Технології
Український Headway увійшов до 200 найбільш перспективних EdTech стартапів Європи 2023 року
Українська EdTech компанія Headway увійшла до переліку найбільш перспективних європейських стартапів у галузі цифрової освіти The Europe EdTech 200 від міжнародної аналітичної компанії HolonIQ.
Про це ШоТам повідомили у компанії.
Зазначається, щороку до рейтингу входять 200 молодих, перспективних та інноваційних компаній Європи у галузі цифрової освіти. Його мета — привернути увагу інвесторів та продемонструвати перспективних гравців на ринку EdTech.
Список містить десять категорій, серед яких Content, Management systems, Advanced Technology та інші. Headway потрапив до переліку компаній сектору Online learning.
Читайте також: Ви мріяли про персонального асистента? Знайомтесь, український стартап Nection!
Крім Headway, до рейтингу увійшли й інші EdTech-компанії з України. Серед них платформа для інтерактивного дистанційного навчання Classtime, ресурс для пошуку репетиторів Buki, інтерактивні курси з математики Gios та платформа для дітей із вивчення англійської мови All right.
Про компанію
Headway — EdTech стартап, що створює продукти з мікронавчання. За дослідженням ринку від GP Bullhound, компанія входить до переліку найкращих стартапів Європи з потенціалом досягти капіталізації в $1 млрд у найближчі два роки. Також входить до списку найвпливовіших компаній у світі, що трансформують цифрове навчання та навички спеціалістів.
Компанію створили у 2019 році. За 4 роки вона зросла з 3 до понад 200 людей у команді та відкрила офіси у Києві, Варшаві, Нікосії та Лондоні. Продукти Headway допомагають розвиватися 80+ мільйонам людей у світі через лаконічні формати освітнього контенту: самарі, курси, ігри, інфографіки.
Читайте також: Задонатити чи купити облігації? А може, кинути на депозит? Що робити з грошима під час війни – пояснює фінансова консультантка
Флагман — Headway app — застосунок № 1 у світі у ніші книжкових самарі. Його завантажили понад 30 млн користувачів у світі. У 2023 році застосунок отримав відзнаку Editors’ Choice від App Store та потрапив на головний екран App Store у США як App of the Day п’ять разів.
Нагадаємо, харківський розробник Анатолій Берчанов разом з однодумцями створив геймифікований застосунок Donatta для донатів на ЗСУ.
Крім того, українські розробники створили платформу Mantis Analytics на базі Штучного Інтелекту, що вміє моніторити, аналізувати події та виявляти маніпуляції в інформаційному просторі.
Фото: надане ШоТам.
Технології
Заплановані нововведення
- навчальний модуль з базовою інформацією про військову справу, що вже погоджений з Генеральним штабом ЗСУ;
- цифровий аналог військового квитка, який матиме таку ж юридичну силу, що й паперовий;
- систему бонусів, знижок та соціальних пільг для військових.
Оновлення в «Резерв+»
Коментарі
Технології
Коментарі
Технології
Грант на модернізацію
- Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Центр Пагінець»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу №35.
Коментарі