Суспільство
USAID закупило 250 максібегів для української агрокомпанії. Як це допоможе (ВІДЕО)
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для компанії-агроекспортера «Agromino» 250 мішків для транспортування зерна.
Про це повідомляє пресслужба проєкту.
Зазначається, що «Agromino» – перша і наразі єдина компанія в Україні, яка використовує максібеги для експорту зерна. Завдяки цьому експортер зможе оперативно відвантажувати зерно своїм клієнтам і відправляти його залізницею до Європейського Союзу.
«Раніше “Агроміно” завантажувало зерно у 800-кілограмові мішки, за день у компанії могли завантажувати приблизно 100-120 тонн. Зараз в один мішок вміщується 14 тонн зерна, їх виготовляє українська компанії “Arivapak”», – йдеться в повідомленні.
Про максібеги
Максібеги – авторська розробка «Arivapak», об’ємом 14 тонн. Такі понад 10 років використовують у країнах Європейського Союзу та США для транспортування сипучих вантажів. Проте для України використання їх для перевезення зерна – це нова технологія.
Мішки виготовлені із полімерної тканини, гарантують герметичність вантажу (зерна) та його захист під час транспортування. Цю технологію використання мішків проєкт USAID планує розповсюджувати серед інших агровиробників, щоб збільшити економічні показники у зерновій логістиці, що дуже важливо для зміцнення економіки України під час повномасштабного вторгнення Росії.
Про USAID
З 1961 року Агентство США з міжнародного розвитку є провідною установою Уряду Сполучених Штатів Америки з виконання програм міжнародної економічної та гуманітарної допомоги. USAID здійснює свої проєкти у тісній співпраці з приватними добровольчими організаціями США, американськими компаніями та іншими державними та міжнародними організаціями.
У 1992 р. було укладено двосторонню угоду між Україною та USAID про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво, яка мала на меті сприяти країні у реалізації її економічного, політичного та суспільного потенціалу.
USAID та Уряд України визначили три стратегічні завдання: формування ринкової економіки на розлогій суспільній базі, сприяння розбудові демократичної політичної системи за широкої участі громадян, а також допомогу у реформуванні соціального сектору, аби пом’якшити труднощі перехідного періоду, передусім для вразливих верств населення. Так розпочалося двадцятирічне партнерство, яке триває і сьогодні.
Нагадаємо, п’ять судів на Київщині (у Бородянці, Ірпені, Макарові, Іванкові та Києво-Святошино) отримали комп’ютерне обладнання від USAID. Йдеться про сервери, ноутбуки, програмне забезпечення.
Крім того, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з трьома компаніями, щоб допомогти Україні подолати проблеми експортної логістики через війну.
Фото: facebook.com/ERAUkraine
Коментарі