

Економіка
В Україні одразу два заводи випускатимуть неймовірно корисне амарантове борошно
В Україні два виробники погодилися виготовляти борошно з амаранту, повідомив на сторінці в Facebook голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда.
За його словами, із цього цільнозернового борошна робитимуть хліб і хлібобулочні вироби.
Один кілограм амарантового борошна коштуватиме 49 грн з ПДВ.
Що таке амарантове борошно?
Батьківщиною амаранту вважають Центральну і Південну Америку. Особливістю амарантового борошна є те, що воно не містить глютену.
Його використовують під час приготування каші, коржів, хлібобулочних, кондитерських і макаронних виробів.
Читайте також: Ветеран АТО відкрив у Краматорську соціальну кав’ярню
Насіння і борошно амаранту можна також використовувати у вигляді добавки до страв звичайного раціону. Вживання амаранту рекомендується у разі ішемічної хвороби серця і атеросклерозі, діабеті і ожирінні, онкологічних захворюваннях і ослабленому імунітеті.
Амарантове борошно багате на мінеральні речовини: кальцій, магній, фосфор, Це джерело вітамінів С і РР. В амарантовому борошні чимало білків і клітковини.
Читайте також: В Україні з’явився перший органічний сертифікований цукор
Нагадаю, у селі Нижнів Тлумацького району Івано-Франківщини занедбаний млин пропонують відновити та перетворити на туристичний об’єкт. А полтавське підприємство отримало сертифікат виробника органічної продукції.

Економіка

На українському ринку з’явився новий продкт – питні молочні каші.
Про це написала у фейсбуці керівниця відділу маркетингу вінницької компанії «Люстдорф» Наталія Веремчук.
«Весна для нас в компанії «Люстдорф» розпочалась з чудової новини: ми вивели на ринок нові, унікальні продукти. Лінійка питних каш ТМ «Селянська»! В них ми ідеально поєднали користь молока та зернових», – повідомила Веремчук.
Читайте також: Рекорд України: представники 25 регіонів одночасно готували борщ (ВІДЕО)

За її словами, каші не містять цукру, але мають приємний солодкуватий смак за рахунок натуральних вуглеводів зерна.
Каші готові до вживання, готувати їх не потрібно. Це повноцінний обід чи сніданок, що можна брати в дорогу, на пікнік чи в офіс.
Представлені три види продукції, – гречана, вівсяна і рисова в упаковках по 250 г і більшій – по 750 г.
Про компанію
Компанія «Люстдорф» розташована у м. Іллінці на Вінниччині. Підприємство є одним із найбільших виробників молочної продукції в Україні, на ринку вже понад 20 років. Виготовляє понад 100 найменувань молочної продукції під вісьмома відомими і популярними торговими марками: «Селянська», «На здоров’я», «Бурьонка», «Смачно шеф», «Весела бурьонка», «Despicable Me», «Ідеаль Немолоко».
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Нагадаємо, українці вигадали альтернативу шкідливим чіпсам.
Як ми повідомляли раніше, презентували гастрономічну книгу «Україна. Їжа та історія»: доступна онлайн
Головне фото: facebook.com/kom.natali.
Економіка

Платформа для кіберспортсменів Organization.GG залучила $610 тис. інвестицій від кіберспортивного холдингу WePlay Esports, венчурного фонду QPDigital, а також бізнес-янголів із Кремнієвої долини.
Про це пише AIN.
Зазначається, що отримані гроші стартап направить на створення нових форматів взаємодії стрімерів із фанатами та розширення каталогу ігор. Як відзначили в команді Organization.GG, інвестиції також допоможуть вивести продукт на нові ринки.
«Цей раунд дозволить нам додати нові формати взаємодії стрімерів зі своїми фанами, які нині переважно обмежені чатом на Twitch. Ми стрімко набираємо популярність в Європі та плануємо до кінця року вийти ще й на північноамериканський ринок»- прокоментував CEO Organization.GG Дмитро Охрімчук.
Читайте також: Як заощаджувати та інвестувати? П’ять корисних блогів про власні фінанси
Про кіберспорт
Кіберспорт, е-спорт – спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в 1997 році в США з’явилася перша ліга електронного спорту – Cyberathlete Professional League. Відтоді з’явилося багато нових ліг із кіберспорту. 2015 року світова аудиторiя кіберспорту становила 226 мільйонiв людей і планувалося, що 2019 року вона досягне 427 мільйонiв.
Нагадаємо, у Запоріжжі створять інноваційний хаб для дітей.
Як ми повідомляли раніше, українська платформа Watched, що допомагає оцінювати ефективність відеоконтенту, привернула $450 тис. інвестицій від венчурного фонду QPDigital..
Головне фото: funduk.ua.
Економіка

Український бренд hiSnack виставив на полички альтернативу шкідливим картопляним чіпсам – сушені снеки з фруктів та овочів, пише newfood.media.
Здорова їжа представлена безліччю смаків – від нейтрально овочевих до солодких.
«Ми нічого не вигадуємо, тільки перетворюємо те, що створила природа, в смачний і корисний перекус», – говорять у компанії.

Олександр Янов, засновник бренду hiSnack, розпочав своє виробництво 4 роки тому. Говорить, що після численних спроб і невдач нарешті отримав гідний продукт.
«Ми впорались та активно продовжуємо рухатись далі, – каже він. – Дуже хочеться, щоб нашу продукцію з надписом Made in Ukraine можливо було купити в будь-якому куточку земної кулі».
Читайте також: З кокоса, буряка та норі: сім українських виробників корисних чипсів
Влітку 2020-го у рамках проєкту «Бізнес-трамплін» компанія отримала призовий фонд, який направить на автоматизацію пакування снеків.

У компанії додають, що hiSnack – це лише натуральні продукти, без барвників, консервантів, цукру та з мінімум калорій.
Отже, вони ідеально підійдуть тим, хто дбає про здоров’я, але полюбляє солоденьке.
Нині у асортименті здорової їжі – перекуси з яблука, груші, ананасу, манго, кокосу, полуниці, буряку, та навіть помідорів. Ймовірно, пізніше з’явиться батат та кабачки.
Читайте також: Показали рецепти, за якими українці готували 100 років тому
Нагадаємо, презентували гастрономічну книгу «Україна. Їжа та історія»: доступна онлайн
Усі фото: facebook.com/hisnack.