Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020

Опубліковано

Радіо Аристократи анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020.

Щороку онлайн Радіо Аристократи проводять музичну премію Aprize, слухаючи буквально усі українські релізи та формуючи своєрідну музичну базу. Неважливо це відомий музикант, або талановитий початківець, який прагне поділитися своєю роботою із широким загалом.  

“Пригадую, що коли поважне журі обрало першого переможця — ДахаБраха за альбом “Шлях” — ми хвилювалися, що наша премія надто молода, щоб оцінювати масштаб творчості таких безумовних красунчиків, як ДахаБраха. Утім, ми щиро здивувалися, коли у якості реакції від музикантів почули “О, це наша перша нагорода в Україні”. Це був знак, що Aprize має працювати й надалі, у нас купа справ”, – поділилася співзасновниця премії та Радіо Аристократи Валерія Чачибая.

Особливості ювілейної премії

Не зупиняючись на досягненнях, Радіо Аристократи разом з Tic Tac оголосили про проведення вже п’ятої, ювілейної, музичної премії Aprize Music Award. Головна мета команди залишилась  незмінною — відкрити нові імена та підтримати незалежну музичну сцену. 

“Ми спостерігаємо перенасичення ринку контентом. Боремося з конкуренцією більш розвинених музичних ринків на ключових стрімінгових платформах. Часто талант українських музикантів — їхній єдиний наявний ресурс. Ми, як сучасне допитливе і проактивне музичне медіа, бачимо свій внесок у процес — фільтрація, презентація і просування нових релізів та імен”, – зазначила Валерія.

Читайте також: Оголосили фіналістів музичної премії Aprize за найкращий альбом 2019 року

Наразі проходить перший етап премії – ретельний відбір усіх релізів року  та формування лонг-листу. Аби новому артисту потрапити в поле зору журі, достатньо надіслати ваш реліз на  [email protected]

Особливістю Aprize є те, що аудиторія так само впливає на вибір кращого релізу року, як і журі. Тому вже у грудні цього року лонг-лист премії  буде доступний на сайті aprize.com.ua, де  кожен активний меломан може підтримати улюбленого артиста.

До слова, у ювілейному сезоні організатори премії разом з Tic Tac  запустять нову номінацію – Aprize One to watch. До лютого 2021 року пройдуть п’ять онлайн концертів із номінантами, які за незалежною думкою онлайн радіо варті отримати нагороду цього року. Це спроба розкрити відомих артистів із нового боку, а для когось  вперше  виступити на широку аудиторію, ставлячи питання слухачам  “чи  дійсно вартий?”.

Що відомо про премію?

Нагадаємо, що музична премія Aprize була заснована у 2016 році командою Радіо Аристократи. Статуетку за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом “Шлях”, MARU – “1” та Onuka за реліз “Mozaïka”.

Цього року статуетку скульптора Максима Мірнова, володаря першого в історії України міжнародного гран-прі за найкращий продуктовий дизайн в Японії, отримала Alyona Alyona за альбом “Пушка”.

Слідкувати за новинами премії та оголошенням лонг-листу: Instagram, FaceBook, Telegram

Фото: надане організаторами

Суспільство

У Запоріжжі банкомат продовжив видавати готівку після обстрілу (ВІДЕО)

Опубліковано

У тіктоці з’явилося відео, на якому банкомат у Запоріжжі не припинив роботу після влучання у відділення. Попри руйнування, люди могли зняти тут готівку.

Відео поширив користувач з ніком 360vsesvit.

Люди в коментарях жартують, що цей ролик може слугувати рекламою банку.

Нагадуємо, що «Азов» та REYTEL’ випустили благодійний браслет «СТАЛЬ» (ВІДЕО).

Також ми писали, що «Укрзалізниця» запускає поїзд-галерею, що подорожуватиме Україною (ФОТО).

Фото обкладинки: cкриншот з відео користувача 360vsesvit

Читати далі

Суспільство

У Львові запускають проєкт з адаптивної стрільби з лука для військових та цивільних із порушеннями зору

Опубліковано

У Львові запускають пілотний проєкт «Влучні», де для ветеранів / ок та цивільних із порушеннями зору організують адаптивну стрільбу з лука . Охочим пропонують пройти пробні тренування, після яких формуватимуть основні команди.

Про це редакції повідомила «Фундація 03:00».

Проєкт благодійна організація втілює спільно зі спортивною школою «Електрон» імені Богдана Кокота. Ініціатива «Влучні» — це мрія ветерана Івана Романа, який втратив на фронті руку, ногу та частково зір. Між операціями він захопився стрільбою з лука і тепер хоче взяти участь у Паралімпійських іграх.

«Уявіть собі: тиша, натягнута тятива, відчуття сили в тілі та стріла, що летить точно в ціль. І це не метафора. Цей проєкт — не просто про спорт. Він про нові можливості, соціальну інтеграцію та силу бути в колі своїх», — описують проєкт організатори.

Для формування основних команд шукають тих, хто хоче професійно займатися адаптивною стрільбою з лука. Це ветерани / ветеранки й цивільні від 18 до 35 років з 1 групою інвалідності по зору. За словами тренерів, супутні порушення опорно-рухового апарату або пересування на кріслі колісному не будуть перешкодами.

Читайте також: Видатний французький ортопед відвідав Львів та провів 15 операцій військовим (ФОТО)

Проєкт «Влучні» пропонує:

  • безкоштовні тренування з досвідченими тренерами у Львові;
  • менторську підтримку від ветерана, лучника Івана Романа;
  • можливість брати участь у змаганнях в майбутньому;
  • до трьох тренувань на тиждень.

Усіх учасники й учасниці ораганізатори забезпечать базовим спорядженням. Стартують тренування вже на початку літа 2025 року.

Щоб долучитися — заповнюйте анкету.

Також для проєкту шукають волонтерів і волонтерок — психологів, реабілітологів, тифлопедагогів або просто людей, які хочуть бути поруч і підтримати майбутніх спортсменів: асистувати на тренуваннях, допомагати орієнтуватися, готувати спорядження, приносити стріли тощо.

Щоб стати волонтером — надсилайте заявку.

Нагадуємо, що «Азов» та REYTEL’ випустили благодійний браслет «СТАЛЬ» (ВІДЕО).

Фото обкладинки з фейсбук-сторінки ветерана Івана Романа

Читати далі

Суспільство

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих, зокрема й військових

Опубліковано

В Україну повернули 1200 тіл загиблих українців. Четвертий етап репатріаційних заходів провели згідно домовленостей у Стамбулі.

Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Як стверджує російська сторона, повернені тіла належать українським громадянам, у тому числі й військовослужбовцям. Найближчим часом слідчі правоохоронні органи спільно з експертними установами МВС проведуть експертизи та ідентифікацію репатрійованих загиблих.

Читайте також: Україна повернула тіла ще 1200 загиблих військових

За даними координаційного штабу, обмін вдалося провести за результатами роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки та оборони України.

Репатріацію провели за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.

Нагадуємо, що додому повернулися українські захисники, які перебували в полоні з 2022 року.

Фото: фейсбук-сторінка Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Читати далі

Шопочитати

Військо4 дні тому

Викладала історію навіть з позицій. Це Бароко, яка служить у «Хартії»

Олена — операторка FPV-дронів, яка захищає Україну в «Хартії». Паралельно вона взяла участь у волонтерському...

Суспільство6 днів тому

Вижила після ракетного удару та отримала 45% опіків тіла: історія вінничанки, що почала ліпити моті

Стильні окуляри, голлівудська посмішка та незмінний червоний фартушок — такою нині бачать Вікторію Головіну тисячі...

Можливості2 тижні тому

Стартапи з місією: як молодь розробляє рішення для змін у своїх громадах

Понад 200 підлітків на вихідних об’єднуються в команди, беруть челенджі від місцевого бізнесу та влади...

Економіка і бізнес2 тижні тому

Одяг твоєї вулиці: військовий зі Львова створив футболки з принтом рідного району

Коли Ігор іде вулицею у футболці з принтом про рідний Сихів, перехожі звертають увагу й...