Суспільство
В Україні запускають серію безкоштовних вебінарів про HR-менеджмент
Міністерство цифрової трансформації України, у межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, і сайт пошуку роботу Jooble запускають серію безкоштовних вебінарів про HR-менеджмент.
Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.
Коли відбудеться?
- У вівторок, 22 червня, о 13:00 проведуть тренінг, як наймати людей і формувати потужну команду, якщо ви не Google: поради, кейси, лайфхаки, секрети утримання та мотивації персоналу у непрості часи.
- Вівторок, 29 червня 2021, 13:00. Як розкрити талант кожного працівника та знайти йому гідне застосування для вашого бізнесу.
- Вівторок, 6 липня 2021, 13:00. Менеджмент і HR — як рішення керівництва впливають на співробітників та ефективність бізнесу в цілому.
Спікер вебінарів — Оксана Огнева, Head of Recruitment & Management Practice в Jooble.
Оксана Огнева відповідає за створення і впровадження процесів рекрутингу, онбордингу, адаптації персоналу, а також внутрішньої взаємодії між командами. Має 15-річний досвід побудови рекрутингових систем в компаніях різних галузей: IT, рітейлі, банківському, аграрному та державному секторах.
Читайте також: Aкустична система з кокоса, або Як одеський фізик став партнером світового техгіганта
Є сертифікованим кар’єрним коучем, консультантом з питань кар’єри та працевлаштування, автором безлічі професійних статей та лектором.
Участь у вебінарах безкоштовна.
Зареєструватися на вебінари за посиланням.
Нагадаємо, в Одесі відкрили центр Дія.Бізнес з безкоштовними консультаціями для підприємців.
Окрім того, в Україні запустили безкоштовний онлайн-курс про працевлаштування.
Головне фото: thedigital.gov.ua.
Суспільство
Українські фільми в номінаціях
- «Порцелянова війна» — історія трьох українських митців із Харкова, які займаються порцеляновою анімалістикою на тлі війни.
- «Мирні люди» — документальний фільм, побудований на перехоплених розмовах росіян із їхніми сім’ями під час війни.
- «Після дощу: Вкрадені Путіним діти повертаються додому» — стрічка канадської режисерки Сари МакКарті про українських дітей, яких викрали російські окупанти.
Коли відбудеться церемонія?
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі