Суспільство
У Вінниці створять туристичний хаб з коворкінгом
У середмісті Вінниці планують облаштувати туристичний хаб, повідомляє Vежа.
Громадське обговорення стосується будівлі за адресою вул. Соборна, 89, яку хочуть реконструювати для розміщення у ній «Туристичного хаба Вінниці», і триватиме до сьомого липня.
Що передбачається реконструкцією?
Планується організація входів з можливістю безпроблемного пересування маломобільних груп населення, також з’явиться ліфт, простір для проведення заходів, туристично‐інформаційний центр та коворкінг.
Загальна площа будівлі – 444,3 кв.м.
Читайте також: У Вінниці розробили онлайн-мапу незручних вулиць: як це працює?
Реконструкція фасадів передбачає опорядження, фарбування, заміну вікон та дверних груп, освітлення. Також передбачається заміна дерев’яних перекриттів на монолітні залізобетонні, а також внутрішнє утеплення.
Використовуватимуть усі три поверхи будівлі
На першому будуть дві вхідні групи, простір для проведення заходів, туристично‐інформаційний центр, санвузли, комора, сходова клітка та ліфтовий хол.
На другому поверсі облаштують організаційно‐аналітичний відділ, кабінет директора, тренінгову кімнату та відділ маркетингу та промоції міста, санвузли, сходову клітку та ліфтовий хол.
На третьому поверсі буде відділ розвитку туризму, коворкінг, кімнати прийому їжі та відпочинку, санвузли, сходова клітка та ліфтовий хол.
Читайте також: Вінниця планує купити катери і відновити транспортну інфраструктуру на Південному Бузі
Облаштування зеленої зони
На території є дерева, які частково підлягають вирубці. Для комфорту відвідувачів туристичного хабу дворовий простір облаштують тимчасовими стоянками для автотранспорту та пішохідними доріжками. Подбають про озеленення території та створення місць для відпочинку.
Нагадаємо, у Вінниці також планують провести реконструкцію пляжу Спартак та укріпити береги Південного Бугу.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі