Суспільство
Збройні сили отримали ракетні комплекси Нептун (ФОТО)
Українській армії передали дослідні зразки берегового мобільного ракетного комплексу з протикорабельними ракетами РК-360МЦ «Нептун».
Про це повідомили у пресслужбі Міноборони.
Зазначається, що ці комплекси виготовлені в рамках державного контракту між Міністерством оборони України та Державним підприємством «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» і значно посилять спроможності Збройних Сил в Азово-Чорноморському регіоні.
Читайте також: Хендлерка та скелелаз. Найцікавіші рекорди українських пенсіонерів за 2020 рік
Відповідний підрозділ уже сформовано у Військово-Морських Силах Збройних Сил України.
Читайте також: Ветеран війни на Сході України виготовляє тортики та арахісову пасту (ВІДЕО)
Наголошується, що завдяки спільній роботі оборонного відомства і вітчизняних підприємств вдалося виготовити озброєння нового покоління, що збільшить стримуючий потенціал та підвищить вплив України на морі.
Міністр оборони України зазначив, що головне завдання — замкнути «Нептуни», ракетні і патрульні катери, корвети в єдину систему оборони, яка зможе дати відсіч противнику з моря.
Нагадаємо, на озброєння української армії прийняли гвинтівку Alligator.
Також українське озброєння презентували на одній з найбільших виставок в ОАЕ.
Як ми повідомляли раніше, українці покажуть в Абу-Дабі плаваючу бронеплатформу «Шторм».
Усі фото: mil.gov.ua.
Суспільство
Українські фільми в номінаціях
- «Порцелянова війна» — історія трьох українських митців із Харкова, які займаються порцеляновою анімалістикою на тлі війни.
- «Мирні люди» — документальний фільм, побудований на перехоплених розмовах росіян із їхніми сім’ями під час війни.
- «Після дощу: Вкрадені Путіним діти повертаються додому» — стрічка канадської режисерки Сари МакКарті про українських дітей, яких викрали російські окупанти.
Коли відбудеться церемонія?
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі