Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні запустили YouTube-шоу, де військові тестують сухпайки (ВІДЕО)

Опубліковано

Шоу називається “Бажаю смачного”, де військовослужбовець спільно з цивільними особами випробовує сухпайки. Тепер воно транслюється на каналі “Армія TV” (Військове телебачення України).

Про перший випуск

Під час епізодів будуть пробувати українські та іноземні сухпайки. Ведучим шоу є молодший сержант Володимир Кравчук.

Гостя першого випуску – співзасновниця “Дикого театру” та ведуча “Ебаут” і “Телебачення Торонто” Ярослава Кравченко, яка тестує “сухпай вікінгів” зі Швеції.

Читати також: У Дніпрі відкрили центр для громадських обранізацій та військових

Опис проєкту:

Ви, звісно, вже могли бачити огляди сухпаїв від військових. Зазвичай їх цікавлять дуже практичні речі. Або бачили, як сухпаї куштували цивільні ютубери, для яких це просто весело. Ми ж в цьому проєкті вирішили поєднати досвід військових і цивільних. І цього разу розпаковка сухпая стала ще й приводом поговорити про різницю їхніх досвідів і сприйняття реальності навіть у питаннях їжі. Це важливо, особливо в наш час, коли будь-який цивільний має бути готовий стати воїном.

Про Армія TV

Команда “Армія TV” складається з кадрових військових, добровольців і мобілізованих, які знаходяться на службі у Силах оборони з самого початку повномасштабної війни на різних напрямках та в різних підрозділах. Більшість з них має значний бойовий досвід. Перед повномасштабним вторгненням члени команди працювали операторами, режисерами, ведучими, редакторами, а тепер поєднують військову службу з медійною роботою.

Нагадаємо, що в Харкові та області повністю відновили цифрове мовлення.

Також ми повідомляли, що в Ірпені створили комісію, яка погоджуватиме нові мурали та артоб’єкти.

Фото: Бажаю смачного

Суспільство

В Україні за перший квартал з’явилося дев’ять індустріальних парків

Опубліковано

У першому кварталі 2024 року Уряд зареєстрував 9 нових парків, що дорівнює кількості зареєстрованих протягом всього 2022 року та перевищує показник 2021 року, коли було зареєстровано 7 парків.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Це надзвичайно важливо, що навіть у таких складних умовах Україна продовжує розвивати свою інфраструктуру і залучати інвестиції. Створення нових індустріальних парків сприятиме економічному зростанню, створенню робочих місць і зміцненню промислового потенціалу країни. Зацікавленість інвесторів, яка виражається у великій кількості опрацьованих заявок на реєстрацію парків, свідчить про довіру до української економіки та її майбутнього”, – зауважив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

У дев’яти нових індустріальних парках буде створено орієнтовно 11 000 робочих місць, що сприятиме економічному розвитку та підвищенню рівня зайнятості в регіонах їх розташування.

Читайте також: На український ринок виходить німецький бренд сільськогосподарської техніки Eisen Löwe

За словами заступника Міністра економіки, зацікавленість інвесторів у створенні індустріальних парків значна і цей рік має всі шанси стати рекордним за кількістю нових. З початку 2024 року було опрацьовано 29 пакетів документів щодо реєстрації індустріальних парків.

Водночас урядова політика щодо виключення із Реєстру неактивних парків, на території яких протягом трьох років з моменту реєстрації не здійснюється діяльність учасниками, є правильною та необхідною для підтримки ефективності й результативності розвитку цього напрямку. Цього року з реєстру було виключено 4 парки.

Нагадаємо, в КиївЦифровому запустили нове опитування щодо назви парків та провулку.

Фото: Інформатор

Читати далі

Суспільство

У Лондоні проведуть Марш вишиванок

Опубліковано

Британсько-українська громада запросила приєднатися до щорічного Маршу вишиванок в Лондоні. Майбутніх учасників ходи просять одягнути вишиванки та взяти з собою прапор України, пляшку води та гарний настрій.

Про це повідомляє громадська організація Support Ukraine / London Euromaidan.

Марш відбудеться 9 червня, початок – о 13:00. Місце: центральний Лондон (більше деталей згодом).

Читайте також: День вишиванки 2024: куди піти та на що подивитися у різних містах України

«Вишиванка – це не лише традиційний український автентичний одяг, це частина української ідентичності – нашого ДНК. Приходьте, запрошуйте друзів», – наголосили організатори.

Нагадаємо, в КиївЦифровому запустили нове опитування щодо назви парків та провулку.

Фото: Главком

Читати далі

Суспільство

Збудував ферму, у якій корови живуть щасливе життя без насильства та вбивства їхніх теляток (ВІДЕО)

Опубліковано

Втративши роботу через війну, Валерій присвятив своє життя власній місії — захищати й робити щасливими корів! Почав з малого — разом з родиною він збудував невеличку ферму в селі, де поки що тримає 4 корівки, які вже стали частиною сім’ї. З ними спілкуються, обіймають і піклуються про їхнє здоров’я. На фермі «Ґолока» корови живуть щасливе життя без насильства та вбивства їхніх теляток. Разом з цим вони дають якісне та корисне молоко, з якого Валерій робить неймовірно ніжний і запашний сир, масло та сметану! Детальніше у сюжеті ШоТам!

“Ми для себе однозначно вирішили, що кожне живе створіння, яке народилося, на нашій фермі має прожити своє життя до кінця та щасливо. Я засновник ферми «Ґолока», що у перекладі означає “планета корів”. Корови для нас – це члени сім’ї. Кожна з них – дуже важлива. Ця ферма робилася власними коштами та руками Мені допомагав син, морально допомагала дружина. Так помаленьку ми зробили, що змогли. Життя так склалося, що 7 років тому, ми переїхали з міста у село, де купили велику земельну ділянку. Одна моя знайома попросила доставити бичка до новонародженого прихистку “Бхумі”. Вона знаходиться у Миколаївській області і ця ферма стала для мене натхненням.

Читайте також: Волонтери можуть виграти грант для порятунку безпритульних тварин: як взяти участь

Я всім раджу, всім небайдужим людям, яких цікавить доля корів. Тим хо дійсно вболіває за те, щоб корови жили і помирали своєю смертю – відвідати цей прихисток. За професією я будівельник, але з початком війни, усі будівельні замовлення зупинилися. І ця молочна справа стала для нас спасінням. На фермі у нас 4 корови – не всі дійні, але за день ми маємо 50 літрів молочка – особливого. Ми обрали породу Джерсей . Це цікава порода, ви побачите їх – це дуже характерна порода.

Це Ямуна, познайомитись, її дочка Ліла. Це найстарша наша корівка її звати Ганеша, а її доця Махатма. Це наша сироварня, тут відбувається магія під назвою “виробництво сиру”. Починаючи з молока виробництво сиру може зайняти починаючи від кількох годин і може тривати до пів року – року. Це люди, які дійсно розуміють ту філософію, яку ми сповідаємо, а саме чистого не кривавого молока. У священних писаннях вказано, що причини війн на планеті відбуваються через те, що убивають тварин. І особливо важливою на землі вважається корова. Це стало для мене місією це стало для мене основою життя”, – розповідає Валерій.

Нагадаємо, фермерка з Полтавщини розводить безрогих кіз та варить сири.

Фото: ШоТам!

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство6 днів тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості7 днів тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

Можливості1 тиждень тому

Вчити англійську навіть під час війни. Мовна школа у Чернігові відновила роботу після ракетного удару завдяки гранту

Стільці перекинуті й вкриті уламками скла. Стеля впала, а двері вирвані. Це наслідки у школі...

РЕКЛАМА: