Технології
Український винахідник виготовляє 27 видів рослинних олій
Інженер з Харкова Іван Касап розробив власну технологію з виготовлення рослинних олій, а також пасти з насіння та горіхів, пише ogorodniki.news.
Невелике виробництво, створене паном Іваном, виробляє лінійку з 27 видів олії холодного пресування та 20 різноманітних паст.
Асортимент олії
Серед асортименту знайома споживачеві олія з насіння льону та гарбуза, волоського, кокосового та кедрового горіхів, незвичні смаки, на кшталт арахісової, конопляної олій, з виноградних та абрикосових кісточок, і справжні делікатеси: зі смаком грибів-рижиків, зародків пшениці, чорного кмину, часнику, шипшини, обліпихи, ароматних м’яти, амаранту, орегано й розмарину.
Читайте також: Як український кухар допомагає школам позбутися «совка» в їдальнях (ВІДЕО)
Іван Федорович починав з устаткування власної марки для виготовлення олії методом холодного пресування та кріогенним способом.
Він має патент України на агрегат, який здатен прямо в полі витягувати насіння з гарбуза, і авторські свідоцтва на 12 винаходів, апаратів єдиної лінії для калібрування та шліфування насіння, а також аспірації, тобто видалення найдрібніших частинок.
Яке обладнання використовують?
Серед обладнання, створеного винахідником, перше в Україні устаткування для виготовлення пасти з насіння та горіхів, таких як фундук, мигдаль, кокос, і кунжуту.
Апарат має назву «інфрачервона пушка» й перетворює зерна на однорідну м’яку масу, яка може зберігатися до двох років, не втрачаючи своїх поживних якостей і багатства вітамінів, жирів та мінералів.
Рослинні олії та пасти харківського інженера мають попит не лише в Україні, а й за кордоном. Наприклад Міністерство охорони здоров’я Кувейту в офіційному відгуці визнало олію з чорного кмину українського виробника найкращою серед світових аналогів.
Читайте також: Дослідниця української кухні відновила рецепт десертів із фіалок (ВІДЕО)
Сам винахідник розповідає, що щиро закоханий у свою справу, яка давно стала сімейним бізнесом. Він належить до родини народних лікарів, які добре знали цілющі властивості різних рослин, і вважає своєю місією продовжувати нести це знання.
За словами Івана Касапа продукція є дуже корисною для здоров’я, екологічною та неймовірно смачною.
Ознайомитися з асортиментом можна на офіційному сайті виробництва: kasapua.com/uk.
Читайте також: Флейти для медитації: як майстер з України підкорив своїми виробами Європу та Тибет
Нагадаємо, в Умані почали вирощувати фіолетові томати.
Як ми повідомляли раніше, українську спаржу почали відправляти замовникам.
Головне фото: obyava.ua.
Коментарі