Технології
Українське видання створило мапу ветеранського бізнесу
В Україні розробили карту бізнесу колишніх АТОвців, які змогли реалізувати себе та стати успішними підприємцями.
Ініціатива створення ветеранської карти належить онлайн-виданню Тиждень.
Поки що на мапі позначено близько 30 бізнес-проектів – піцерії, кафе, ферми. Пропонують АТОвці і послуги з виробництва меблів та виготовлення ножів.
Де в Україні найбільше ветеранських підприємств?
Найбільша кількість малих підприємств зосереджена на Київщині. Саме в центральній частині України знаходиться равликова ферма Ravlikelf, яку заснував боєць 72 бригади Костянтин Касіч. Ще до війни чоловік був генеральним директором групи компаній, займався будівництвом, обслуговуванням багатоповерхових будинків, лісозаготівлею. Про розведення равликів нічого не знав, але задатки бізнесмена дуже допомогли. На старт власного бізнесу Костянтину знадобилося 20 тисяч гривень.
Читайте також: “Антистрінги” для чоловіків: як ветерани зробили бізнес на трусах
На сході України на мапі можна знайти лише декілька військовослужбовців-підприємців, які після повернення з АТО, зайнялися власним бізнесом. Це сімейна ферма «Козацьке подвір’я», що в Костянтинівському районі, міні-птахоферма «Дробишевські курчата» та Veterano Pizza.
Це не просто мапа
Крім короткого опису проекту, на мапі позначені й координати підприємців, до яких можна звернутися за порадою або ж консультацією з питань відкриття власної справи.
Читайте також: Як почати бізнес в підвалі: історія успіху ветерана
Поки що ветеранська карта на етапі формування успішних прикладів повернення бійців до мирного життя та реалізації своїх бізнес-задумів.
Для більш повної картини, автори-розробники проекту просять надсилати інформацію про ветеранів, які відкрили власну справу, на адресу news@tyzhden.ua
Коментарі