Суспільство
ЗСУ показали, чим відрізняються HIMARS, «Гради» та «Урагани» (ВІДЕО)
Сухопутні війська ЗСУ наочно показали різницю між американською ракетною системою HIMARS та радянськими реактивними системами залпового вогню «Град» і «Ураган».
Відео опублікували на фейсбук-сторінці Сухопутних військ ЗСУ.
Зазначається, що HIMARS набагато точніша система. «Гради» та «Урагани» стріляють неточними та некерованими ракетами, які розлітаються на велику площу.
У HIMARS — високоточні керовані ракети з системою GPS, їхню роботу показано на прикладі ударів американських сил в Афганістані.
Відомо, що HIMARS має велику дальність — до 84 км у разі удару звичайними снарядами. «Ураган» має до 35,8 км дальність удару, «Град» — до 42 км.
Дивіться відео: Дружина військового під обстрілами їхала до коханого, щоб зробити йому сюрприз
У телеграм-каналі 72 ОМБр ім.Чорних Запорожців повідомили, що HIMARS вже на передовій гатять окупантів.
За їхніми даними, в Україну прибули 4 установки американської артилерійської ракетної системи M142 HIMARS і одразу стали на бойове чергування. Україні надали ракети, здатні вражати російську ціль на відстані до 80 км із унікальною точністю. Наголошується, з такою дальністю ударів HIMARS є недосяжним для ворожої артилерії.
Нагадаємо, напередодні стало відомо, що американські системи залпового вогню HIMARS вже прибули в Україні.
Як ми повідомляли раніше, ЗСУ почали нищити ворога з німецьких САУ PzH 2000: техніка вже на фронті.
Фото: defence-ua.com.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі