Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

BetterMe запустив відеоманіфест із закликом любити своє тіло (ВІДЕО)

Опубліковано

Український розробник мобільних додатків у галузі здоров’я та фітнесу BetterMe запустив всесвітню кампанію VowToMyself, у якій просить користувачів «любити кожну свою складку та кожен недолік: тоді, коли це легко, і особливо у миті, коли любити себе важко».

Про це ШоТам повідомили у пресслужбі компанії BetterMe.

Новий відеоманіфест BetterMe закликає нейтрально ставитися до свого тіла та цінувати його у будь-якій формі та за будь-якої ваги. Любити себе у дні, коли почуваєтесь прекрасними, як моделі Instagram, та дні, коли не хочеться жити — любити себе завжди, такими, якими ви є. На створення кампанії «VowToMyself» — справжнього маніфесту прийняття себе — BetterMe надихнули шлюбні обітниці. Організатори вірять, що ця кампанія здатна змінювати життя.

Складові кампанії

В індустрії краси прийнято вишукувати в людських тілах дефекти та недоліки, що змушує всіх відповідати загальноприйнятому стандарту. BetterMe вірять, що людям необхідно бачити справжніх, різних людей та чути їхні історії.

Відеоманіфест «VowToMyself» — лише частина всесвітньої кампанії, покликаної стати натхненням для кожного.

BetterMe розпочинає челендж у TikTok та створює маску в Instagram з надихаючими обітницями собі та своєму тілу. Також BetterMe запускає хештег #VowToMyself для тих, хто хоче публічно розповісти про свої наміри, щоб від них було важче відмовитися.

У компанії закликають ділитися своїми обітницями у соціальних мережах, використовуючи хештег #VowToMyself і таким чином підтримувати та надихати більше людей.

Станьте своїм ідеальним партнером

Легко цінувати себе за якісь досягнення: наприклад, коли здобуваємо нагороду, закохуємось або знаходимо роботу мрії. Але як щодо того, щоб приймати себе без жодних досягнень, із усіма вадами та недоліками? Хто може пообіцяти собі зробити це?

Обмін обітницями з коханими глибоко вкорінений у наших традиціях та культурі. Ми палко обіцяємо любити і поважати одне одного «поки смерть не розлучить нас». Але що як ми дамо таку «обітницю» собі? Можливо, саме так ми зможемо створити «щастя всередині нас», ставши власним ідеальним партнером.

Що думають користувачі?

Одна з активних користувачок BetterMe, Деббі, погоджується, що лише внутрішня гармонія та відчуття щастя сприяють здоров’ю тіла.

«Потрібно бути психічно готовою до змін», — говорить вона.

Читайте такожПро кіз, трактори і городи: вісім українських сільських блогерів

Прийняття себе є найважливішим компонентом психологічного благополуччя. Наприклад, підлітки, які мають надлишкову вагу, набагато частіше повідомляли про психосоціальні проблеми та винуватили себе у них, порівняно зі своїми однолітками.

Про кампанію

Кампанія була розроблена BetterMe спільно з незалежною креативною агенцією DRAMA QUEEN (Київ, Україна). Відео зняте нідерландським режисером Беном Брандом та українською продакшн-студією tvlab і вирізняється чудовою операторською роботою. У ролику відображена історія пересічної дівчини, яка живе буденним життям і намагається прийняти себе.

Головна мета BetterMe — створити продукт, який підійде кожному. Однією з цінностей компанії є інклюзивність та різноманітність.

Читайте також«Здорова їжа — здорові родини». Як біопрепарати від БТУ-ЦЕНТР безпечно позбавлять овочі від шкідників

Компанія адаптує контент для різних груп і надає спеціалізований матеріал для людей середнього віку, літніх людей, людей, які користуються інвалідними візками, та сімей.

З метою популяризації ідей інклюзивності та доступності команда також урізноманітнила звичний контент у додатку різними типами моделей, що сприяють прийняттю та нейтральному ставленню до тіла. BetterMe вірить у красу здорового тіла.

Про застосунок

BetterMe є провідним розробником мобільних додатків у сфері здоров’я та фітнесу.

Компанію заснували у 2016 році Вікторія Рєпа та Віталій Лаптенок. За даними аналітичної агенції App Annie, компанія BetterMe посіла перше місце в рейтингу міжнародних розробників фітнес-додатків 2019-го року. За 4 роки додатки BetterMe завантажили 95+ мільйонів користувачів у 190 країнах.

Нагадаємо, стартувала інформаційна кампанія з безпечності продуктів харчування.

Як ми повідомляли раніше, українська компанія інвестує $5 млн у платформу онлайн-терапії Calmerry.

Суспільство

У Києві почали демонтаж скульптури Переяславської ради під Аркою свободи

Опубліковано

Скульптурну композицію з козаками, присвячену Переяславській раді, під Аркою свободи українського народу почали демонтувати.

Про це повідомляє КМДА.

фото: КМДА

У КМДА зауважують, що демонтаж може зайняти декілька днів, оскільки конструкція є досить масивною. Вона складається з 20 елементів, які мають вагу близько 6 000–7 000 тонн.

фото: КМДА

Монумент намагаються зняти без ушкоджень, щоб надалі зберігати в Державному музеї авіації України ім. О. К. Антонова. Нагадаємо, що в цей музей відвозять всі демонтовані в рамках дерусифікації пам’ятники.

Нагадаємо, що Onuka відкриває простір із лекціями й 3D-друком народних інструментів у Чернігові.

Також ми повідомляли, що українські волонтери створюють з супутникових тарілок реалістичні муляжі мінометів.

Фото: КМДА

Читати далі

Суспільство

98-річній бабусі, яка пішки вибиралась з окупації, Monobank подарує будинок (ВІДЕО)

Опубліковано

Українців вразила історія Лідії Степанівни, 98-річної мешканки Очеретиного у Донецькій області, яка залишила окуповану територію міста та пішки добиралася до рідого прапору. Сьогодні стало відомо, що їй пообіцяли купити будинок.

Про це повідомив український бізнесмен та засновник банку Monobank Олег Гороховський.

“Монобанк придбає Лідії Степанівні будинок, і вона в ньому обов’язково доживе до того моменту, коли ця гидота зникне з нашої землі”, – відзначив він.

Читати також: В Київській області побудували баскетбольний майданчик на честь загиблого військового

Історія бабусі

Селище в Донецькій області, що постійно стоїть під атаками армії РФ, покинула 98-річна жінка. Мешканка регіону вирішила вийти пішки з окупованої частини Очеретиного.

Лідія Степанівна перетнула весь фронт під обстрілами, пройшовши близько 10 км. Вона впала двічі, але вона мала одну мету – дістатися вільної української території. За словами свідків, вона трималася на двох ціпках та “характері”.

Після цього її доставили до шелтеру для евакуйованих. Правоохоронці вже зв’язалися з її родичами, включаючи сина, невістку та онуку, які також вийшли з села і зараз перебувають у Костянтинівці. Лідії Степанівні надано всю необхідну допомогу, і зараз вона знаходиться у відносній безпеці.

Нагадаємо, що в столиці проведуть фестиваль української писанки.

Фото: Лідія Степанівна

Читати далі

Суспільство

Onuka відкриває простір із лекціями й 3D-друком народних інструментів у Чернігові

Опубліковано

Українська музикантка Ната Жижченко, відома як Onuka, відкриває етнографічний музичний проект “Фабрична, 12” у Чернігові. Цей проект включає лекції з музичної етнографії та можливість створення музичних інструментів за допомогою 3D-друку.

Про це співачка повідомляє в своєму Facebook.

фото: Ната Жижченко

Про проєкт

Студію-лабораторію в Чернігові створили “з метою переосмислення та збереження українського культурного надбання”, розповідає засновниця Ната Жижченко. Цей простір розмістили у музичній майстерні її дідуся.

Читати також: В Київській області побудували баскетбольний майданчик на честь загиблого військового

“Саме тут мій дідусь, майстер народних інструментів, музикант і дослідник української культури, створив для мене мою першу сопілку і навчив грати на ній”, – розповідає Onuka.

фото: Ната Жижченко

Тут поєднають освітню, мистецьку та етнографічну складову. Проводитимуть, зокрема, мистецькі лекції, майстер-класи, творчі зустрічі та виступи.

Вже зовсім скоро зустрінемося разом у цьому просторі, щоб разом наповнювати його важливими сенсами. Ждаємо вас!“, – наголошує Ната Жижченко.

Також ми повідомляли, що в столиці проведуть фестиваль української писанки.

Нагадаємо, що “Укрпошта” показала тестування нового транспорту для листонош.

Фото: Ната Жижченко

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство4 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: