Суспільство
Українців просять допомогти обрати підручники на наступні 5 років
Видавництво “Розумники спільно з проектом “Є-підручники” створили сайт рейтингу проектів друкованих підручників, які подано на конкурс, і які вчителі можуть обрати на наступні 5 років.
“Триває конкурсний відбір проектів підручників для 2 класів! Протягом 25 лютого – 10 березня 2019 року запрошуємо освітян ознайомитися з фрагментами друкованих підручників та оцінити їх”, – повідомляє видавництво.
Систематизували підручники за предметами на сайті https://bookrating.in.ua/
Ваші голоси допоможуть скласти об’єктивний та незалежний Рейтинг підручників, поданих на конкурс.
Читайте також: Як працює українська онлайн-школа для вчителів
Рейтинг підручників на сайті є відкритим та незалежним. Його мета – привернути увагу до конкурсного відбору проектів підручників. Оцінювання в Рейтингу підручників не замінює голосування у конкурсному відборі підручників, яке здійснюють заклади загальної середньої освіти на сайті Державної інформаційної системи освіти https://diso.gov.ua згідно з умовами конкурсного відбору.
Як допомогти обрати підручник?
https://bookrating.in.ua/ – це зручна платформа, де ви можете ознайомитися із описом кожного підручника, переглянути його електронну версію та оцінити якість та зміст за 5-ти бальною системою.
Сайт Рейтингу містить посилання на фрагменти всіх підручників, поданих на конкурс та розміщених на сайті Інституту модернізації змісту освіти.
Читайте також: На Дніпропетровщині будують сільську школу з обсерваторією
Щоб ПЕРЕГЛЯНУТИ інформацію про підручник, натисніть на його обкладинку. Виберіть «Переглянути», щоб відкрити файл із текстом підручника.
Щоб ПРОГОЛОСУВАТИ за підручник, авторизуйтеся на сайті, використовуючи свій профіль Facebook або Google. Ви може можете поставити оцінку від 1 до 5. За один підручник можна проголосувати лише один раз. Кількість підручників, за які можна віддати голоси, не обмежена.
Що це за конкурс?
Протягом 25 лютого – 10 березня 2019 року проводиться конкурсний відбір проектів друкованих підручників для 2 класу. За підручниками, які буде обрано у 2019 році, учні будуть навчатися наступні п’ять років. Детально із правилами конкурсного відбору можна ознайомитися на сайті https://imzo.gov.ua у розділі «Конкурсний відбір підручників для 2 класу».
Результати вибору підручників заклади освіти вносять з 4 по 10 березня 2019 року до спеціальної форми вибору у Державній інформаційній системі освіти https://diso.gov.ua.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі