Технології
В Україні розробили радіолокаційну головку самонаведення
В Україні розробили радіолокаційну головку самонаведення (або координатор цілі) для 80-мм некерованих авіаційних снарядів РС-80 «Оскол» та С-8.
Про це пише Український мілітарний портал із посиланням на джерела в ДК «Укроборонпром».
Офіційне представлення
За їхньою інформацією, публічно радіолокаційна головка самоведення буде представлена на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2020».
Докладніша інформація про раділокаційну головку самонаведення до 80-мм авіаційних снарядів буде оприлюднена під час виставки що відбуватиметься у Києві з 13 до 16 жовтня 2020 року.
Випробування
Ракетні снаряди РС-80 спроєктовані та серійно виготовляються ДАХК «Артем» для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ з використанням штатних пускових блоків.
Нещодавно, за результатами державних випробувань, некеровані авіаційні снаряди РС-80 були прийняті на озброєння Збройних Сил України.
Читайте також: Відкрив онлайн-школу за $500 й отримав прибуток через 2 місяці: як мені це вдалося
Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.
Перші випробування некерованих авіаційних ракет РС-80 відбулися у серпні 2018 року. Під час триденних випробувань було застосовано майже триста ракет РС-80 «Оскол» та підтверджені основні тактико-технічні характеристики цих авіаційних ракет з можливістю їх застосування з гелікоптерів типу Мі-8.
Читайте також: “Клуб 5 ранку”. Як ранні підйоми допоможуть вам покращити своє життя
Окрім того, некеровані ракети РС-80 можуть використовуватись з гелікоптера типу Мі-2, оснащеного блоками Б8В8МСБ, випробування якого були успішно завершені у листопаді 2017 року. Пуски з тогочасних випробувань:
Тоді ж тимчасово виконуючий обов’язки керівника Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський розказав, що виріб РС-80 «Оскол» – є повністю українською розробкою та всі його комплектуючі також виготовляються в Україні.
Читайте також: Куди їхати у подорож за смачним українським вином? Топ порад від сомельє
Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.
Читайте також: Гучніше за гармати: як активісти творять культуру в містах поблизу лінії фронту
Нагадаємо, Туреччина випробувала безпілотник з українськими двигунами.
Як ми повідомляли раніше, в Україні вперше почали серійне виробництво гусениць для БМП.
Головне фото: mil.in.ua.
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр?
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинацію та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів та клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Початок другого етапу планується на початок 2025 року.
Чому це важливо?
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі
Технології
Що відомо:
- з червня 2023 року в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї, а також електронний кабінет власника. Ці сервіси значно спростили процес подачі документів;
- нова функція в «Дії» стане ще одним кроком у цифровізації послуг МВС.
Коментарі