Суспільство
Як легенда українського бодибілдингу зберігає ідеальне тіло у 72 роки
5-кратний чемпіон СРСР та 20-кратний чемпіон України з фітнесу, легенда українського бодибілдингу Олександр Алексенко у свої 72 роки не лише продовжує тренувати і виховувати чемпіонів, а й може похвалитися ідеальним тілом, адже досі кілька разів на тиждень тренується з максимальними навантаженнями, повідомляє Про все.
З нього беруть приклад молоді спортсмени, ним захоплюються жінки, йому тихо заздрять колеги.
Олександр розповідає, що коли приходить на пляж купатися, то на нього всі дивляться. І він розуміє чого – адже є на що дивитися завдяки роботі над собою. За його словами, спортсмени люблять себе та своє тіло, бо немає недоліків у формах. Усе підтягнуте, гарне, нічого не обвисає.
Читайте також: Як юрист і айтішнік хочуть залучити до регулярного спорту мільйон українців
«Це об’єктивно гарно, то чому нам не любити своє відображення?», – каже тренер.
Про літніх людей
За словами Олександра, жодних спеціальних вправ для літніх людей у спорті немає. Просто можна виконувати меншу кількість загальних вправ, але якщо людина у хорошій формі і витримує звичайне навантаження – їй можна тренуватися так, як і молодим.
«Моя підопічна, якій 56 років, жме ногами 150 разів. Таких результатів немає навіть серед молодих», – зізнається Олександр Алексенко.
Про схуднення
Усім, хто хоче схуднути, Олександр радить не набирати заново ті калорії, яких під час тренування ви позбулися. Наприклад, за проведений у залі час вам вдалося позбутися 1000 кілокалорій – вдома ж треба їсти на 700-800. По факту зменшилася вага на 200 Кк. Потрібно так накопичувати, тоді буде результат.
Він додає, що половина бажаного результату – це харчування.
Читайте також: Дзюдо від копа: як поліцейський безкоштовно навчає дітей бойових мистецтв (ВІДЕО)
«Ми тренуємося відповідно до правил виконання вправ, їсти повинні так само. Самому планувати собі якийсь раціон немає сенсу, спираючись на інформацію в інтернеті. Харчування повинен прописувати тренер, який знає ваше тіло та ваші норми», – наголошує Алексенко.
З усіх порад тренер Олександр Алексенко виділяє одну найголовнішу – систематичне тренування. Він зазначає, що тримати у тонусі м’язи треба не лише для того, щоб мати гарну зовнішність або велику силу – спорт може «врівноважити» всі процеси у вашому організмі, що гарантує краще самопочуття.
Нагадаємо, українська спортсменка вперше отримала портретну ляльку Barbie.
Також у Києві в метро запустили кінопоїзд «Пульс» з історіями українських чемпіонок.
А в Мукачеві відкрили весняний велосезон.
Як ми писали раніше, в Україні запускається проєкт СпортNEWS, що популяризуватиме український спорт.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі