Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Українська платформа Ringostat запустила ШІ для контролю відділу продажів. Як це працює

Опубліковано

Українська платформа телефонії, колтрекінгу та наскрізної аналітики Ringostat запустила новий продукт на основі штучного інтелекту для контролю відділу продажів. Відтепер керівникам не потрібно витрачати час на прослуховування записів розмов, щоб оцінити роботу менеджерів.

Про це повідомляє ШоТам.

Що кажуть розробники

Прослуховування дзвінків – основа контролю відділу продажів і навчання нових співробітників. Але такий процес забирає багато часу. Півгодини на аналіз п’ятихвилинної розмови – це реальні дані з досвіду Ringostat. І це за умови, що керівник дуже стисло описує слабкі місця та поради.

«Я довгий час мріяв про можливості використання AI в Ringostat. Ще у 2015 році ця ідея була записана у планах розвитку нашої платформи. Щойно ми побачили можливість впровадити ШІ у Ringostat, відразу почали робити тести. Результат просто захоплював, але потрібен був час на складання правильних запитів, автоматизацію, вструктурування відповіді. Ringostat AI, звісно, буде розвиватися й великими темпами», – зазначає CVO і засновник Ringostat Олександр Максименюк.

Розробники зазначають, що Ringostat AI зможе вирішити проблему тривалого аналізу дзвінків, адже продукт допоможе суттєво заощадити час на контроль команди. ШІ перекладає діалог з мови комунікації на мову, зрозумілу користувачу, аналізує, розшифровує та навіть надає поради щодо подальших кроків.

«Ringostat AI чимало допомагає і нам самим. Раніше за відсутності польськомовного тімліда було важко контролювати, як відбуваються розмови з клієнтами з Польщі. А тепер ми маємо текстовий переклад кожної розмови – тож ця проблема вирішилась», – зазначає Костянтин Червяков, ССО Ringostat.

Приклад роботи ШІ.

Яку інформацію надає ШІ про виклик

  1. Розшифровка діалога, перекладена англійською мовою. Це допоможе зрозуміти, як команда працює з іноземними покупцями — навіть, якщо керівник не володіє їхніми мовами. А розшифрований текст буде ще легше сприймати візуально, ніж на слух.
  2. Оцінка, чи потрібно приділити увагу діалогу (від 1 до 10), і стислий опис, чому саме.
  3. Перелік ключових моментів розмови.
  4. Поради з кращими наступними кроками, які має здійснити менеджер після розмови. Наприклад, надіслати документи клієнту.
  5. Помилки спеціаліста під час розмови та стислий опис її сенсу.
  6. Висновок, чи менеджеру вдалося виконати завдання клієнта, та прогнозує ймовірність продажу.
  7. Загальний настрій розмови — наприклад, позитивний, нейтральний, негативний. Настрій також фіксується за обома учасникам діалогу.

Для кого це рішення

Продукт працює з аудіозаписами розмов, що здійснює платформа Ringostat. Він надає звітність як за кожним дзвінком, так і вибірку за всіма діалогами, де показується зведена інформація про кожен. Так миттєво можна побачити, на які дзвінки звернути увагу.

Рішення буде корисним для малого та середнього бізнесів, адже допоможе покращити якість обслуговування, докладаючи до того менше зусиль. Також розшифровка найвдаліших діалогів — хороша база для навчання новачків.

Приклад роботи ШІ.

Довідка

Ringostat — це частина Netpeak Group, українська платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. У портфоліо клієнтів Ringostat понад 1300 компаній, серед яких Peugeot, Mercedes-Benz, Jooble, OLX. 120 топових digital агенцій є партнерами Ringostat і використовують його в роботі щодня.

Нагадаємо, благодійна організація Хвиля’91 та Нацгвардія запустили фабрику з виробництва дронів-камікадзе для українського війська. Проєкт підтримали українські айтівці: група ІТ-компаній Netpeak Group та агентство інтернет-маркетингу Netpeak передали 2 млн грн.

Крім того, компанія Tonti Laguna, яка є частиною Netpeak Group, запустила перший український ASO-сервіс — Asolytics. З його допомогою можна збільшити видимість мобільних додатків у магазинах та збільшити кількість завантажень.

Фото: надане ШоТам.

Коментарі

Технології

Розробники представили перший в Україні додаток для бізнес-телефонії

Опубліковано

Ringostat, платформа колтрекінгу, телефонії та аналітики, що входить до Netpeak Group, випустила новий додаток — «Ringostat Smart Phone». Це перша українська телефонія, яка працює на всіх популярних платформах: iOS, Android, Windows та macOS.

Про це розробник повідомляє в лінкедін.

«Це не просто телефон для дзвінків, а повноцінний інструмент для бізнесу», — кажуть у компанії.

Додаток дозволяє дзвонити, приймати дзвінки, переводити виклики та переглядати історію дзвінків. Важливо, що додаток працює навіть під час блекаутів — можна перейти на мобільний інтернет і продовжувати роботу.

Читати також: Застосунок «Армія+» зручно використовують вже 300 000 військовослужбовців

Зараз Ringostat користуються понад 2000 клієнтів, а платформа вже вийшла на ринок Польщі.

Нагадаємо, що вийшов фільм про створення S.T.A.L.K.E.R. 2: як гра народжувалася під час війни.

Фото: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Технології

Застосунок «Армія+» зручно використовують вже 300 000 військовослужбовців

Опубліковано

За два місяці роботи у застосунку Армія+ зареєструвалися 300 000 військових. Більше 1 000 військових частин уже працюють з електронними рапортами. Лідерами впровадження стали Десантно-штурмові війська ЗСУ.

Прор це повідомляє Міноборони.

У чому зручність

Наразі військові можуть подавати 11 видів електронних рапортів, створювати Армія ID і проходити опитування. Ці функції доступні для ЗСУ та Держспецслужби транспорту, але з часом застосунок буде доступний усім Силам оборони.

Читати також: Як оновити статус про військову службу в застосунку Армія+

Щодня в «Армія+» авторизуються близько 5 000 військових, а також подається до 200 рапортів.

Нагадаємо, що Міноборони анонсувало нові навчальні сервіси у застосунку «Армія+».

Фото: Telemart.

Коментарі

Читати далі

Технології

Вийшов фільм про створення S.T.A.L.K.E.R. 2: як гра народжувалася під час війни

Опубліковано

Компанія Xbox та студія GSC Game World випустили 90-хвилинний документальний фільм «War Game: The Making of S.T.A.L.K.E.R. 2». Стрічка нагадує західним гравцям про виклики, з якими зіштовхнулися українці після повномасштабного вторгнення росії.

Відео: GSC Game World

«Ми дякуємо команді Xbox за те, що зробили цей фільм реальністю, а також усім, хто підтримував нас усі ці роки. Ваша підтримка дала нам сили рухатися далі. Будьте з Україною»,написали GSC Game World у X (Twitter).

Про фільм

Фільм показує, як розробники переживали за гру та за початок великої війни. У ньому можна побачити архівні відео співробітників GSC Game World та інтерв’ю з програмістами, художниками й керівниками студії Євгеном та Марією Григорович. Стрічка також пояснює, чому розробники вирішили відмовитися від російського озвучення та продажу гри в росії.

Читати також: Гурт «Антитіла» виступив в американському конгресі та зібрав 10 мільйонів гривень для розвідки

Редактор Mezha.Media Олег Данилов зазначив, що фільм, насамперед, знятий для західної аудиторії, але він допоможе іноземним гравцям зрозуміти труднощі, з якими зіткнулися розробники після початку війни. Серед мінусів він згадує трохи надмірний пафос та використання ШІ для заставок.

«Ми знали, що GSC має історію, яку варто розповісти. І Xbox має найкращі можливості допомогти в цьому», — відзначила Тіна Саммерфорд, менеджерка Xbox.

Нагадаємо, що в Україні стартував набір до Підліткової Ради «Мистецького арсеналу».

Фото: S.T.A.L.K.E.R. 2.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Суспільство11 години тому

Почав вчити інших у 17 і вже заробив мільйон. Як працює одна з найбільших онлайн-шкіл для підлітків

У свої 17 років Ілля Літун з Чернівців відмовлявся від прогулянок з друзями, а весь...

Суспільство1 день тому

Заробив понад 7 тисяч гривень за кілька днів. Як юні «підприємці» продають малюнки на ОLХ

За запитом «намалюю вашого улюбленця» на OLX від початку вересня зʼявилася вже майже сотня оголошень...

Можливості4 дні тому

Зробили будинок енергоефективним: 5 рішень ОСББ, що допомогли зменшити витрати на опалення

Ще задовго до початку повномасштабної війни Україна взяла курс на європейську енергоефективність. Об’єднання співвласників багатоквартирних...

Суспільство1 тиждень тому

«Підйомні» для киян та пекельна БЗВП: досвід рекрутингу до війська головреда ШоТам Сергія Колеснікова

27 червня Сергій завершив робочі справи, зідзвонився через відеозв’язок з усіма друзями, зібрав речі та...