Суспільство
USAID презентує в Україні нову технологію експорту зерна. Що відомо
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» 30 березня запрошує експортерів зернових та олійних культур дізнатися про нову технологію експорту зерна.
Про це повідомляє USAID.
Для збільшення обсягів експорту, зокрема об’ємів перевезення зерна залізницею, Проєкт USAID пропонує використовувати нову технологію – великі багаторазові м’які контейнери (максібеги).
В один максібег вміщується 14 тонн зерна. Наразі їх вже успішно використовує компанія «Agromino». Завдяки їй експортер зможе оперативно відвантажувати зерно своїм клієнтам і відправляти його залізницею до країн Європейського Союзу.
Читайте також: Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»
«Під час повномасштабного вторгнення Росії, в умовах блокування морських портів України Росією така можливість може допомогти в експорті зерна та збільшити об’єми його вивозу залізничними шляхами», – йдеться в повідомленні.
Про захід
Захід буде цікавим для агровиробників, зареєстрованих в Україні, які мають власні потужності та експортують зерно не менше 200 000 тонн на рік.
Під час заходу виробник максібегів – компанія з Дніпра «Arivapak» – розповість про особливості цих мішків, їх характеристики, агроекспортер «Agromino» поділиться досвідом їх використання.
Проєкт USAID закупив 800 максібегів, які може передати зацікавленим експортерам зернових та олійних культур. Охочих запрошують приєднатись до заходу, щоб більше дізнатися про нову для України технологію, досвід використання максібегів та мати можливість подати заявку на їх безкоштовне отримання.
Як долучитись
Для того, щоб зареєструватись, необхідно заповнити цю онлайн-форму.
Про максібеги
Максібеги – авторська розробка «Arivapak», об’ємом 14 тонн. Такі понад 10 років використовують у країнах Європейського Союзу та США для транспортування сипучих вантажів. Проте для України використання їх для перевезення зерна – це нова технологія.
Мішки виготовлені із полімерної тканини, гарантують герметичність вантажу (зерна) та його захист під час транспортування. Цю технологію використання мішків проєкт USAID планує розповсюджувати серед інших агровиробників, щоб збільшити економічні показники у зерновій логістиці, що дуже важливо для зміцнення економіки України під час повномасштабного вторгнення Росії.
Нагадаємо, проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для компанії-агроекспортера «Agromino» 250 мішків для транспортування зерна.
Також ми повідомляли, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з трьома компаніями, щоб допомогти Україні подолати проблеми експортної логістики через війну.
Фото: unsplash.com
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Садок відвідували 135 дітей з усієї громади
«Населення Гончарівського зменшилося. Та й, звичайно, поменшало дітей. Тоді заклад передали на баланс органів місцевої влади», — каже Катерина Солнцева.
У будівлю поцілили одразу дві ракети
«Одна ракета поцілила в ліве крило, а друга полетіла через дах і приземлилась у фундамент правого крила. Повилітали вікна, скло з дверей, порізало лінолеум на підлозі. Страшно уявити, що могло статися, якби в той час у садочку були люди».
Ходила по садочку й плакала
«У той день я подумала, що треба лише замінити вікна, двері, і можна приймати дітей. Але потім, як пішли дощі й уся вода почала стікати з другого поверху на перший і заливати все навкруги, я зрозуміла, що швидко ми в садок не повернемося, — може, не повернемося взагалі. Бо коштів у місцевої влади на відновлення такого садочка не було — де їх взяти? Ходила по садочку й плакала».
У сільраді шукали будь-якої можливості для відновлення
«Я бачу по селу, що дітки є. Мами цікавляться, коли відкриють садочок. Діти народжуються, життя триває. А працівники, які виїхали до інших країн, телефонують і питають: “Коли вже відкриється садочок?” — хочуть повернутися додому, на роботу, в рідні стіни».
Коментарі
Суспільство
У селищі Димер Вишгородського району на Київщині відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), де понад 19 тисяч мешканців громади зможуть отримувати адміністративні послуги в одному місці — без черг і зайвого бігання по кабінетах.
Як зазначив голова КОВА Руслан Кравченко, після звільнення Димерської громади, що пережила окупацію, всі послуги надавалися у Центрі, розміщеному в селищній раді.
Про ЦНАП
Новий ЦНАП пропонує майже 250 видів послуг: реєстрацію місця проживання, актів цивільного стану, реєстрацію нерухомості чи бізнесу. Згодом тут можна буде оформити паспорти, обміняти водійське посвідчення та зареєструвати транспорт.
Центр обладнаний для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Є можливість обслуговування осіб із порушенням слуху.
За словами Кравченка, на Київщині працює 69 ЦНАПів, 3 територіальні підрозділи та понад 160 віддалених робочих місць, що забезпечують мешканцям регіону широкий доступ до якісних адмінпослуг.
Нагадаємо, що Lotus Fund та Нова пошта провели благодійні забіги у 12 країнах Європи та зібрали понад півмільйона гривень.
Фото: Руслан Кравченко.
Коментарі