Суспільство
В Україні стартував проєкт з естетичної медицини «Неопалимі»
В Україні стартував проєкт з естетичної медицини «Неопалимі», що надаватиме допомогу українцям з ушкодженнями шкіри, такими як опіки і рубці.
Про це повідомили на сайті Міністерства охорони здоров’я.
Зазначається, що пацієнти з опіками, рубцями та подібними ураженнями шкіри потребують комплексного лікування, яке містить й корекцію та пластику тканин. Це необхідно не тільки з питань естетики та самооцінки, але найперше для того, щоб відновити функцію ураженої частини тіла і щоб людина могла повернутися до повноцінного життя, не переживати через отримані ушкодження.
Про проєкт «Неопалимі»
Загалом у світі естетична медицина є платною послугою і коштує вкрай дорого, тож доступна далеко не всім, хто її потребує. На сьогодні вартість лікування одного пацієнта може перевищувати пів мільйона гривень. Але нині по всій Україні у співпраці з МОЗ стартував новий благодійний проєкт «Неопалимі».
Його мета – забезпечити комплексне безоплатне лікування для військових, добровольців, волонтерів, цивільних та дітей, які отримали опіки та рубці внаслідок військових дій на території України для того, щоб мати можливість відновити функціональність уражених частин тіла.
Читайте також: «У податковій про це вперше почули від мене». Як потрапити в реєстр волонтерів: інструкція від першопрохідця
Команда проєкту вже налагодила співпрацю з 12 клініками, де буде відбуватись процес лікування. Тож чекає на нових пацієнтів, котрі потребують надання таких медичних послуг, але не мають для того фінансових можливостей.
Щоб стати пацієнтом проєкту «Неопалимі» потрібно:
- бути військовим/волонтером/добровольцем/цивільним/дитиною,
- мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) внаслідок військових дій,
- мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання НЕпобутової травми,
- звернутися до команди «Неопалимі» (інстаграм: @neopalymi, тел.: (066) 906-06-14, сайт: neopalymi.in.ua) або заповнити реєстраційну форму за посиланням.
Кількість процедур лікування варіюється від тяжкості ушкоджень, але в середньому потрібно від 3 до 12 процедур для досягнення позитивних результатів. При цьому вартість лише однієї процедури (без урахування медикаментів) становить близько 1000 доларів.
До проєкту залучені професійні спеціалісти та команда волонтерів, які комунікують з майбутніми пацієнтами про їхню участь, використовується новітня лазерна апаратура та якісні медичні препарати.
Робота здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та з допомогою партнерів. Це надасть змогу брати на лікування близько 200 пацієнтів щомісяця. Проєкт дозволяє винести на новий рівень українських спеціалістів у сфері лазерного лікування опіків та рубців і передати досвід закордонним колегам, що дає можливість зміцнити імідж української медицини на світовому рівні.
Через постійні атаки країни-агресора актуальність цього проєкту росте з кожним днем. Його реалізація дозволить надати можливість якомога більшій кількості людей відновити функції уражених частин тіла та повернутись до звичного життя, щоб наші люди мали сили та можливості відбудовувати країну.
Довідка
Проєкт реалізує Український Волонтерський Центр – громадська організація, що займається наближенням волонтерства до людей через створення соціальних проєктів та залучення до них людей. УВЦ спільно з Центрально-східноєвропейською асоціацією спеціалістів естетичної медицини у співпраці з МОЗ запустив цей унікальний для України та світу проєкт «Неопалимі».
Нагадаємо, Центр «Незламні» у Львові отримає $1 млн від гуманітарної організації США.
Фото: neopalymi.in.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі