Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Ви мріяли про персонального асистента? Знайомтесь, український стартап Nection!

Опубліковано

Привіт, а як там ваш нетворкінг? Ви теж тримаєте свої контакти розпорошено: чийсь номер на візитці, на когось підписалися у Facebook, а хтось просто писав вам у месенджер? Якщо так, тоді це точно час від часу збивало вас із пантелику: де ж саме та людина, яку ви зараз шукаєте. А, може, ви і зовсім забували про чиєсь існування, хоча ця людина була досить корисним контактом.

Схожа ситуація була і з Алексом. Щоб її вирішили, він почав шукати систему, яка б обʼєднала разом усі його контакти – та не знайшов. Натомість створив свою. Знайомтесь: це – Nection, український стартап. Обіцяють, що він приведе до ладу ваші робочі й особисті контакти.

Алекс Василенко

Засновник українського стартапу Nection

Шукав спосіб не губити контакти

Мій бекграунд – технічний. За останні роки я як засновник сервісної компанії The Frontend Company брав участь у створенні десятків різних продуктів. До повномасштабного вторгнення частенько їздив у різні країни, де знайомився з людьми і розвивав власний нетворкінг. Але проблема була в тому, що кожен залишав мені абсолютно різні контакти. Хтось – номер телефону, інший – лінк на якусь із соцмереж, третій – візитку. І всі ці контакти були розпорошені у різних місцях.

В Україні переважно люди використовують Facebook та електронну пошту. А ось за кордоном багато хто надає перевагу Twitter – не лише для постингу, а й для спілкування. Я помітив цю відмінність і зрозумів: мені потрібна одна платформа, на якій я зміг би зберігати контакти всіх людей із мого кола спілкування, робочого та особистого, аби ні про кого не забути. І, власне, такий майданчик я не знайшов. Тому взявся створювати власний.

Nection – ваш помічник у смартфоні

Створювати Nection я почав приблизно 3 роки тому, а запустився він у січні 2022 року. Нині продукт повноцінно працює, і його можна встановити як мобільний додаток на Android та iOS.

Коли я загорівся ідеєю створення такого застосунку, то почав дивитися, що вже є на ринку. На той момент було декілька конкурентів. Через пошуковики та соцмережі ми намагалися зрозуміти, що пишуть люди, що їм потрібно, чи взагалі є така проблематика, як у мене. Зʼясувалося, що так, цей продукт може мати попит.

Спочатку ідея полягала в тому, щоб створити одне місце, де будуть зберігатися всі персональні контакти. Умовно, я уявляв це як приватну CRM-систему. Звісно, з моменту цієї ідеї наш проєкт сильно еволюціював. Наразі він більше схожий на персонального помічника.

Світлину надав герой тексту

Тепер ви точно не забудете сходити на каву

Не всі люди замислюються, наскільки важливим є нетворкінг. Ми можемо пообіцяти людині сходити з нею на каву, а потім згадати про це аж через рік. Ви десь це записували? Можливо, у нотатках на телефоні чи у збережених у Telegram, або, може, й на папері. А уявіть, якби у вас був один простір, де була б збережена вся ця важлива інформація. І ми його створити. Nection – це місце, яке закриває всі твої потреби, повʼязані з нетворкінгом.

Ми орієнтуємося на дві категорії користувачів: business minded people та тих, хто просто розуміє цінність контактів. Всі ми іноді настільки заклопотані своїм життям, що втрачаємо ті соціальні зв’язки, які нам потрібні, щоб підтримувати спілкування з друзями, родиною, колегами, знайомими.

Піклуємося про захист персональних даних

Наш додаток є чимось на кшталт персонального асистента, який працює на основі штучного інтелекту. Він допомагає людям нарощувати свій соціальний капітал швидше, ефективніше та з більшою персоналізацією. З його допомогою можна керувати всіма своїми зв’язками та розвивати їх в одному місці за допомогою розумних рекомендацій і підказок.

Додаток дозволяє зберігати всі контакти в одному місці. Не треба шукати, у якій саме соцмережі ви з кимось листувалися, щоб щось пригадати важливе. Ви можете просто додати все це у додаток і бути впевненими, що там за потреби знайдете все необхідне.

Наші бази даних зберігаються на хмарі від Amazon Server, який створений за останніми стандартами безпеки. Ми захищаємо користувачів від несанкціонованих доступів. Є можливість додавати двофакторну аутентифікацію та створювати унікальний пароль для входу в профайл.

Всі знайомства – в одному додатку

Щоб почати користуватися Nection, потрібно завантажити додаток, зайти туди та створити профайл. Далі обирати, які дані бажаєте додати на свою сторінку, наприклад, номер телефону, LinkedIn тощо. Застосунок запропонує вам підтягнути контакти. Ви також можете додавати їх вручну, якщо познайомилися з новою людиною. У Nection також є опція просканувати візитку, щоб одразу створити профайл на нового знайомого.

Додаток також допомагає користувачам не забувати про важливі події з життя їхніх контактів. Якщо, наприклад, ви додали дані з LinkedIn, то Nection буде автоматично підтягувати оновлення від людей про зміну роботи, сімейного статусу тощо. І це «суперкльово», адже в інакшому випадку ви можете випадково щось пропустити. Це важливо для вашого нетворкінгу, адже під час наступної зустрічі з людиною ви зможете привітати її з важливою подією, показавши свою зацікавленість її життям. Це персоналізований підхід, адже всі ми любимо увагу.

І зустріч не пропустити, і бабусі подзвонити…

У Nection також є опція нотаток. Вони можуть бути як текстові, так і голосові, і їх буде легко записати навіть під час зідзвону чи офлайн-зустрічі. Це можуть бути, приміром, короткі тези з розмови або будь-які факти про людину, які вам хотілося б завжди тримати при собі.

До того ж у Nection можна вносити всі важливі дати – від днів народжень та річниць ваших колег і до привітань зі святами своїх близьких. Туди можна додати все, що завгодно. Можна поставити нагадування, аби додаток сповіщав вас, що настав час для зв’язку з кимось. Ви відкриваєте профайл, а там вже вказано, коли востаннє ви зідзвонювалися чи бачилися з людиною та про що говорили. 

Так само цей додаток можна використовувати і для побутового спілкування. Приміром, ви можете поставити собі нагадування тричі на тиждень дзвонити до бабусі. А ще є змога інтегрувати Google Calendar, щоб бачити всі минулі та майбутні події, які відбулися або будуть відбуватися в історії з певним контактом.

Привітати не лише словами? Запросто

Останнє оновлення додатка і нова функція від Nection дозволяє відправляти подарунки у вигляді сертифікатів для ваших контактів через додаток. 

Щоб скористатися, ви обираєте користувача, номінал та бренд для подарункового сертифіката (в додатку ви можете знайти понад 400 різних брендів). Вбудований асистент з ШІ підкаже, що саме краще обрати, проаналізувавши нотатки та дані, які ви вносили в історію профайлу людини. 

Коли людина отримає сертифікат, в ньому буде вказаний код, який можна ввести на сайті бренду, щоб зробити замовлення на вказану суму.

Ця опція – винятково наша ідея, подібного я ніде не бачив. Це можливість привітати з днем народження чи якоюсь подією людину, яка вам важлива. Всередині Nection потрібно обрати подарунок, після чого він генерується як картка. ШІ допоможе вам написати супровідні слова. Далі як посилання користувач відправлятиме подарунок контакту. Якщо людина з певних причин його не відкриє, гроші повернуться.

Нині доступні 11 категорій, зокрема «мода та стиль життя», «супермаркет та бакалія», «дім і меблі». Можна знайти топові й улюблені багатьма бренди, як-от eBay, Airbnb, Adidas тощо. Користувачі нашого застосунку більше не витрачатимуть години на пошук потрібного подарунку – додаток зробить це сам.

Надіслати подарунок уже може будь-який користувач, а ось відкрити – поки що тільки користувачі США, і вже найближчим часом Європи. Ми, звісно, плануємо не просто створити можливість відправляти й отримувати подарунки в Україні, а й додати українські бренди.

Світлину надав герой тексту

Nection захоплює світ

У самому додатку є безкоштовна та платна версії. Згідно з останньою аналітикою, Nection установили користувачі з понад ста країн світу.

Зараз ми активно працюємо над маркетингом. Наша глобальна мета – змінити уявлення для 10 мільйонів активних користувачів про те, як можна легко будувати та «менеджерити» свої стосунки. А також працюємо над комунікацією. Нам важливо пояснити користувачам, що сам факт установлення застосунку не приведе під контроль їхній нетворкінг. 

Наш додаток – це інструмент, який за допомогою своїх функцій, порад, підказок на персонального асистента з ШІ допоможе людям легко будувати якісний та корисний нетворкінг. «Інструмент» це означає, що він допоможе дістатися до цілі швидше, але вам усе ж потрібно буде працювати: вносити інформацію та дані, нотувати, комунікувати з людьми.

Я б хотів, аби Nection став не просто додатком, а важливим інструментом для особистого та професійного зростання користувачів. Чим більше людей будуть дізнаватися про те, що є такий застосунок, тим міцніше будуватиметься нетворкінг загалом у суспільства. Ми віримо у силу зв’язків і закликаємо інших перевірити це на практиці.

Коментарі

Суспільство

Автостанцію «Київ» біля вокзалу почнуть реставрувати у грудні

Опубліковано

У грудні 2024 року стартує реконструкція автостанції «Київ», розташованої поблизу Центрального залізничного вокзалу столиці.

Про це повідомив засновник інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа в інтерв’ю для Forbes Ukraine. Завершити роботи планують улітку 2025 року.

Що планують зробити?

Проєкт реконструкції передбачає двоетапний підхід. Спочатку буде розділено рух автобусів і автомобілів для підвищення безпеки та зручності пересування. На другому етапі збудують нову будівлю автостанції, що включатиме зону очікування, сучасний фудкорт, комфортну зону відпочинку, дитячу кімнату, медпункт та комерційні приміщення.

Читати також: У Києві багатоповерхівка самостійно приборкала пожежу завдяки сучасним будівельним нормам

Крім того, для перевізників планується відкриття сервісів, таких як станція технічного обслуговування (СТО) та мийка. Це дозволить зробити обслуговування транспорту більш оперативним та якісним, а пасажирам забезпечить кращий сервіс і комфорт.

Нагадаємо, що у Києві презентують проєкт простору відновлення для ветеранів (ФОТО).

Фото: проєкт Олександра Ісаковова.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Центр підтримки ВПО відкрився у Нововолинську: допомога для переселенців із Донеччини

Опубліковано

У Нововолинську розпочав роботу гуманітарний центр підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) «Селидове.UA». Заклад створено для надання допомоги переселенцям із Селидівської громади та мешканцям Донеччини, які змушені були залишити свої домівки через небезпеку.

Про відкриття центру повідомила Нововолинська міська рада на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Що є в центрі?

Центр «Селидове.UA» пропонує ВПО гуманітарну допомогу, а також консультації з різних питань – соціального захисту, пенсійного забезпечення, адміністративних, юридичних та психологічних послуг.

Для дорослих та дітей організовуватимуть культурно-розважальні заходи, тренінги, майстер-класи, заняття та інші цікаві зустрічі, що спрямовані на підтримку та адаптацію переселенців у новому середовищі.

Фото: Нововолинська міська рада

Центр розташований за адресою: місто Нововолинськ, бульвар Шевченка, 7.

Нагадаємо, як голова Берестинської громади зробила революцію комунальних служб (ВІДЕО).

Фото: Нововолинська міська рада.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві багатоповерхівка самостійно приборкала пожежу завдяки сучасним будівельним нормам

Опубліковано

Багатоповерховий будинок у центральному районі Києва став прикладом ефективної роботи будівельних норм і технологій під час надзвичайної ситуації. Пожежа виникла на 33 поверсі внаслідок атаки російських дронів. Завдяки дотриманню будівельних норм та протипожежних вимог, вогонь не поширився на інші частини будівлі, що дозволило уникнути серйозних руйнувань.

Як повідомляє Конфедерація будівельників України (КБУ), важливу роль у цьому зіграла спринклерна система пожежогасіння, яка автоматично виявляє, локалізує та гасить займання за допомогою розпилення води або пінного розчину саме в осередку пожежі. Додатково будівля оснащена вогнестійкими конструкціями, що значно підвищили рівень захисту.

Фото: КБУ

Читати також: У Києві презентують проєкт простору відновлення для ветеранів (ФОТО)

Цей випадок демонструє, наскільки важливо будувати відповідно до ДБН «Висотні будівлі» та впроваджувати сучасні протипожежні системи, які рятують життя і зберігають майно навіть у критичних ситуаціях.

Нагадаємо, що у парках Києва залишатимуть стовбури неживих дерев: переваги ініціативи.

Фото: Freepik.

Коментарі

Читати далі