Технології
В Україні розробляють ударну версію гелікоптера з керованими ракетами
Українські підприємства працюють над ударною версією гелікоптера з керованими ракетами дальністю 10 км, повідомляє defence-ua.com.
“ДП ДККБ “Луч” спільно з ДП “Ізюмський приладобудівний завод” впроваджують новітній високоточний ракетний комплекс для встановлення на модернізовані ПАТ “Мотор Січ” гелікоптери Мі-8МСБ-В”, – йдеться у повідомленні.
Йдеться про нову кориговану ракету РК-10 яка буде працювати в тандемі з оптико-прицільною станцією наведення нового покоління ОПСН-І.
Читайте також: У мережі показали санітарну модифікацію українського гелікоптера ВМ-4С
“Конкретно на гелікоптері, ось там (на стенді “Ізюмського приладобудівного заводу”) у нас є комплекс, який представляє КБ “Луч” спільно з “Ізюмським приладобудівним заводом”. Є оптико-прицільна станція (ОПСН-І) та додаткові необхідні прилади, що будуть встановлені на гелікоптері», – повідомив заступник директора ДККБ “Луч” Георгій Петров журналістам Defense Express під час виставки “Зброя та Безпека-2019”.
Читайте також: Українські конструктори модернізували вертоліт: Мі-8 отримав “скляну кабіну”
Нова ракета
Представник ДККБ “Луч” відзначив, що державне підприємство закінчує розробку нової ракети (з дальністю до 10 км), яка замінить вже прийнятий на озброєння комплекс “Бар’єр-В” (з дальністю до 8 км) і яка, в першу чергу, буде використовуватися в складі високоточного комплексу озброєння українських гелікоптерів.
“Ми хочемо зробити ракету якомога раніше, ось “Мотор Січ” веде модернізацію гелікоптерів, в першу чергу Мі-8. Ми хочемо її (ракету) туди застосувати. Тобто це комплекс озброєння в якомусь (вітчизняному) авіаційному комплексі, який буде використаний для української армії”, – підкреслив Георгій Петров.
Усі компоненти, з яких вироблена ця ракета, виготовляються в Україні.
Головне фото: defence-ua.com
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі