Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020

Опубліковано

Радіо Аристократи анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020.

Щороку онлайн Радіо Аристократи проводять музичну премію Aprize, слухаючи буквально усі українські релізи та формуючи своєрідну музичну базу. Неважливо це відомий музикант, або талановитий початківець, який прагне поділитися своєю роботою із широким загалом.  

“Пригадую, що коли поважне журі обрало першого переможця — ДахаБраха за альбом “Шлях” — ми хвилювалися, що наша премія надто молода, щоб оцінювати масштаб творчості таких безумовних красунчиків, як ДахаБраха. Утім, ми щиро здивувалися, коли у якості реакції від музикантів почули “О, це наша перша нагорода в Україні”. Це був знак, що Aprize має працювати й надалі, у нас купа справ”, – поділилася співзасновниця премії та Радіо Аристократи Валерія Чачибая.

Особливості ювілейної премії

Не зупиняючись на досягненнях, Радіо Аристократи разом з Tic Tac оголосили про проведення вже п’ятої, ювілейної, музичної премії Aprize Music Award. Головна мета команди залишилась  незмінною — відкрити нові імена та підтримати незалежну музичну сцену. 

“Ми спостерігаємо перенасичення ринку контентом. Боремося з конкуренцією більш розвинених музичних ринків на ключових стрімінгових платформах. Часто талант українських музикантів — їхній єдиний наявний ресурс. Ми, як сучасне допитливе і проактивне музичне медіа, бачимо свій внесок у процес — фільтрація, презентація і просування нових релізів та імен”, – зазначила Валерія.

Читайте також: Оголосили фіналістів музичної премії Aprize за найкращий альбом 2019 року

Наразі проходить перший етап премії – ретельний відбір усіх релізів року  та формування лонг-листу. Аби новому артисту потрапити в поле зору журі, достатньо надіслати ваш реліз на  lobby@aristocrats.fm

Особливістю Aprize є те, що аудиторія так само впливає на вибір кращого релізу року, як і журі. Тому вже у грудні цього року лонг-лист премії  буде доступний на сайті aprize.com.ua, де  кожен активний меломан може підтримати улюбленого артиста.

До слова, у ювілейному сезоні організатори премії разом з Tic Tac  запустять нову номінацію – Aprize One to watch. До лютого 2021 року пройдуть п’ять онлайн концертів із номінантами, які за незалежною думкою онлайн радіо варті отримати нагороду цього року. Це спроба розкрити відомих артистів із нового боку, а для когось  вперше  виступити на широку аудиторію, ставлячи питання слухачам  “чи  дійсно вартий?”.

Що відомо про премію?

Нагадаємо, що музична премія Aprize була заснована у 2016 році командою Радіо Аристократи. Статуетку за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом “Шлях”, MARU – “1” та Onuka за реліз “Mozaïka”.

Цього року статуетку скульптора Максима Мірнова, володаря першого в історії України міжнародного гран-прі за найкращий продуктовий дизайн в Японії, отримала Alyona Alyona за альбом “Пушка”.

Слідкувати за новинами премії та оголошенням лонг-листу: Instagram, FaceBook, Telegram

Фото: надане організаторами

Суспільство

Українські полярники показали захід сонця в Атлантичному океані: неймовірні фото

Опубліковано

Українські вчені показали як заходить сонце в Атлантичному океані.Фото полярники зробили з українського науково-дослідницького криголама “Ноосфера”. На них видно небо з безліччю кольорів: фіолетовий, синій, сірий, блакитний, рожевий, помаранчевий, червоний, жовтий.

Про це розповіли в Національному антарктичному науковому центрі.

Наш Киев

“Цього сезону “Ноосфера” проробила вже великий шлях. 17 листопада 2023 року судно вийшло з порту Кейптауна (ПАР) до крижаного континенту. Тоді було доставлено вантажі та експедиції до станцій “Арцтовський” та “Академік Вернадський”. Відтак судно прийшло до чилійського порту Пунта-Аренас, звідки знову вирушило до Антарктики 15 березня”, — розповідають науковці. 

Читайте також: 7 книжок від українських військових та журналістів, які побували на передовій: про війну, любов та сімʼю

Далі 13 квітня флагман вчергове пришвартувався в Чилі. Він привіз на “велику землю” зимівників попередньої 28-ї експедиції та сезонну експедицію. Після цього “Ноосфера” знову вирушила в Антарктику, щоб забезпечити ротацію полярників на “Арцтовському”.

Наш Киев

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: Національний антарктичний науковий центр.

Читати далі

Суспільство

Мій голос відбудовує: на Євробаченні 2024 оголосили збір на відбудову гімназії, деталі

Опубліковано

Євробачення UNITED24. Об’єдналися для збору на відбудову української гімназії. Загальна сума збору складає 10 000 000 грн. Ці кошти спрямують на відбудову Великокостромської гімназії, яку зруйнувала російська ракета.

Про це повідомляє Дія.

У Дії зауважили, що на донаторів чекають бонуси:

  • Зробите внесок від 100 гривень? Зможете долучитись до розіграшу персонального відеозвернення від alyona alyona і Jerry Heil.
  • Зробите переказ на збір з використанням українських карток Visa? Ваш донат буде подвоєно! А кількість внесків від однієї людини необмежена.

Читайте також: Як виглядає головна сцена Євробачення 2024: у мережі з’явилися фото

Підтримати збір від alyona та Jerry Heil можна за посиланням.

Нагадаємо, у Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Опубліковано

У Білозірській громаді на Черкащині стару шкільну котельню перетворили на безпечне укриття, і тепер понад 600 дітей знову можуть повернутися за парти. Як задля спільної мети у звичайному українському селі об’єдналися батьки, вчителі та сільська рада, дивіться в новому випуску ШоТам!

Однокласники Микола і Дарина бачилися в зумі два роки. А тепер можуть проводити лабораторні дослідження та спілкуватися з учителями офлайн. Адже у Білозірській громаді на Черкащині стару котельню переробили на сучасне укриття.

Дев’ятикласники Микола та Дарина навчалися в одній школі та були хорошими друзями. Але спочатку їх розділив ковід, а потім – повномасштабне вторгнення. 2 роки заняття у дітей проходили онлайн.

“Навчатися дистанційно – це важко, тому що ми ввесь час проводили вдома та не бачили своїх друзів”, – ділиться дев’ятикласник Микола.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Крім того, дітям було складно самостійно засвоювати нову інформацію. А проводити лабораторні з біології та хімії – просто неможливо.

“І батьки і педагоги розуміли, що два роки дистанційки – це не показник якісної освіти”, – каже директорка школи.

Ходити у місцеву школу діти не могли, бо там не було бомбосховища.

“Ідея мати своє укриття у нас виникла рік тому. Спочатку це була ідея батьків та колективу”, – ділиться директорка.

Місце під укриття знайшли швидко – переобладнали стару котельню. Спочатку батьки прибирали старе вугілля та штукатурили стіни. А коли зрозуміли, що треба залучати професіоналів – звернулися до сільської ради. Там знайшли підрядників і зробили проєкт. А з місцевого бюджету виділили майже 1 000 000 гривень. Тепер Микола і Дарина та понад 600 дітей повернулися у стіни школи.

А на довгий час тривоги для дітей та вчителів є вода та їжа. У громаді вже відкрили 5 укриттів для закладів освіти та культури. Це завдяки злагодженій роботі батьків, вчителів та ОМС.

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: ШоТам!

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: