Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/V42szmCip6ASSSSSS

Суспільство

«Веда»: як цифрова друкарня допомагає військовим? (ВІДЕО)

Опубліковано

Завдяки йому військові знають, де згущене молоко, каша чи борщ. У власній друкарні «Веда» ветеран Олексій Логачьов виготовляє етикетки для страв на фронт. Як друкарня допомагає військовим, розповідає ШоТам.

Він допомагає військовим відрізнити консерву з борщем від тушонки. Друкує етикетки на страви, а ще забезпечує бійців медичними картами.

Наша друкарня має такий слоган: «Будь-яка поліграфічна примха», — Олексій Логачьов, власник цифрової друкарні «Веда».

Із 2014 року Олексій Логачьов брав участь у запеклих боях на Світлодарській дузі. Через два роки отримав контузію та повернувся до цивільного життя.

Чоловік розвивав друкарню — створював етикетки для прикрас, молочного та хлібного заводів. З початком вторгнення повернувся до лав ЗСУ, але знову пережив контузію.

Мене відправили в госпіталь. У госпіталі після ВЛК вирішили, що я зовсім не годний для служби. Звісно, я залишився вдома працювати і щось робити, щоб наша країна перемогла, — Олексій Логачьов, власник цифрової друкарні «Веда».

Олексій повернувся до друкарської справи й тепер допомагає військовим. Безкоштовно виготовляє етикетки для страв на передову.

«Це і згущене молоко, і супи, і каші, і тушкованка, і риба. І вся ця продукція маркована. Хлопці знають, що якщо там написано борщ, то це буде борщ», — Олексій Логачьов, власник цифрової друкарні «Веда».

Також «Веда» друкує документи для звітності військових.

Журнали суворої звітності. Ми виготовляємо велику кількість таких журналів: у твердій палітурці, у м’якій палітурці. Це досить потрібна річ зараз, і вона повинна бути якісною, гарною, чіткою, — Олексій Логачьов, власник цифрової друкарні «Веда».

«Ми зробили 500 штук амбулаторних книжок. Це було замовлення на схід, в район Бахмута. Як можна не підтримувати наших захисників? Я вважаю, що це наш обов’язок — зробити все для перемоги», — Наталя Логачьова, верстальниця цифрової друкарні «Веда».

Виготовляти якісну та сучасну поліграфію допоміг Український ветеранський фонд. Завдяки фінансуванню Олексій придбав цифрову друкарську машинку.

Читайте також«Бізнес, влада й суспільство – це система». Алекс Купер про диспетчерську, Квіти України, девелоперів-мудаків та додану вартість модернізму

«Я дуже задоволений і дуже вдячний Ветеранському фонду за те, що вони дали мені можливість працювати на найсучаснішому обладнанні, яке на сьогоднішній день існує в нашій країні, в нашому місті. Я розповсюджую інформацію серед хлопців. Обов’язково звертатися до цієї програми, до цього Фонду, тому що це дуже гарна можливість разом з цією організацією зробити дуже гарну справу для нашої країни, для наших хлопців», — Олексій Логачьов, власник цифрової друкарні «Веда».

У планах Олексія — створити значки, які нагадуватимуть про загиблих на війні.

«Виникла ідея — зробити значок із портретом загиблого, де буде прізвище і на фоні українського прапора буде фото людини. Щоб люди виказували повагу, коли бачать людину з таким значком. Це значить, що ця родина віддала найдорожче, що в них було — когось із близьких людей», — Олексій Логачьов, власник цифрової друкарні «Веда».

Друкарня Олексія і далі допомагатиме військовим, щоб наблизити нашу Перемогу.

Нагадаємо, ветеран АТО пече піцу для поранених бійців у шпиталях.

Також ШоТам розповідав, як ветеран АТО повертає моду на український суперфуд.

Суспільство

До Пущі-Водиці ходитиме екскурсійний трамвай-кафе

Опубліковано

Екскурсійний трамвай-кафе, що ходить до Пущі-Водиці, планує відновити свою діяльність з 18 травня.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці “Екскурсії на трамваї по Києву”.

Про екскурсію

Перша запланована екскурсія отримала назву “Таємниці Пущі-Водиці” і її програма була розроблена на основі матеріалів відомого історика Олександра Анісімова.

Учасники екскурсії матимуть можливість відвідати перший у Києві пивоварний завод, урочище Кинь-Ґрусть та мавзолей-усипальницю, спроектовану архітектором Городецьким.

Серед варіантів програм для прогулянок до Пущі-Водиці також доступна програма під назвою “Трамваї на курорт”. Щодо екскурсій по Києву, можна обрати із таких варіантів, як “Вечірній трамвай”, “Від конки до трамваю” та “Не звичні історії на тролейбусі”. Кожна з цих програм обіцяє захоплюючі враження та цікаві відкриття для учасників.

Екскурсії тривають від однієї до трьох годин. Вартість місця в екскурсійному кафе-трамваї становить від 400 гривень. Забронювати місця можна на сайті.

Читати також: 800 мешканців громади тепер знають, як врятувати життя. На Житомирщині жінки за грант заснували освітній проєкт

Про вагон

Вагон-кафе був споруджений у 1992 році, і в 2007-му році він пройшов ремонт за кошти та зусилля “любителів транспорту” та працівників депо.

Проте, в березні 2023 року на сторінці екскурсійної агенції було оприлюднено повідомлення про загрозу зникнення трамвай-кафе. З початком воєнного стану екскурсійному трамваю було заборонено курсувати до Пущі-Водиці, незважаючи на те, що рух регулярних трамвайних маршрутів до цієї місцевості був відновлений в травні 2022 року.

Нагадаємо, що сумчанин переміг у міжнародному конкурсі шрифтів.

Також ми повідомляли, що анонсували створення навчальної програми по розмінуванню для жінок.

Читати далі

Суспільство

В Україні була створена колекція прикрас з уламків літака “Мрія”

Опубліковано

Український виробник ювелірних виробів, бренд karpenko jewelry, представив обмежену колекцію прикрас під назвою “оМРІЯна помста”. Ці прикраси створені для натхнення найбільшого українського літака “Мрія”, який був знищений окупантами в лютому 2022 року.

фото: karpenko jewelry

Про це повідомляє сайт бренду.

Про колекцію

У колекцію включені дві брошки: одна у формі турбіни, а інша – у формі літака “Мрія”. Брошка “Літак” відтворює один з найбільш впізнаваних ракурсів “Мрії”, який був видно на всіх земних презентаціях та зафіксований на численних символічних фотографіях по всьому світу. Брошка “Турбіна” віддана унікальній особливості цього гігантського літака – шість двигунів, які робили його найпотужнішим цивільним транспортним літаком у світі.

фото: karpenko jewelry

Читати також: Фільм Алана Бадоєва “Довга доба” зʼявився на Netflix

Кожна прикраса містить уламок фюзеляжу зруйнованої “Мрії”. Їх для створення прикрас передала з власного архіву військовослужбовиця, парамедик Галина Алмазова. Разом зі своїм підрозділом вона витримала в Гостомелі найстрашніші дні атаки на аеропорт, евакуюючи поранених.

фото: karpenko jewelry

Мета випуску колекції благодійна. Весь прибуток з продажу прикрас спрямують на збір на засоби посилення технічної розвідки для Головного управління розвідки України.

фото: karpenko jewelry

Кількість прикрас у колекції “оМРІЯна помста” обмежена наявною кількістю уламків літака. Наприклад, випущено 225 брошок “Літак”, відповідно до номерів на фюзеляжі “Мрії”. Щодо брошок “Турбіна”, їх виготовлено не більше 1 тисячи штук.

Придбати прикраси можна на офіційному сайті бренду karpenko jewelry.

Нагадаємо, що анонсували створення навчальної програми по розмінуванню для жінок.

Також ми повідомляли, що українці відкрили рекордну кількість ФОПів у першому кварталі.

Фото: karpenko jewelry

Читати далі

Суспільство

Мати загиблого пілота стала капеланкою

Опубліковано

Мати полеглого пілота й героя України Степана Тарабалки вступила до лав військових капеланів, аби підтримувати українське військо!

Пані Світлана після загибелі сина у 2022 на гроші, компенсовані державою, відкрила реабілітаційний центр для захисників, а разом з цим відчула, що після загибелі сина Бог по-особливому торкнувся її серця.

Історія пані Світлани

“У такий складний час хочеться донести того світла, яке Бог дає мені, для служіння іншим”, – каже жінка.

Наталя Тарабалка – мати Героя України льотчика Степана Тарабалки з Коломийщини. Її Степан був одним з пілотів, яких за майстерність прозвали “Привидами Києва”. Він загинув над Житомиром 13 березня 2022 року з переважаючими силами окупантів.

На гроші, які їй компенсувала держава, Наталя у 2023 році відкрила оздоровчий центр для військових. А разом з цим відчула: після загибелі сина Бог по-особливому торкувся її серця.

Читати також: Фільм Алана Бадоєва “Довга доба” зʼявився на Netflix

Маючи духовний досвід, пані Наталя вирішила долучитися до українського війська як капеланка.

“Отримавши певну базу знань з капеланства, я хочу бути потрібною, корисною не тільки для родин, а й ветеранів, для військових”, – каже Світлана.

Пані Наталя вже отримала шеврон капеланки та приєдналася до лав військових священників.

Нагадаємо, що 52 ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: