Суспільство
Запускають стипендії для жінок, які хочуть навчитися IT
Освітня платформа Projector Institute запускає проєкт Projector Creative & tech Foundation для навчання 5000 українських жінок новим професіям у креативних та IT-індустріях.
Про це повідомив у фейсбуці керівник Projector Олександр Трегуб.
Програму створено за підтримки Мінцифри та Дія.Бізнес. У проєкті буде 10 коротких інтенсивних програм. Серед них:
- Interface Designer,
- Graphic Design,
- Project Management,
- SEO Specialist,
- PPC Specialist,
- Motion Design,
- Data Scientist,
- Data Analyst,
- у процесі розробки — FrontEnd Developer та QA Specialist.
Кошти на стипендії зберуть за допомогою міжнародної фандрейзингової програми та вкладення Projector Institute.
Також Projector Foundation надаватиме кар’єрну підтримку — доступ до бази вакансій, комунікація з потенційними Tech-компаніями, консультації з написання резюме, проходження співбесіди.
Читайте також: Кімити та чорнобаїти. Чи знаєш ти нові українські слова, народжені під час війни? (ТЕСТ)
Подати заявку на отримання стипендії можуть українки, які через війну втратили роботу та змушені були змінити місце проживання. Вимагається володіння англійською не нижче Intermediate. Заявки прийматимуться у декілька етапів за посиланням. Перший етап триватиме з 6 до 26 квітня.
Нагадаємо, успішний айтішник повернувся в Україну зі США, щоб захищати Батьківщину.
Фото: facebook.com/alexander.tregub.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі