Суспільство
Як литовці наближають перемогу України (ВІДЕО)
Ці литовські хлопці — справжні друзі України! Стасіс і Маріус майже за рік війни передали 82 автівки для ЗСУ, 300 бронежилетів і десятки тисяч окопних свічок. Про литовців, які не словом, а ділом наближають перемогу України, розповідає ШоТам.
Стасіс і Маріус із першого дня повномасштабної війни зрозуміли: треба діяти. Стасіс – автогонщик, із 24 лютого він перегнав до України вже 82 автівки для ЗСУ.
Зетелефонували українцям-автогонщикам. Бо я сам автогонщик. Вони сказали: «Нам треба джипи, машини». Зробили машини, їх зібрали наші СТО і відвезли до України, — Стасіс Тараілє, волонтер.
Також щоразу він везе на фронт окопні свічки, які для українців робить його мама.
«Ці свічки робить моя мама з подругою щодня. І за один тиждень вони можуть зробити 1,5–2 тисячі штук цих свічок», — Стасіс Тараілє, волонтер.
Читайте також: Ілля Рєпін насправді Ріпин? Це тільки початок. Дізнайтесь, чому митець ніколи не був «російським художником» (ТЕСТ)
Стасіс вивчає українську і вже намагається спілкуватися нею з військовими. Його друг Маріус зварює буржуйки та вирізає плити для бронежилетів. Але й це не все.
За спеціальністю я скульптор. Почув, що знайомі мотоциклісти організовують доставку мотоциклів до України. Я доєднався, і ми віддали свої мотоцикли для спецназу українського, — Маріус Буда, волонтер.
За час, поки допомагає Україні, перевіз понад 300 бронежилетів для захисників. Одяг, їжа, амуніція – все це завдяки хлопцям прямує з Литви до України щоденно.
Стасіс і Маріус вірять у перемогу України та бачать в українцях споріднені душі. У взаємопідтримці загартовується дух вільних від імперії народів.
«Україна велика, а Литва маленька. І ми розуміємо, що маємо вам допомогти, бо наступними можемо бути ми. Ми не хочемо, щоб війна до нас прийшла. І я, по-перше, захищаю свій дім. І саме цим я допомагаю Україні», — Стасіс Тараілє, волонтер.
Нагадаємо, у Литві зібрали 6 мільйонів євро на радари протиповітряної оборони, які передадуть ЗСУ.
Також литовський музикант Андрюс Мамонтовас переспівав свій хіт українською мовою та ініціював збір грошей для України.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі