Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Стали відомі перші подробиці серпневого White Nights Festival

Опубліковано

На Арт-заводі «Платформа» в Києві 13 і 14 серпня упродовж двох ночей гримітиме фантазійний White Nights Festival. Africa.

А на ньому — 7 сцен, понад 15 напрямів електронної музики, 100 тонн тематичних декорацій та світла й неповторна подорож до себе і глибин африканської міфології.

Читайте такожТоп літніх локальних фестивалів від ШоТам в Україні (ВІДЕО)

Як звучатиме White Nights Festival. Africa?

Музичні повелителі з різних куточків світу відповідатимуть на фесті за злиття первісного драйву із сучасними бітами. Хто ж перетворить стародавні африканські міфи на запальні ритми?

Читайте такожОзеленення замість бетону. Євгенія Кулеба про те, як створити сквер у великому місті

Перший хедлайнер White Nights Festival. Africa — MAGDALENA, знаменита музична трендсетерка, яка стояла у витоків родини Diynamic Music. Саме вони разом із творцями цього відомого всім меломанам лейблу Mladen Solomun і Adriano Trolio відкрила в Гамбурзі легендарний клуб EGO. Там MAGDALENA взяла на себе не тільки менеджерські обов’язки, а і стала постійним діджеєм. Далі — виступи на культових майданчиках, сміливі експерименти в студії, дебютні треки, успішні платівки, власне міжнародне шоу SHADOWS, що гримить від Ібіци до Тулума. І попри все це, артистка не поспішає сповільнюватися і спочивати на лаврах. Для своїх українських фанів у неї готова безліч музичних сюрпризів.

Другий хедлайнер White Nights Festival. Africa — тріумфатори цьогорічного Євробачення Go-A. Під їхній драйвовий хіт SHUM з автентичними мотивами нестримно танцює та підспівує українською мовою вся Європа. Він став першим українським треком, що посів 1 місце світового чарту Spotify. 13 серпня Go-A наведуть неабиякого шуму на White Nights Festival. Africa.

Уперше на White Nights Festival встановлять не 6, а 7 сцен, на яких запалюватимуть:

  • одна з найвизначніших жінок-діджеїв у жанрі Progressive House в Європі та засновниця лейблу Siona Records Miss Monique;
  • знаменитий гуру, ідеолог та батько української бейс-сцени Tapolsky;
  • імпровізаційний гурт Junket, що майстерно поєднує саксофон, флейту і вокал з електронними бітами;
  • одні з найпопулярніших діджеїв, продюсерів та розповсюджувачів драм-н-бейсу в Україні Derrick & Tonika;
  • відома транс-діджей і продюсерка з понад 20-річним професійним досвідом Anna Lee;
  • перший український артист, який потрапив до сотні найкращих діджеїв світу за версією Dj Mag Omnia та інші талановиті українські й зарубіжні музиканти.

Читайте такожКачова музика та вечори біля моря. Вісім фестивалів цього літа для справжніх музичних фанів

До того ж у рамках івенту представлять свої шоукейси KOLO, APLAY, Power FM, Rim Records та PRODJ.

Сьома SPECIAL STAGE стане оплотом трансу (13 серпня) та драм-н-бейсу (14 серпня).

Як виглядатиме White Nights Festival. Africa?

Кращі митці України покажуть на фестивалі свої арт-творіння. Адепт міждисциплінарності мистецтва та імпровізації Єгор Лємзяков представить серію робіт The Rumble in the Jungle у стилі абстрактного експресіонізму, у назві якої схована відсилка до легендарного поєдинку Мухаммеда Алі з Джорджем Форманом 1974 року в Кіншасі в Африці. Діджитал-художник, аніматор, музикант та композитор Дем’ян Ферій презентує серію робіт у техніці діджитал-колаж, присвячену високим ідеалам (як сучасним, так і «класичним»), що зображені з використанням атрибутів повсякденності України та її недавньої історії.

Доєднається до арт-складової фестивалю й інституція X-Platform. Її учасники представлять одразу декілька робіт: DARUMA, Cerebra: L A 8 Y R I N T H, «Терраморфінг», «Еквілібр», «Метаноя» із серії «Нова Міфологія».

White Nights Festival. Africa в кіно

Міжнародний кінофестиваль «ОКО» презентує на фестивалі три стрічки про дивовижний континент — «Поговоримо про сни», «Афро-волосся та інші міфи» й «Міс Спокуса».

Також на гостей івенту традиційно чекатимуть 20 барів, фуд-корт від Ulichnaya Eda, Lounge Zone, численні тематичні фотозони, Mapping та безліч інших розваг.

Читайте такожТрадиції знову в моді. Сім українських брендів, які потішать солом’яними капелюшками та сумками

Нагадаємо, оголосили перші подробиці головного фестивалю гік-культури Comic Con Ukraine.

Як ми повідомляли раніше, в Україні започаткували мистецький фестиваль «Перезавантаження».

Суспільство

Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України: що до нього ввійде

Опубліковано

Уряд Латвії схвалив передачу Україні нового пакету озброєння. До нього ввійдуть, зокрема, зенітні установки та безпілотники.

Про це заявила прем’єр-міністерка країни Евіка Сіліня в соцмережах.

Так, офіційна Рига передасть на потреби Сил оборони зенітні установки NBS (імовірно — Mantis) і тактичні безпілотні системи спостереження. За словами посадовиці, це допоможе Україні «покращити як протиповітряну оборону, так і розвідувальні можливості».

Читайте також: Дружина військового напекла та передала більше 3 тонн випічки на фронт

Кожною поставкою ми показуємо нашу підтримку народові України в боротьбі проти росії, яка є найбільшою загрозою для миру та безпеки у світі. Латвія виділяє 0,25% свого ВВП на рік на військову допомогу Україні. Ми продовжимо підтримувати Україну як на двосторонньому рівні, так і разом із нашими союзниками», — підкреслила прем’єрка Латвії.

Нагадаємо, Мінветеранів анонсувало запуск Е-посвідчення для ветеранів у “Дії”.

Фото: Мілітарний

Читати далі

Суспільство

144 мільйони за 7 днів: як українці купували облігації у “Дії”

Опубліковано

Українці за сім днів у застосунку “Дія” купили облігацій на 144 мільйони гривень. Облігації у застосунку “Дія” з’явилися тиждень тому під назвою “Бахчисарай” та “Макіївка”.

Про це повідомляє “Дія”.

“Підтримуйте країну, Сили оборони, задавайте тренди, а ще — обирайте назву для наступної військової облігації в Дії. Перейдіть у Твіттер Дії і напишіть назву міста, яким назвати наступну військову облігацію у Дії”, – повідомили у Дії.

Військові облігації в Дії названі на честь окупованих рідних міст. Загалом зараз доступні цінні папери:

  • Бахчисарай;
  • Керч;
  • Джанкой;
  • Євпаторія;
  • Макіївка;
  • Сімферополь;
  • Асканія Нова;
  • Ялта;
  • Залізний Порт;
  • Нова Каховка.

Читайте також: 10 благодійних ініціатив, які будуть корисними для жителів Харкова та області

Що таке облігації

Облігації — це цінні папери, які випускає держава. Як працює система:

  1. Ви купуєте облігації;
  2. Держава користується грошима;
  3. Повертає вам їх у визначений день із гарантованим прибутком.

Так українці вже придбали 4+ мільйона облігацій, а з уже виплачених заробили 94+ млн гривень. Гроші, які ви вкладаєте, працюють – вони перетворюються на амуніцію, техніку, медикаменти, зарплати медикам та військовим. Потреби фронту зростають – наша підтримка теж має рости.

Нагадаємо, Михайло Федоров повідомив, що військові облігації — це цінні папери й дієвий спосіб підтримати українську економіку та армію.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

Литва планує спорудити школи-бомбосховища у 6 областях України

Опубліковано

Литовці планують побудувати нові школи-бомбосховища в 6 областях України — на Херсонщині, Одещині, Донеччині, Запоріжжі, Миколаївщині, Сумщині та Чернігівщині. Саме завдяки цій ініціативі відбудеться побудова нових шкіл-укриттів. За його словами, окрім 6 областей ще один такий об’єкт можуть спорудити на Харківщині.

Про це заявив голова литовської програми з відбудови України Co-create Future of Ukraine Артурас Жарновскіс в інтерв’ю «Укрінформу».

«У чому ідея? У деяких українських регіонах діти через повномасштабну війну не можуть ходити до шкіл. Це величезна проблема. А якщо пригадати ще й попередні ковідні обмеження, то виходить, що це вже четвертий шкільний рік, коли діти не ходять до шкіл», — каже Жарновскіс.

Читайте також: У столиці реставрують памʼятка архітектури «Літаюча тарілка»: вона збереже свою автентичність

За його словами, будівництво таких шкіл відбуватиметься «з нуля» — тобто в тих місцях, де раніше не було укриттів. У нових закладах передбачать і антирадіаційний захист.

«Вкотре повторюся: наша мета, аби діти могли повернутися до освітнього процесу з безпосереднім спілкуванням одне з одним і з учителями. А в інших умовах такі приміщення-бомбосховища можна буде використовувати по-різному: для спортивних, культурних занять, будь-якого дозвілля в позаурочний час», — запевняє литовський посадовець.

Жарновскіс також запевнив, що будівництво шкіл-бомбосховищ в Україні зможуть закінчити до кінця 2024 року.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як стати оператором БПЛА.

Фото: Укрінформ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство11 години тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: