Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Бізнес та карантин. Професійна бухгалтерка дає корисні відеопоради для бізнесу в кризу

РЕКЛАМНИЙ МАТЕРІАЛ

Опубліковано

Чому великим торговельним мережам можна працювати в карантин, а маленькому бізнесу – ні? Як бізнесу скористатись послабленнями від держави в карантин? Які засоби можна використати щоб полегшити роботу та подачу звітності? А також розвінчання міфів та спекуляцій і покрокові відеоінструкції щодо процедур заповнення документів.

Відповіді на найпопулярніші питання, пов’язані з податками та карантином, можна отримати безкоштовно – у коротких відео #Бізнес та #Карантин від власниці бухгалтерської компанії Лесі Катанової.

Вона вирішила записувати роз’яснювальні відео для підприємців, коли під час карантину клієнти почали засипати її питаннями “Платити чи ні? Будуть санкції за затримку податків? Як згенерувати електронний цифровий підпис?”.

Бізнесу потрібні були зрозумілі відповіді на найактуальніші запитання – стосовно єдиного податку, єдиного соціального внеску, генерації електронних цифрових підписів. Навіть про те, як ФОПу отримати допомогу на дітей. Це те, що ми в «Солвенсі» знаємо, як свої п’ять пальців.

Пояснювальні ролики записані з точки зору на проблему бізнесу, а не податкової. Тому, каже Катанова, стали у пригоді багатьом підприємцям.  

Чим краще почуває себе кожен окремий бізнес від маленького ФОПа до заводу, тим більше роботи в бухгалтерів врешті-решт. Тож планую і далі знімати відео і ділитися актуальними для бізнесу порадами”, – каже Леся.

Це перші 6 відео з циклу #Бізнес та #Карантин. Бухгалтерка закликає бізнеси запитувати в коментарях під відео про всі податкові питання, які їх цікавлять. 

Економіка

Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Опубліковано

Данський уряд затвердив виділення 200 мільйонів данських крон на придбання української зброї та військової техніки для Збройних сил України безпосередньо у виробників на території України.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

“Це перше подібне рішення – я вірю, що перше з багатьох. І це те, про що ми невпинно просили партнерів протягом останніх місяців”, – розповідає Олександр Камишін.

Також міністр відзначив, що українська оборонна промисловість вже настільки розігналась і розрослась, що український бюджет не може завантажити виробників замовленнями на повну.

Читати також: В окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили

“Спроможність українського ОПК становить майже $20 мільярдів. При цьому Україна має лише $6 мільярдів на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина всіх верстатів, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — відзначив Камишін.

Наголошується, що вихід з цієї ситуації — переконати партнерів, які готові купувати зброю для України, робити це в українських зброярів і дати їм замовлення.

Нагадаємо, що розробники створили гру для зборів донатів.

Читати далі

Економіка

В Україні на гранти бізнесу держава спрямувала вже 3,7 млрд грн

Опубліковано

За державною програмою “Власна справа” 15,600 українців отримали мікрогранти на суму 3.7 млрд грн для розвитку бізнесу. Це понад 3 тисячі нових малих та мікропідприємств у різних галузях, які створять понад 34 тисячі нових робочих місць по всій країні.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Серед отримувачів 53% – жінки, 34% – чоловіки, і 13% – юридичні особи. Більшість планують витратити кошти на придбання обладнання для бізнесу.

Читайте також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Найбільше грантів отримали жителі Львівської області, Рівненської області, Івано-Франківської області, Вінницької області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами для нових бізнесів стали оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, та переробна промисловість.

Нагадаємо, фільм “20 днів у Маріуполі” зʼявиться на Netflix.

Читати далі

Економіка

Литва допоможе Україні з обладнанням для реконструкції енергоінфраструктури

Опубліковано

Міністр енергетики Литви Дайнюс Крейвіс оголосив про готовність своєї країни допомогти Україні відновити її енергетичну інфраструктуру, передаючи обладнання з тимчасово непрацюючої Вільнюської ТЕС, а також частину обладнання з Ігналінської АЕС та складів енергетичних компаній.

Про це повідомляє LRT.

Деталі допомоги

Повідомляється, що до України також буде відправлено великий трансформатор.

Читати також: Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Згідно з інформацією видання, Вільнюська ТЕЦ не функціонує з 2016 року, але, незважаючи на це, на станції проводиться профілактичне обслуговування та планові випробування. За словами міністра, частину обладнання буде розібрано на запчастини, а частину можна буде використовувати безпосередньо.

“Ми дамо їм все необхідне. У Харкові зруйновано 80% всієї мережі – як теплової, так і електричної – у Харкові. Якщо ми не допоможемо, українці не зможуть відновити мережу та сектор опалення до зими, що буде дуже і дуже складно”, – відзначив Міністр енергетики.

Нагадаємо, що міноборони розповіло про український БПЛА UJ-26 “Бобер”.

Також ми повідомляли, що в Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору.

Фото: з вільних мереж

Читати далі