Технології
Харків’янин створив застосунок для донатів на ЗСУ
Харківський розробник Анатолій Берчанов разом з однодумцями створив геймифікований застосунок Donatta для донатів на ЗСУ.
Про це повідомило видання Dev.ua.
Donatta – це безоплатний мобільний застосунок для геймифікації та аналітики власних донатів як у фонди, так і волонтерам.
До застосунку додали перевірені збори і структурували їх за категоріями. Крім того, там можна бачити підраховану суму внесків, середні показники, аналітику та дані у графічному форматі.
Читайте також: Репарації від росії. Частина ІІ. Що потрібно зробити Україні?
Зазначається, що за кожен донат користувач буде отримувати цифрові винагороди. Вони відрізняються за рівнем складності, і на їхній основі, можна отримати місце у рейтингу донатерів.
Кожен збір прив’язаний до банки з Monobank та містить посилання на детальну інформацію в соцмережах або на офіційному сайті. Уся інформація про збір є публічною та доступною для перевірки кожним користувачем.
Застосунок можна завантажити в Apple Store та Google Play.
Нагадаємо, львівський розробник Андрій Гадар створив застосунок-календар «Гусятниця», що допоможе спланувати всі зустрічі та події кожній діловій людині.
Також українські розробники створили платформу Mantis Analytics на базі Штучного Інтелекту, що вміє моніторити, аналізувати події та виявляти маніпуляції в інформаційному просторі.
Фото: dev.ua.
Технології
Збирали генератори та розвозили їх по бомбосховищах
«Коли ми повернулися, першим ділом допомагали людям: розвантажували гуманітарку, розвозили її, підтримували роботу генераторів».
«Треба було відновлювати місто, щоб воно ожило»
«Навіть є відео в інтернеті, коли на білоруському кордоні їде саме брендована машина з Бучі».
10 людей щодня переробляли приблизно 150 тонн сміття
«А ми все інше — будівельне сміття — укладаємо в дороги», — каже Сергій
Інші громади теж побудують такі майданчики
«У нас дуже велика кількість пошкоджених будинків: приватного сектору, багатоповерхівок, підприємств, організацій — і в громадах також. Тому ця станція нам дуже потрібна й на сьогодні, і надалі».
Коментарі
Технології
IT-стартапи з України
Підсумки конференції для українських розробників
- запітчили свої продукти серед 150 гостей AI Summit, де були і венчурні та ангельські інвестори;
- обговорили нові партнерства та можливості для співпраці з представниками Google, Coursera та Planet Labs;
- зустрілися зі світовими компаніями та інвесторами, зокрема з TMT Investment, Network VC, Silicon Valley Bank, Getty Images, AWS Acceleration Program тощо;
- відвідали університети Berkeley та Stanford, де також провели зустрічі з інвесторами та студентами.
Коментарі