Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Kramatorsk onkodyspanser Kramatorsk onkodyspanser

NewСхід

В Краматорске построят еще один корпус онкодиспансера

Опубліковано

Здание онкологического диспансера в Краматорске будет расширено: объявлен тендер по поиску подрядчика для возведения пристройки лечебного корпуса в радиологическом отделении. Об этом сообщает Восточный проект.

Тендер объявлен департаментом охраны здоровья Донецкой облгосадминистрации. Общая стоимость работ – 56 053 550 грн. Часть из них должна быть выполнена в 2019 году, а часть до конца следующего года. При определении победителя будет учитываться только предложенная участниками стоимость работ.

Читайте также: После ремонта горбольница Краматорска изменилась до неузнаваемости

 

Будущий лечебный корпус на 55 койко-мест функционально предназначен для проведения лечения больных со злокачественными новообразованиями, проведения диагностических обследований.

Проектом предусмотрено обеспечение условий для маломобильных групп населения. В частности, обустройство пандуса с лестницы поручнями. Ширина коридора в местах передвижения инвалидов – 2.4 метра, ширина дверей 1,1 метр. На втором этаже здания предусмотрено четыре одноместные палаты для инвалидов со специализированным помещением санузла.

Каким будет корпус?

В тендерной документации говорится о том, что здание радиологического отделения построено в 1963 году. Дважды – в 1991 году и в 2010 году – к нему были добавлены пристройки. В ходе нынешней реконструкции планируется возведение трехэтажной пристройки размером 68м на 16м с высотой этажа 3,3м, которую соединят с имеющимися зданием переходом.

Читайте также: На Донбассе после реконструкции открыли больницу

На первом этаже планируется расположить переход, теплопункт, кабинет МРТ (с регистратурой и залом ожидания, процедурной, комнатой управления и техническим помещением). Кроме того, будет гардероб верхней одежды, вентпомещение, обеденный зал, буфетная, приемная, кабинет заведующего отделением, комната сестры-хозяйки, комната медперсонала, помещение тепловых насосов, электрощитовая, кладовая чистого белья, помещение охраны и пожарной сигнализации, санузел для персонала и посетителей, лестница и лифт.

Второй этаж: палатная секция на 27 койко-мест (11 двухместных палат, 5 одноместных палат с санузлами и душевыми), помещения дневного пребывания больных, помещение дежурной медсестры, процедурная, перевязочная, помещение сортировки и временного хранения грязного белья, мойки и стерилизации, комната личной гигиены персонала, санузел для персонала, клизмочная, помещение для занятий с персоналом, кабинет старшей медсестры, три кабинет для врачей, ординаторская, комната временного хранения вещей пациентов, санузел для посетителей и для персонала, лифт.

Читайте также: В Авдеевке появилось “социальное такси” для людей с инвалидностью

Третий этаж – палатная секция на 28 койко-мест (14 двухместных палат с санузлами и душевыми), помещения дневного пребывания больных, дежурной медсестры, процедурная, перевязочная, помещение сортировки и временного хранения грязного белья, помещение мытья и стерилизации, комната личной гигиены персонала, санузел для персонала, клизмочная, ванная комната, кладовая уборочного инвентаря.

Кроме того, тут расположатся пять кабинетов врачей, комната временного хранения вещей пациентов, две ординаторские, помещение младшего медперсонала, санузел для сотрудников и для посетителей, лифт.


Реклама

NewСхід

Для молоді Донеччини й Луганщини оголосили гранти на навчання

Опубліковано

Молодь Донеччини та Луганщини запрошують взяти участь у відборі учасників нового проєкту «Ініціативи громад для зменшення впливу COVID-19 на постраждалі від конфлікту регіони України».

Щоб посприяти соціально-економічному розвиткові обох областей, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансування Уряду Японії, надасть гранти бенефіціарам, які прагнуть реалізувати себе в галузі інформаційних технологій.

Ініціатива спрямована на підтримку 60 юнаків і дівчат віком від 18 до 35 років.

 

Учасниками можуть стати внутрішньо переміщені особи або місцеві мешканці Курахівської та Черкаської об’єднаних територіальних громад Донецької області та Білокуракинської та Новопсковської об’єднаних територіальних громад Луганської області.

Читайте такожНе можеш — не плати. Чим особлива школа шиття Tailors School, яку відзначили в ООН

Переможці відбору отримають гранти до $700 у вигляді оплати навчання на професійних курсах із інформаційних технологій та в дотичних сферах, а також ноутбуки для навчання та подальшої роботи.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Однією з переваг буде наявність у кандидата(ки) чіткого плану волонтерского проєкту на користь своєї громади, над яким грантер(ка) працюватиме під час чи після навчання.

Охочі долучитися до проєкту і отримати гранти повинні якомога швидше, але не пізніше 8 серпня 2021 заповнити анкету за посиланням

Докладніше про основні етапи проєкту та вимоги до кандидатів можна дізнатися на сайті Представництва МОМ в Україні.

Відбір учасників програми здійснюється на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей для ВПО та членів приймаючих громад, а також для жінок і чоловіків.

Нагадаємо, на Луганщині в аграрному ліцеї створили навчальну пасіку.

Як ми повідомляли раніше, Посольство США оголосило Програму малих грантів громадської дипломатії.

Головне фото: allthingshair.com.

Читати далі

NewСхід

На Луганщині в аграрному ліцеї створили навчальну пасіку

Опубліковано

У Марківському професійному аграрному ліцеї на Луганщині за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» створили навчальну пасіку.

Про це повідомили у проєкті USAID.

У ліцеї розпочинають підготовку за спеціальністю «бджоляр».

 

Навчальна пасіка вже облаштована, з вересня запрацюють дві лабораторії:

 • «Біологія бджолиної сім’ї, розведення та утримання бджіл, хвороби та шкідники бджіл»;
 • «Медоносна база бджільництва та запилення сільськогосподарських культур бджолами».

Наразі це – єдиний навчальний заклад на Луганщині, де готуватимуть бджолярів.

Проєкт USAID закупив за грантом обладнання: вулики, мікроскопи, воскопрес, медогонки, поїлки, годівниці для бджіл, пасічний інвентар.

Читайте такожМедовий рекорд: українські бджолярі збільшили експорт меду на 45%

Крім того, ще планує закупити пересувний будинок пасічника та платформу для транспортування вуликів.

«Бджолосім’ї нашому закладу подарували місцеві жителі, – розповіла в.о. директора ліцею Олена Бондаренко. – Зараз на нашій пасіці 10 вуликів з бджолами».

Довідка

Грантова й освітня допомога підприємцям на сході України надається проєктом USAID у рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей».

Читайте такожУкраїнські бджолярі зможуть торгувати з Європою на «Медовій біржі»

Нагадаємо, першу партію українського меду експортували до Канади.

Як ми повідомляли раніше, в Україні фермер створив мінізаповідник для диких бджіл.

Усі фото: facebook.com/ERAUkraine.

Читати далі

NewСхід

У Донецькому технічному університеті створять акселератор молодіжних інновацій

Опубліковано

Донецький національний технічний університет підписав грантову угоду «Акселератор молодіжних інновацій в ДонНТУ» з Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України».

Про це повідомив у фейсбуці Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Для запуску Акселератора Проєкт USAID облаштує дві лабораторії – Лабораторію з прототипування та електроніки і Лабораторію технологічних та інженерних рішень, а також простір для коворкінгу.

 

Сума грантової угоди становить 129 тисяч доларів.

За ці гроші Проєкт USAID закупить:

 • комп’ютери,
 • меблі,
 • 3D-принтери,
 • фрезерний та лазерний верстати,
 • верстаки,
 • плотери,
 • принтери для УФ-друку,
 • столярні та слюсарні інструменти,
 • швейну машинку,
 • фото принтер,
 • набір електроінструментів та інше обладнання для створення прототипів різних виробів та втілення інноваційних ідей.

До діяльності Акселератора залучатимуть викладачів, аспірантів та студентів ДонНТУ.

Грант передбачає, що ДонНТУ розробить та включить до навчальної програми десять нових модулів з інженерних та технічних спеціальностей, наприклад:

 • 3D-моделювання,
 • Інформаційні технології автоматизованого електроприводу,
 • Основи електромеханіки,
 • Програмне забезпечення для автоматизованої електронної системи управління з практичним навчанням на обладнанні Акселератора та впровадженням кращих практик передачі знань.

Читайте такожВтратила свій дім і почала шити піжами. Як переселенка заснувала бізнес у чужому місті

Команда Акселератора пройде навчання на тренінгах та візьме участь у навчальних поїздках до інноваційних просторів в інших регіонах.

Надалі вони використають побачене та набутий досвід у діяльності Акселератора.

Також команда Акселератора буде активно залучена до роботи Платформи трансформації вугільних міст Донецької області, діяльності ІТ-кластерів та впровадження смарт-спеціалізації у регіоні.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей».

Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру.

Нагадаємо, ПРООН оголошує конкурс інноваційних рішень для громад східної України.

Як ми повідомляли раніше, селищу на Донеччині повернули історичну назву Нью-Йорк.

Головне фото: donntu.edu.ua.

Читати далі