Суспільство
Як українець на Херсонщині налагодив виробництво крафтових гаманців
У Новій Каховці Херсонської області Олексій Масюткін вже п’ятий рік займається виробництвом крафтових гаманців NUB-Leather Goods-.
За словами Олексія Масюткіна, свого часу він звернув увагу на вироби зі шкіри, після чого і вирішили займатися пошивом саме таких аксесуарів. А з весни 2016 року він вже представляв свої перші колекції на ярмарках “Всі. Свої “, Made in Ukraine та UA Made.
Тепер спільно з дружиною та двома помічницями вони відшивають понад 20 різних моделей гаманців із відбитком соснової шишки у нижньому правому кутку виробу.
Читайте також: Як у прифронтовому Покровську українка розвиває фешн-індустрію (ВІДЕО)
Олексій відзначає, що ручна робота якісніша. Наприклад, машинну стібку на шкірі одразу видно, а ручний шов акуратніше виглядає, і за рахунок ручної роботи є змога прошити річ – чи то сумку, чи то гаманець – товстішою і якіснішою ниткою.
Яка різниця між крафтовим виробом та мас-маркету, що треба для старту і де продавати крафтові вироби сьогодні, читайте в нашому матеріалі Як відрізнити крафт від мас-маркета? Радять український виробник та блогерка.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі