Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Український Headway увійшов до 200 найбільш перспективних EdTech стартапів Європи 2023 року

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська EdTech компанія Headway увійшла до переліку найбільш перспективних європейських стартапів у галузі цифрової освіти The Europe EdTech 200 від міжнародної аналітичної компанії HolonIQ.

Про це ШоТам повідомили у компанії.

Зазначається, щороку до рейтингу входять 200 молодих, перспективних та інноваційних компаній Європи у галузі цифрової освіти. Його мета — привернути увагу інвесторів та продемонструвати перспективних гравців на ринку EdTech.

Список містить десять категорій, серед яких Content, Management systems, Advanced Technology та інші. Headway потрапив до переліку компаній сектору Online learning.

Читайте такожВи мріяли про персонального асистента? Знайомтесь, український стартап Nection!

Крім Headway, до рейтингу увійшли й інші EdTech-компанії з України. Серед них платформа для інтерактивного дистанційного навчання Classtime, ресурс для пошуку репетиторів Buki, інтерактивні курси з математики Gios та платформа для дітей із вивчення англійської мови All right.

Про компанію

Headway — EdTech стартап, що створює продукти з мікронавчання. За дослідженням ринку від GP Bullhound, компанія входить до переліку найкращих стартапів Європи з потенціалом досягти капіталізації в $1 млрд у найближчі два роки. Також входить до списку найвпливовіших компаній у світі, що трансформують цифрове навчання та навички спеціалістів.

Компанію створили у 2019 році. За 4 роки вона зросла з 3 до понад 200 людей у команді та відкрила офіси у Києві, Варшаві, Нікосії та Лондоні. Продукти Headway допомагають розвиватися 80+ мільйонам людей у світі через лаконічні формати освітнього контенту: самарі, курси, ігри, інфографіки.

Читайте також: Задонатити чи купити облігації? А може, кинути на депозит? Що робити з грошима під час війни – пояснює фінансова консультантка

Флагман — Headway app  — застосунок № 1 у світі у ніші книжкових самарі. Його завантажили понад 30 млн користувачів у світі. У 2023 році застосунок отримав відзнаку Editors’ Choice від App Store та потрапив на головний екран App Store у США як App of the Day п’ять разів.

Нагадаємо, харківський розробник Анатолій Берчанов разом з однодумцями створив геймифікований застосунок Donatta для донатів на ЗСУ.

Крім того, українські розробники створили платформу Mantis Analytics на базі Штучного Інтелекту, що вміє моніторити, аналізувати події та виявляти маніпуляції в інформаційному просторі.

Фото: надане ШоТам.

Технології

Два українські стартапи перемогли на міжнародному конкурсі інноваторів в Афінах

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

На міжнародному конкурсі європейських інноваторів Jumpstarter 2023 два українські стартапи отримали найвищі призи — 10 тис. євро та підтримку у розвитку проєкту від Європейського інституту інновацій та технологій.

Про це ШоТам повідомили у  Спільноті EIT.

Зазначається, що ерше місце отримав стартап GAPPO — інноваційне рішення, що допомагає зацифрувати оперативні процедури звітності в аграрній галузі.

Читайте також: «Я Юля, пасу кози та вівці, і це – кайф!». Вона переїхала з міста на хутір, щоб руйнувати стереотипи про село

У номінації Urban Mobility переміг український стартап MeGoElectric. Головна ідея проєкту — розробка доступних електричних вантажівок малої та середньої вантажності, які обслуговуватимуть компанії, що займаються транспортуванням вантажів. Проєкт отримав 10 тисяч євро та супровід провідних європейських спеціалістів для реалізації ідеї.

Про Спільноту EIT

Спільнота EIT — це спільна мережа, що включає довгострокові партнерства Європейського інституту інновацій і технологій (EIT), відомі як Спільноти знань та інновацій (KIC).

Ці інноваційні спільноти спрямовані на стимулювання системних змін у Європі та за її межами, зосереджуючись на таких ключових сферах, як зміна клімату, енергетика, здоров’я, харчові продукти, виробництво, сировина, цифровізація, міська мобільність, культура та творчість. Використовуючи колективний досвід KIC, ініціативи Спільноти EIT стимулюють інновації, підприємництво та креативність у Європі.

Нагадаємо, український ШІ-стартап AiSDR залучив $3 млн інвестицій.

Також ми розповідали, як українська компанія Mosqitter, яка спеціалізується на виробництві технологічних засобів для боротьби з комарами, залучила $200 000 інвестиції.

Фото: надане ШоТам.

Читати далі

Технології

Завод Кобзаренка презентував новий самоскидний напівпричіп

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українське підприємство «Завод Кобзаренка» презентувало модернізований автомобільний самоскидний напівпричіп АСП-23 з надміцним кузовом зі шведської сталі HARDOX.

Про це повідомляє пресслужба компанії-виробника.

Так, оптимізований за розмірами причіп виготовляється з найкращих європейських компонентів і має такі характеристики:

  • Вантажність 26 т
  • Комплектується 3 осями SAF INTRADISC (опціонально ADR)
  • Максимальний кут зсипу – 46
  • Колеса 385/65 R22,5
  • Об’єм кузова 25 м3.

Має адаптацію з тягачами усіх виробників. Унікальністю самоскида АСП-23, є те, що конструкція причепа дає змогу змінювати сталевий кузов на алюмінієвий для перевезення полегшених вантажів.

Читайте також«В крані – іржава вода». Як на Донбасі екоактивісти взялися досліджувати стан водойм

Довідка

«Завод Кобзаренка» був заснований в 1993 році, як українсько-німецьке товариство «Флігель» (перейменовано в «Завод Кобзаренка» в 2008 році). На сьогодні «Завод Кобзаренка» — відомий виробник тракторних причепів в Україні.

Нагадаємо, «Завод Кобзаренка» презентував аграріям спецтехніку для гасіння пожеж.

Як ми повідомляли раніше, Київський «Завод Кобзаренка» розробив і протестував подрібнювач деревини.

Фото: facebook.com/zavodkobzarenka.

Читати далі

Технології

Перші 30 команд винахідників представили свої проєкти у сфері розмінування

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Біля 30 з команд, що претендують на участь в програмі підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, представили свої розробки та ідеї.

Про це повідомляють у Міністерстві економіки.

Зазначається, що протягом дводенного Demining Bootcamp, що відбувся в Києві 2-3 грудня, біля 30 з команд, що претендують на участь в програмі, представили свої розробки та ідеї.

Пані міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що Україна планує впродовж 10 років повернути у використання 80% потенційно замінованих територій. Для цього планується стимулювати розвиток виробництва машин та обладнання в Україні.

Команди інноваторів представили експертам свої напрацювання за напрямами: Техніка для розмінування, Комплексні рішення, IT-рішення, Обстеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ20 років працювала «на когось», а тепер має власне ательє за грант: досвід швачки з Дніпропетровщини

Команди, чиї проєкти будуть визнані експертами найбільш перспективними, чекає чотиримісячна акселераційна програма. Весною наступного року планується протестувати вже готові чи удосконалені продукти на полігонах та в реальних умовах.

У Мінекономіки нагадують, що учасники програми матимуть змогу скласти індивідуальну дорожню карту у супроводі менторів та експертів, отримати підтримку при розробці бізнес-моделі та плану розвитку бізнесу від ідеї чи прототипу до сертифікованого виробу, чи технології.

Нагадаємо, 27 листопада по 3 грудня підрозділи з розмінування Державної спеціальної служби транспорту виявили, вилучили та знешкодили 828 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, в Україні стартував акселератор для стартапів у галузі розмінування.

Також ми розповідали, що Асоціація саперів України запустила навчальну платформу для дітей з мінної безпеки.

Фото: Мінекономіки.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство17 години тому

Як поєднується «Кадилак» і кози? Ця фермерка з Київщини робить крафтовий сир, береже своїх «дівчат» і руйнує стереотипи

Фермерка Анастасія Кириленко розвозить замовлення на особливій моделі «Кадилака» — таких у світі всього 2000....

Суспільство21 годину тому

Власноруч робить натуральну олію та хлібці. Історія матері чотирьох дітей з Полтавщини, що започаткувала екобізнес

«Чи є вас щось, заради чого хочеться вставати рано-вранці чи зовсім не лягати спати? Щось,...

Суспільство2 дні тому

«А хто мені скаже, що я не можу?». Історія волонтерки з «кришталевістю» кісток, яка йде проти законів фізики

Усі навколо казали, що вона порушує закони фізики та робить неможливе. Ольга Пометун народилася з...

Суспільство2 дні тому

З міста — в село, з російської — на українську. Історія дитбудинку сімейного типу з Донеччини та досвід адаптації на Заході

Перше слово найменшої доньки подружжя Распертових з Донеччини було не «мама», а «там бах». «Їй...

РЕКЛАМА: