

Можливості
В Україні запустили програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.
Про це повідомляють на сайті фонду.
Про програму
Український ветеранський фонд – платформа розвитку ветеранських можливостей. Це установа у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України. Фонд працює для ветеранів і їхніх родин.
Читайте також: Українські стартапери можуть отримати грант на суму $2 000. Які умови.
«Поки ветерани знову захищають Україну на фронті і захищають наше майбутнє – ми турбуємось про їхнє завтра», – кажуть у фонді.
Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.
Фінансування
Повідомляється, що програма розрахована на 500 аплікантів. Максимальна сума відшкодування – 20 тисяч гривень на одну заявку. Усього на програму виділено 10 мільйонів гривень.
Як подати заявку
Подати заявку можна на сайті фонду. До неї зокрема потрібно додати пакет документів.
Перелік документів:
- паспорт заявника з пропискою;
- виписка чи витяг з ЄДР про ФОП, чи самозайняту особу;
- документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
- документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни: свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини;
- документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).
Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів і схвалення – ви отримаєте кошти протягом 10 днів. Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.
Нагадаємо, Міжнародна організація з міграції (МОМ) проводить грантовий конкурс для українських організацій та установ, які працюють з ветеранами.
Крім того, програма розвитку ООН (ПРООН) запрошує українців до участі в грантовому конкурсі «Надання комплексної підтримки населенню, постраждалому від війни, з особливою увагою до осіб з інвалідністю».
Фото: pixabay.com

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Проєкт USAID «Говерла» запустив грантову програму для громадських організацій, які працюють над удосконаленням місцевого самоврядування в Україні.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Про програму
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголосив річну грантову програму для проєктів, які здійснюють заходи щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.
Програма сприяє створенню українських систем та процесів місцевого самоврядування, що будуть більш самостійними, інклюзивними та підзвітними громадянам.
Для кого
Грант може отримати будь-яка недержавна організація. Зокрема, місцеві громадські
організації, благодійні організації, неурядові організації, асоціації, організації приватного сектору, консорціуми можуть подавати заявку.
Читайте також: «Act to Support»: стартував грантовий конкурс для проєктів цифрових рішень, спрямованих на підтримку ВПО
Зауважимо, що взяти участь можуть лише організації у Львівській, Полтавській, Волинській, Житомирській, Одеській, Закарпатській та Рівненській областях.
Умови
Проєкт USAID «Говерла» зацікавлений отримати від проєктів реалізації трьох цілей програми:
- Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
- Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
- Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у програмі та зареєструватись на інфосесію потрібно заповнити гугл-форму.
Дедлайн
Надсилати заявку на участь можна до 30 вересня 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.
До того ж програма розвитку ООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації та розвивають медіаграмотність в умовах війни.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.
Про це повідомили на сайті фонду.
Про конкурс
Конкурс проходить в межах програми «Разом ми – Шелтер», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України. Програма спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.
У фокусі уваги програми буде надання гуманітарної допомоги непродовольчими товарами переселенцям та іншим групам населення, які постраждали від воєнних дій.
Для кого
До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства (благодійні організації, громадські організації, громадські спілки тощо), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.
Читайте також: ПРООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації в умовах війни
Умови
У межах проєктів передбачається закупівля та передання наборів непродовольчих товарів, які, серед усього, можуть використовуватися в укриттях. Зокрема йдеться про постільну білизну та рушники, кухонне приладдя, баки для води, джерела світла та пристрої для підживлення телефонів.
Фінансування
Фонд надасть від 850 000 до 950 000 грн на проєкт.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати заповнені заявки разом із бюджетом на електронну пошту [email protected], із темою листа «Заявка на конкурс грантів для закупівлі непродовольчих товарів».
Дедлайн
Заявки прийматимуть до 21 червня 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа та ЄС оголошують грантовий конкурс «Act to Support» для громадських організацій, які працюють над розробленням цифрових інструментів.
Також ми повідомляли, що стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.
Фото: eef.org.ua
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Міжнародна рада Полтавської обласної ради запрошує молодь з Полтавської та Чернівецької областей на тренінг-інтенсив «Erasmus+: від заявки до участі».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці організаторів.
Про тренінг
Erasmus+ – це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту.
Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства.
Читайте також: У Хмельницькому проведуть освітній форум для жінок-підприємиць. Як взяти участь
На інтенсиві учасники:
- ознайомляться з існуючими можливостями від ЄС для молоді на прикладі короткострокових проєктів за програмою Erasmus+ (молодіжних обмінів, тренінгів, стажувань тощо);
- пройдуть та детально розберуть шлях від пошуку омріяного проєкту та заповнення заявки й до участі та поширення результатів;
- почують про інсайдерську інформацію щодо роботи з проєктами Erasmus+, лайфхаки щодо участі, особисті історії та можливості долучення до таких ініціатив.
Для кого
Взети участь в інтенсиві може молодь старше 13 років з Полтавської та Чернівецької областей.
Коли і де
Організатори проведуть два тренінги: 11 червня офлайн для тих, хто в Полтаві, та 10 червня онлайн для молоді Полтавської та Чернівецької областей.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму до 8 червня 2023 року (до 18:00).
Нагадаємо, стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.
До того ж ГО «Інша освіта» оголошує грантовий конкурс на проєкти з інтеграції людей у нові спільноти через культуру.
Фото: unsplash.com