Суспільство
Укрпошта та USAID запустили ініціативу для допомоги малому бізнесу
Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили ініціативу «E-Export – твій ключ до успіху та розширення власної справи!».
Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти.
Яка мета?
Ініціатива спрямована на допомогу українському малим та середнім підприємствам (МСП), задіяним у хендмейд, вийти на міжнародні ринки. В рамках ініціативи МСП отримають довідник, як розпочати продавати свої товари за кордон та ознайомляться з історіями успіху тих українських підприємців, які вже екпортують свою продукцію за межі України.
Читайте також: Нова пошта вперше доправила посилки з Китаю автомобілями
Спільна ініціатива спрямована на підготовку українських малих виробників хендмейду до експорту продукції. Тут можна отримати покрокову інструкцію як розпочати експортувати, отримати необхідні юридичні та фінансові знання, а ті, хто вже експортує, дізнаються, як розширити свою експортну діяльність.
Довідник з рекомендаціями
Разом із засновницею компанії Е.С.Консалтинг, експерткою з електронної комерції Олександрою Томашевською, Укрпошта за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створила покроковий довідник з рекомендаціями «E-Export: як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти». У посібнику підприємці знайдуть практичні поради та всю необхідну інформацію щодо організації бізнесу: оформлення відправлення та митного оформлення товару, отримання оплати з-за кордону, фінансового моніторингу операцій з надходження коштів, оподаткування доходів, на прикладах побачать основні помилки.
Читайте також: Бізнес та карантин. Професійна бухгалтерка дає корисні відеопоради для бізнесу в кризу
«Україна – серед країн-лідерів з продажу хендмейд товарів на Etsy, попереду лише Велика Британія, Франція та Німеччина. І це – безумовний успіх українських майстрів хендмейду. А от на Amazon та Ebay українці пасуть задніх. Спільно з Укрпоштою плануємо показати українським підприємцям експортні можливості e-commerce. Історії успіху тих, хто проторував цю стежку, говорять самі за себе: вікно експортних можливостей e-commerce відчинене, тож ним треба скористатись», – говорить Душан Кулка, керівник напрямку з просування експорту Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Читайте також: Як на карантині рятується від банкрутства український бізнес? (ВІДЕО)
«Ми хочемо, щоб підприємці зрозуміли, що в Україні вже побудована достатня інфраструктура для e-commerce експорту та попри карантинні обмеження кордони для торгівлі товарами є відкритими. E-export – простий та доступний спосіб спробувати продавати товари за кордон без посередників, його можливо розпочати з мінімальними інвестиціями. Укрпошта є у кожному населеному пункті України, тож продавати онлайн може будь-хто, у кого є інтернет», – зазначила Юлія Павленко, директорка Департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта».
Читайте також: Бізнес 18+. Як відкрити секс-шоп та стати дистриб’ютором товарів для дорослих в Україні — досвід
До ініціативи долучились українські виробники, які розпочали свій бізнес в Україні без великих інвестицій, та для яких e-export став драйвером власної справи. Перша історія успіху – про засновників компанії KGUBrass Михайла Кузнецова та Максима Гопанчука. Максим цього року отримав міжнародну премію Payoneer «Підприємець року» та став переможцем серед 3500 кандидатів з 120 країн у номінації «Прорив Року».
Довідка
E-Export School від Укрпошти – це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року. Мета проекту: через серію інтенсивів-семінарів та індивідуальні консультації допомогти представникам малого і середнього бізнесу вийти на зовнішні ринки шляхом продажу товарів кінцевим споживачам за допомогою інтернет-інструментів з України за кордон. За 3,5 роки Укрпошта провела більше 30 безкоштовних семінарів по Україні та долучилася до 40 заходів українського та закордонних урядів у якості партнера.
Читайте також: Де стати фрілансером з нуля? Чотири українські біржі для початківців
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкуретності ключових галузей економіки й забезпечення України можливостями скористатись перевагами від угод про вільну торгівлю.
Читайте також: Як Амазон врятував бізнесмена з України під час карантину (ВІДЕО)
Нагадаємо, Укрпошта запустила новий міжнародний сервіс доставки товарів.
Як ми повідомляли раніше, Укрпошта випускає нову марку до 75-ї річниці перемоги над нацизмом.
Головне фото: volnovakha.city.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі