Суспільство
Армії передали модернізовані танки Т-64 і машину БРЕМ-2
Львівський бронетанковий завод передав армійцям чотири модернізовані танки Т-64 та броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-2.
Про це повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.
За інформацією, підприємство відносно недавно – у 2019 році – освоїло капітальний ремонт і модернізацію Т-64. За цей час передало понад 50 цих відновлених машин. Модернізовані танки отримали:
- сучасні нічні приціли,
- новітні цифрові радіостанції,
- супутникові системи навігації,
- комплекти динамічного захисту.
Капітальний ремонт з доопрацюваннями БРЕМ-2 робився вперше і відмінно виконали це завдання.
Читайте також: «Не соромимося збирати тару біля смітників». Як в майстерні «Rere:Sklo» дають пляшкам друге життя
Відтепер підприємство має можливість відновлювати та модернізувати всі види ремонтно-евакуаційних машин, які є на озброєнні Збройних Сил України.
Броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-2 створена на базі БМП. Цю бронемашину, в основному, використовують механізовані підрозділи Сухопутних військ України.
Читайте також: Інклюзивні теплиці: як на Вінниччині люди з інвалідністю стають аграріями
Основне призначення БРЕМ-2 – евакуація гусеничної та колісної техніки масою до 20 тонн, її ремонт, проведення вантажопіднімальних і зварювальних робіт у польових умовах. БРЕМ-2 – броньована машина, яка є водоплаваюча, має високу прохідність та маневреність.
Нагадаємо, українській армії передали модернізований винищувач.
Як ми повідомляли раніше, в Україні вперше за 29 років зберуть три нові літаки Ан-178.
Усі фото: ukroboronprom.com.ua.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі