Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Не гірша за корейську. Шість брендів української натуральної косметики

Опубліковано

Корейська косметика набуває все більшої популярності серед українських жінок. Наш ринок переповнений іноземними виробниками. Але з’являється все більше українських брендів, які не поступаються за якістю. До того ж тут можна знайти натуральну косметику, яка зроблена з природної сировини та є безпечною для організму людини і для навколишнього середовища.

1. Зілля мавки – натуральна косметика і для жінок, і для чоловіків

Косметика від бренду “Зілля мавки”

Мрія цього бренду зробити словосполучення “Українська натуральна косметика” таким самим впізнаваним, як “Швейцарський годинник” чи “Французький парфум”.

Косметика від “Зілля мавки” не містить фталатів, парабенів, сульфатів, хімічних ароматизаторів, барвників, силікону. Більшість з екстрактів, що використовуються, приготовані власноруч з самостійно зібраних в екологічно чистих місцях рослин. Косметика не тестується на тваринах та не викликає алергічних реакцій. Вся продукція продається в упакуванні невеликого об’єму, адже косметика ручної роботи має недовгий термін зберігання.

Читайте також: 5 причин, чому варто перейти на твердий шампунь

Тут можна придбати косметику для обличчя, тіла, рук та волосся. А ще бренд виготовляє чоловічу натуральну косметику — маски для обличчя зі спіруліною, віск, олія та бальзам для бороди.

Ціни: чоловіча косметика, в середньому, 150 гривень, крем для тіла – 100 гривень, крем для обличчя – 150 гривень, маска для волосся – 250 гривень.

2. Декоративна косметика від Dari Mineral Cosmetics

Універсальна палетка тіней від Dari Mineral Cosmetics

Це один з небагатьох українських брендів, які виготовляють натуральну декоративну косметику. Засновниця бренду за фахом — візажистка. Дівчина вирішила створити косметику для себе, яка б не шкодила здоров’я і заради якої не страждають тварини.

Для виготовлення косметики бренд “Dari Mineral Cosmetics” використовує лише натуральні компоненти. Наприклад, до складу помади входять олія манго, мигдалю, жожоба, віск, касторова олія. Та й асортимент тут величезний — є і палетки для тіней, і коректори для обличчя, і консилери, і тональний крем. А приємним бонусом до натурального складу є екологічне пакування, яке ще й виглядає дуже стильно. Чудовий варіант на подарунок.

Крім того, на сторінці бренду “Dari Mineral Cosmetics” регулярно пишуть про те, як правильно користуватись натуральною косметикою, склад кожного продукту та користі beauty-поради.

Ціни: тональний мус – 504 грн, помада – 309 грн, палетка тіней – 639 грн.

3. Gomash з оліями з різних куточків світу

Маска-пілінг від Gomash

Засновниця бренду Gomash під час вагітності вирішила користуватись тільки натуральною косметикою, але не знайшла для себе на ринку нічого. Тоді і вирішила створити свою лінійку. Зараз жінка виготовляє пінки для вмивання, креми для обличчя, бальзами для губ, маски для обличчя з глини та багато іншого.

До складу косметики входять лише натуральні компоненти і якісні інгредієнти з різних куточків світу — олія нім з Індії чи дерева Ши з Африки. Щоб переконатись у натуральності продукції, варто лише поглянути на склад одного з них — крем виготовлений з олії таману та жожоба, протизапальні екстракти розмарину та календули, ефірні олії герані, апельсину та ін.

Читайте також: Як українська конопляна косметика підкорює Європу

Засновниця бренду є сертифікованим косметологом, тому часто пише про догляд за обличчям та публікує рецепти створення натуральної косметики.

Ціни: бальзам для губ – 100 грн, маска для обличчя – 385 грн, тонік – 150 грн, крем – 285 грн.

4. Бавовняні патчі від HOCHOO

Набір натуральних засобів від HOCHOO

У бренду HOCHOO можна придбати професійні органічні продукти для тіла, душі та природної краси. Історія цього виробника почалась зі створення твердих шампунів, а згодом тут з’явилось безліч натуральної косметики для обличчя, волосся, тіла, а також засобів для макіяжу.

Найунікальнішим продуктом цього бренду є натуральні бавовняні патчі, які точно замінять вам популярні корейські варіанти. У складі цього продукту активна формула з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, кофеїн, гідролат кави, со2 василька, кофеїн, вітамін Е, гель алое та багато ще усього, що поверне шкірі тонус та зволожить.

Ціни: патчі – 550 грн, твердий шампунь – 290 грн екопакування та 310 грн в коробочці з люфою для зберігання шампуню.

5. Moon & Rune – твердий шампунь з гарбуза

Твердий шампунь від Moon & Rune

Це український бренд натуральної, екологічної та етичної косметики з власним виробництвом, фахівцями і лабораторією. Уже два роки вони тішать своїх клієнток можливістю придбання високоякісної, ефективної і безпечної косметики, яка не тестується на тваринах і має повністю екологічне пакування, яке вони з радістю приймають назад.

У Moon & Rune можна придбати твердий шампунь з пудрою гарбуза та манго, пінку для вмивання з олією ромашки, маску для обличчя з пудрою білого сандалу і живими водоростями спіруліни, очищающий урбан з глиною та спіруліною, натуральну декоративну косметику.

Ціни: твердий шампунь – 295 грн, крем для обличчя – 459 грн, мінеральна палетка тіней – 639 грн.

6. Косметика для волосся від Ptichkin Sad

Догляд за волоссям від Ptichkin Sad

Продукція цього бренду створена для сучасних жінок, які живуть в динамічному місті. Їх шкіра і волосся вимагають щоденного догляду і вони надають перевагу натуральним складовим. Ptichkin Sad розробляє повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіом шкіри й волосся. Косметика містить тільки знайомі тілу рослинні складові. Це дозволяє максимально м’яким і природним чином впливати на поліпшення стану вашого тіла і волосся.

Читайте також: Як продавати косметику разом з ідеєю екологічності. Кейс бренду “VESNA”

Серед асортименту варто звернути увагу на твердий шампунь для різних типів волосся з олією вівса та маслом дерева Ши, рідкі кристали для кінчиків волосся з олією авокадо, аргани та жожоба, скраб для шкіри голови з евкаліптом.

Ціни: шампунь – 350 грн, олія для волосся – 295 грн, скраб – 245 грн.

Суспільство

Як можуть змінитися заклади реабілітації в Україні?

Опубліковано

За час повномасштабної війни в Україні отримали поранення 19 875 людей. Лікарні та реабілітаційні заклади мало пристосовані для пацієнтів, а косметичних ремонтів недостатньо, щоб створити умови для якісної реабілітації. Люди, що мають інвалідність або травми, не можуть самостійно користуватися простором – це перетворює людину з суб’єкта в об’єкт і не сприяє відновленню. Проте разом ми можемо це змінити. Як саме?
У Києві презентували покрокову зрозумілу інструкцію про те, як зробити заклади реабілітації безбар’єрними. Завантажити посібник можна безкоштовно за посиланням та самостійно перевірити заклад у своєму місті чи громад.

У посібнику ви знайдете:

  • перелік основних реабілітаційних послуг
  • матрицю порушень (ситуації, які демонструють бар’єри, з якими стикаються різні маломобільні групи населення)
  • рішення для різних просторів лікарні: вхід, подвір’я, коридори, сходи та ліфти, палати, навігація, їдальня, душові та вбиральні
  • кабінети фізичної терапії та ерготерапії, у яких пацієнти зможуть відновити побутові навички: ставити чайник, готувати їжу, відновити дрібну моторику тощо
  • також авторки додали анкету для самостійного аудиту медичного закладу на доступність: тож всі читачі можуть перевірити заклад у своєму місті або громаді. 

«Тут зібрані сучасні практики, підходи, рішення, щоби створювати простори лікарень привітними для всіх: людей, що допомагають відновлюватися: лікарів, терапевтів; для пацієнтів, для яких цей простір створюється; і відвідувачів: тих, хто приходить підтримати своїх рідних на шляху до відновлення» – поділилась на презентації Тетяна Ломакіна, радниця-уповноважена президента з питань безбар’єрності.

Читайте також: «Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Безбар’єрність не закінчується на пандусах і пониженнях. Це про те, як зробити заклади реабілітації комфортними для пацієнтів і лікарів, місцем заспокоєння, розвантаження, безпеки, місцем відновлення: як соціально-психологічного, так і навичок людини, яка прагне повернутися до активного життя, а не лежати в палаті в очікуванні обслуговування». – пояснює Вікторія Тітова, керівниця проєкту, СЕО Big City Lab.

«Потреба в реабілітаційних послугах в Україні значно зросла після початку повномасштабного вторгнення росії. Водночас важливо не лише розвивати інфраструктуру, реконструювати будівлі, а й забезпечити доступність для всіх людей, які потребують таких послуг. Це дозволить їм комфортно та гідно пройти реабілітацію і полегшить процес одужання», — говорить заступниця Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Автори посібника – урбан-бюро Big City Lab. 

Посібник створено спільно з Міністерством охорони здоров’я України, в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської. 

За фінансової та технічної підтримки Світового банку, Посольства Швейцарії та партнерів з розвитку.

До створення посібника долучилися Мінвідновлення, фахівці з реабілітації, експерти з фізичної доступності, архітектори та військові, що самі проходили реабілітацію або допомагають відновитися іншим.

Додаткова інформація:

На презентації обговорили стратегію держави, пріоритети міністерств, найпоширеніші проблеми доступності реабілітаційних закладів, шляхи їх вирішення: Тетяна Ломакіна, (радниця-уповноважена президента з питань безбар’єрності), Марія Карчевич (заступниця міністра охорони здоровʼя України), Євген Плащенко (директор департаменту просторового планування територій та архітектури Інфраструктури України), Сімон Троллер (заступниця директора з питань співробітництва Посольства Швейцарії в Україні (SDC)), Вікторія Тітова, (СЕО Big City Lab). 

На панельній дискусії шукали відповіді, що ж заважає реалізувати кращі практики доступності в Україні та зчим стикаються пацієнти, захисники та захисниці, лікарі та фахівці з реабілітації.

У дискусії взяли участьВасиль Стрілка (директор департаменту високотехнологічної медичної допомоги та інновацій Міністерства охорони здоров’я України), Софія Брем (архітекторка Big City Lab, спеціалістка з фізичної доступності, Олексій Притула (ветеран, ветеринарний лікар), Наталя Заболотна (перша заступниця начальника Вінницької обласної військової адміністрації), Віталій Пчолкін (виконавчий директор ГО «Група активної реабілітації»), Олена Долинна (керівниця Центру реабілітації КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної ради»). Модерувала дискусію Уляна Пчолкіна (голова правління спілки «Ліга сильних», консультантка з питань безбарʼєрності Superhumans Center).

Нагадаємо, понад 16 тисяч українців отримають мікрогранти на розвиток бізнесу.

Фото: Вінницька ОВА

Читати далі

Суспільство

Те, що об’єднує нас усіх: вийшов другий трейлер фільму «Тісто»

Опубліковано

У мережі з’явився другий трейлер фільму «Тісто». Він розповідає, що їжа – це найкращий спосіб наблизитися до тіла та душі людини. Вона зберігає зв’язок поколінь та допомагає усвідомити, ким були наші предки і ким залишаємося ми.

Документальна стрічка «Тісто» через історії людей, які відновлюють, зберігають і поширюють автентичні українські страви, розповідає про філософію хліба, борошна та тіста, а також – як вона насправді всіх нас пов’язує між собою.

Українців об’єднує національний гастрономічний код та власна унікальна кухня. Страви, які готували наші бабусі та прабабусі, були виразами їхньої любові, а спогади про ці смаки та традиції, пов’язані з готуванням, єднають нас із нашим корінням.

У кожному регіоні України ведучі досліджували певну страву, яка виникла там, є одним з символів цієї місцевості або ж готується за особливим рецептом. Так, наприклад, у Полтаві та області вони звернули увагу на вергуни та галушки (у місцевому ресторані їх понад 20 видів), а у Харкові — на вареники, а ще дізналися, як печуть «шахтарські паски».

Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко продемонстрував традиційний рецепт пампушок. Мешканці Чернівецькій області пояснювали, що таке зАтирка, а одесити поділися традицією виготовлення справжнього форшмаку. Черкащани розкажуть про справжній хлібний квас та хліб на власноруч виготовленій заквасці. У Кіровоградській області ведучі скуштують пряники «коні і барини», у Дрогобичі — пляцок, а на Закарпатті — весільний медяник, до якого кожна господиня додає свій секретний інгредієнт. 

Читайте також: «Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

Дізнавайтеся ще більше цікавинок про унікальні українські рецепти та людей, які допомагають їх передати наступним поколінням, у фільмі «Тісто»! З 2 травня в кіно!

Проєкт cтворено ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ТЕЛЕВІЖН» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та бренду «Хуторок», партнерство з яким реалізовано агенцією інтегрованих рішень Brandly by FILM.UA.

ДОВІДКА

  • Жанр: документальний
  • Хронометраж: 95 хвилин
  • Ведучі: Володимир Ярославський, Ольга Мартиновська
  • Креативний продюсер: Сергій Гулейков
  • Режисер-постановник: Дмитро Кочнев
  • Оператор-постановник: Дмитро Муленко
  • Сценарист: Антон Базелінський
  • Композитор: CEPASA
  • Консультант проєкту: Олександр Веремієнко

Синопсис

Творча група відправляється у мандрівку Україною, аби поспілкуватися з унікальними людьми: кухарями, пекарями, кондитерами, рестораторами, та й просто фанатами гастрономічних досліджень. Ці люди — автори, дослідники і хранителі рецептів, вартові традицій, пов’язаних із виробами з тіста. Глядач дізнається понад два десятки рецептів. А за допомогою знаменитих українських кухарів вдасться зрозуміти, якою є філософія хліба, борошна, тіста. І як вона насправді всіх нас зв’язує між собою.

Нагадаємо, Мінветеранів анонсувало запуск Е-посвідчення для ветеранів у “Дії”.

Фото: Скріншот із трейлеру

Читати далі

Суспільство

У Харкові перейменували станцію метро «Пушкінська» на «Ярослава Мудрого»

Опубліковано

У Харкові перейменували станції метро «Пушкінська» й «Південний вокзал». Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Ігор Терехов.

Про це повідомляє Харківська міська рада.

Станція метро «Пушкінська» тепер має назву «Ярослава Мудрого», а «Південний вокзал» – «Вокзальна».

Читайте також: В Україні планують перейменувати понад 300 населених пунктів: що про це відомо

Міський голова також підписав розпорядження про перейменування понад 300 топонімів, назви яких повʼязані з Росією.

Переглянути повний список всіх перейменованих топонімів у Харкові можна за посиланням.

Нагадаємо, понад 16 тисяч українців отримають мікрогранти на розвиток бізнесу.

Фото: Харківська міська рада

Читати далі
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення