Технології
З’явилася 3D-візуалізація перспективного танку «Молот»
У мережі користувач оприлюднив 3D-модель українського танку «Молот», пише Мілітарний.
Зазначається, що візуалізацію зробив користувач twitter @xmszeon. Його надихнули зображення українського танка розробки ХКБМ.
«Молот» – варіант перспективного машини, який було подано на розгляд Головного автобронетанкового управління СРСР в 1990 році. Це танк з ізольованою баштою без екіпажу. Перший зразок було побудовано в 1992-1993 роках.
Читайте також: VR з шоломами чи повна темрява: сім незвичних квест-кімнат в Україні
Танк виготовлявся з багатошарової комбінованої броні з використанням вмонтованого динамічного захисту нового покоління. На танку також встановлений комплекс активного захисту і оптоелектронного придушення «Штора».
Комбінована броня за своїми характеристикам забезпечувала захист еквівалентний не менш ніж 1200 мм гомогенної броні від бронебійних-підкаліберних снарядів (без урахування динамічного захисту) і еквіваленту не менш ніж 1800 мм гомогенної броні від кумулятивних боєприпасів (без урахування динамічного захисту).
Основним озброєнням танку мала стати 152-мм гармата, що встановлена в безлюдній башті. Боєкомплект, що возиться, мав складати 34 постріли. Автомат заряджання повністю автоматичний. Швидкострільність танку при використанні реверсивного заряджального модуля становить до 14 пострілів на хвилину. Модуль містить 10 пострілів, які можуть поповнюватися по мірі витрачання з двох модулів по 12 пострілів кожен.
Читайте також: Шиє бронежилети не гірші за американські: як херсонець створив бренд військового спорядження
На танку встановлений двотактний двигун 6ТДФ, який у перспективі мав бути замінений на свій форсований варіант 6ТД-3, потужністю 1500 к.с.
Ходова частина машини складалася з 7 опорних котків з кожного борту.
Нагадаємо, українське озброєння презентували на одній з найбільших виставок в ОАЕ.
Як ми повідомляли раніше, українці покажуть в Абу-Дабі плаваючу бронеплатформу «Шторм».
Усі фото: mil.in.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі