Суспільство
Брія Блессінг — американська співачка з українською душею (ВІДЕО)
Україна розкрила талант цієї американської співачки, і тепер вона поруч із українцями у найтемніший час! Вона живе в Баффало, але регулярно збирає допомогу Україні та їздить на фронт.
Про Брію Блессінг, її голос, що ллється українськими просторами, який не заглушити вибухами снарядів та свистом куль, розповідає ШоТам.
Після 20 років життя в Україні американська співачка не змогла покинути свою другу Батьківщину. Привозить до України гуманітарну допомогу та співає захисникам на передовій під свист куль!
«Уся Україна бореться. Мені важливіше підтримати українців у цей час, аніж просто сидіти вдома в безпеці», — Брія Блессінг, співачка.
Брія Блессінг — американка, чий талант розкрила Україна. Її життя почалося в місті Шуґар-Ленд у Техасі в християнській родині. У 92-му, коли Брії було 13, її сім’я переїхала до Луганська для місіонерської роботи.
Це були важкі часи. Жити довелося в будинку без ліжок та без води в кранах. Але Брія та її родина пережили складнощі 90-х, як і мільйони українців. Аби через роки знайти в Україні своє покликання — співати… Та це станеться трохи пізніше.
Із Луганська сім’я Брії перебралася до Львова та побудувала там євангелістську церкву. Там Брія співала, а також навчалася грати на фортепіано та гітарі. У Львові вона прониклася місцевою культурою, духом та вивчила українську.
«Хоч недосконало, але я просто кайфую від того, що розмовляю українською. Як вона на язик лягає», — Брія Блессінг, співачка.
Під час Революції Гідності Брія була її активною учасницею у Львові та Києві. А коли у 2014 росія напала на Україну, співала в зоні АТО на підтримку українських воїнів.
«Якось підбадьорити їх, що є надія, ніколи не треба здаватися. По-різному ми співаємо. Іноді навіть, якщо є та людина, яка грає на гітарі, то я даю їй гітару в руки, і вони нам щось співають», — Брія Блессінг, співачка.
Водночас зробила перші кроки на велику сцену, взявши участь у шоу «Голос країни». Її голос вразив українців, особливо Святослава Вакарчука, який став ментором американки. У 2019 Брія познайомилася з американцем Джессі, вони одружилися. Ще на початку стосунків вона повезла Джессі на фронт, він погодився лише заради коханої.
Читайте також: Як обернути усі свої вміння на допомогу країні? Дружина ветерана з Волині лікує людей з фронту через коней, етнічний одяг та психологію
Але спілкування із захисниками надихнуло і його, відтоді вони підтримують Україну разом. Кохані повінчалися в одному з соборів Львова та одразу полетіли до Баффало. Брія пообіцяла собі: ще не раз повернеться до любої серцю України. Разом із Джессі в Америці вони почали співати та говорити українською. А коли дізналися, що в Україні почалася велика війна, молилися за український народ.
«Я просто крикнула: «Джессі, війна почалася!». Він прибіг до мене і каже: «Що?». Я йому показувала новини, ми почали плакати і молитися», — Брія Блессінг, співачка.
Невдовзі вже організовували концерти в США, аби зібрати грошей на підтримку українців. Та цього Брії було замало, і вже півтора року вони з Джессі живуть на дві країни. У США збирають допомогу та возять до України. Разом їздять на передову, допомагають людям у прифронтових селах. І, звісно, співають.
«З хлопцями чи на землі, чи в них є якась хата в селі, сідали на диванчики і просто поспівали», — Брія Блессінг, співачка.
Над головою пролітають міни, але її голос безстрашно ллється над українськими просторами. Брія хоче лишатися з Україною та українцями до самої Перемоги.
Нагадаємо, власник скляного виробництва переобладнав цех та підтримує «холодноярівців» на війні.
Також ми розповідали, як після порятунку з окупації композитор Ігор Поклад повернувся до Ворзеля і провів творчий благодійний вечір.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі