто підтримати #ШоТам: наша сила – у розмаїтті
Наближається Різдво Христове і не надто важливо, якого числа кожен з нас його святкуватиме: 25 грудня, 7 січня чи не святкуватиме взагалі.
Ми толерантно ставимося до усіх конфесій та підтримуємо прогресивних представників українського духовенства. Якщо ти читаєш нас і поділяєш наші цінності – підтримай #ШоТам за цим посиланням.
Адже Україна багата розмаїттям релігій та вірувань: у нас діє понад 70 різних конфесій і кожен може вільно сповідувати свої світоглядні переконання. При цьому всі знаходять між собою порозуміння – так і проявляється сила громадянського суспільства.
Усі ми різні, але важливо, що нас об’єднує найголовніше – любов до України та добрі справи.
Пропонуємо напередодні свят разом пригадати історії про священнослужителів, які самотужки майструють захисні щитки для лікарів. Які не створюють захмарні прейскуранти на послуги, а організовують соціальні підприємства і навіть проводять службу в інстаграмі й фейсбуці.
Ще з початком пандемії священники Православної церкви України почали виготовляти антисептики у промислових масштабах і роздавати тим, хто їх потребує.
А ось перший онлайн-священник Володимир Маглена на Луганщині відпускає гріхи телефоном та сповідає через Facebook.
Тим часом тернопільський монах Сергій Гончаров завів блог і говорить про забобони, наркотики і рок-н-рол.
А настоятель Спасо-Преображенського храму с.Пантіївки ієрей Вадим Безрядін налагодив у себе дома випікання хліба за монастирським рецептом. Він роздає буханці безпритульним та велосипедом розвозить замовникам.
А у Львові вперше монахи ордену Босих кармелітів відкрили кафе. Тут пригощають десертами зі старовинних книжок монастирської кухні, а також можна випити чай, який роблять монашки.
Ченці з Мукачева, Черкас, Івано-Франківська та Чернігова не чекають пожертв від прихожан, а думають, як підтримувати монастир чесною і прибутковою справою.
Отець Олексій Філюк – фудблогер. У цього настоятеля храму в селі Шушківцях, що на Тернопіллі, вже є тисячі прихильників у мережі.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Які пункти реконструюють
- 11 пунктів пропуску з Молодовою;
- шість — з Польщею;
- п’ять — з Румунією;
- три — зі Словаччиною;
- три — з Угорщиною.
Нові пункти пропуску
- «Біла Церква — Сігету-Мармацієй»;
- «Біля Криниця — Климоуці»;
- «Руська — Ульма»;
- «Шепіт — Ізвореале».
- «Велика Паладь — Надьгодош»;
- «Дийда — Берегдароц».
Коментарі
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі