Суспільство
Український мед з’явився на поличках супермаркетів Великої Британії
Український мед компанії Beehive відтепер доступний споживачам у Великій Британії.
Про це повідомив інвестор підприємства Ігор Ліскі.
«Ми пишаємося тим, що продовжуємо розширяти географію присутності меду Beehive на міжнародних ринках», – зазначив Ліскі.
Зазначається, що експорт українського меду до Британії став можливим завдяки запуску ініціативи UK Ukraine Trade Hub, спрямованої на підтримку українських виробників та розширення їхнього доступу до міжнародних ринків.
Також наголошується, що ініціатива UK Ukraine Trade Hub допомагає Україні розширювати свої горизонти та сприяє відновленню її економіки. Водночас 50% всіх прибутків, отриманих через UK Ukraine Trade Hub, компанія спрямує на підтримку благодійного центру протезування та реабілітації Superhumans у Львові.
Читайте також: Володимир Поперешнюк. Торгівельна війна – це помилка.
Наразі компанія Beehive зробила перші постачання меду в британський ритейл та проводить переговори з провідними британськими мережами.
Нагадаємо, українська компанія Beehive також експортує мед до країн Близького Сходу.
Окрім того, у Чернівцях релоковане харківське підприємство випускає техніку для бджолярів.
Також ми розповідали, як бджоляр з Миколаївщини відновив зруйновану окупантами пасіку та налагодив експорт меду до Нідерландів.
Фото: facebook.com/Igor.Liski.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі